PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
PROVOZOVATEL:
Hana Kolářová
Nad Dolinami 325
390 02 Tábor
IČO: 62515373
Nejsem plátce DPH

ODPOVĚDNÁ OSOBA a KONTAKTNÍ ADRESA:
Hana Kolářová
Nad Dolinami 325
390 02 Tábor
hankacoldys@seznam.cz
Část I.REZERVACI držím 24hodin /pokud se nedohodneme jinak/ poté automaticky nabízím dalšímu zájemci nebo dávám zpět do prodeje. Dotazy na barvu a žádosti o přeměření nejsou brány jako závazná objednávka. !!!

ODESLÁNÍ ZBOŽÍ:

Česká pošta - do 5 cm šířky Doporučený dopis Ek 70,-Kč
- větší zásilku zasílám jako Balík do ruky - 150,- Kč
Zásilkovna - 70,- Kč

Balíčky posílám doporučeně, po špatných zkušenostech nezasílám na dobírku. Balíček můžu poslat i obyčejně, ale jen na Vaše riziko. Balíčky posílám většinou v den připsání částky na účet, nejpozději do dvou dnů od připsání platby. K ceně zboží je připočteno dopravné.

ZPŮSOB ÚHRADY
Předem na účet - bez poplatku
Dobírka - nezasílám


Platbu očekávám do 3 pracovních dnů ode dne zaslání podkladů k platbě, pokud se nedohodneme jinak.
STORNOVÁNÍ OBEJDNÁVKY:
Zákazník má právo do 24 hodin od uzavření objednávky objednávku stornovat. Nejlépe emailem nebo přes vzkazy.

REKLAMACE:
V případě nového zboží je záruka 24 měsíců.

Na NOVÉ ZBOŽÍ je reklamace možná dle zákona o ochraně spotřebitele.
Pokud přehlédnu nějakou vadu, určitě se domluvíme na slevě nebo vrácení zboží. V případě vrácení zboží ( reklamace ) mi nejdříve pošlete věc zpět a následně já vám peníze. Balíček NIKDY neposílejte dobírkou, takový balíček nebude přijat. Posílejte vždy doporučeně!!

Na věci použité neplatí záruka, odpovědnost prodávajícího se vztahuje jen na
vady, které tyto věci měly při převzetí kupujícím. Vyjde-li taková vada najevo
až dodatečně, je stanovena dvanáctiměsíční lhůta pro vytknutí vady kupujícím a
pro uplatnění práva z odpovědnosti za vady. Odpovědnost prodávajícího se
nevztahuje na běžné opotřebení a vady popsané buď u konkrétního inzerátu, nebo v obecně v obchodních podmínkách.


Vrácení zboží do 14 dnů:
Zboží lze vrátit bez udání důvodu v zákonné lhůtě 14 dní, a to i přesto, že již nemá původní obal, bylo použito nebo třeba nemá visačky. V tuto chvíli si dovoluji vrácenou částku ponížit o hodnotu opotřebení výrobku. Platba bude uskutečněna do 14 dnů od převzetí zásilky, dle občanského zákoníku. Vrácení zboží se nevztahuje na úmyslné vady způsobené kupujícím.
Zboží je možné vrátit po PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ.


Paragony za zboží zašlu na VYŽÁDÁNÍ (prodejce není povinen vystavit paragon automaticky).


S veškerými osobními údaji je nakládáno v souladu se zákonem č 101/2000Sb.,O ochraně osobních údajů.OTEVÍRACÍ DOBA :
Pokud se neděje nic mimořádného, jsem na MMB každý den. Objednávat můžete samozřejmě nonstop - 24 hodin denně. Na vaše dotazy či nabídky se snažím reagovat co nejdříve. Pokud se do 24 hodin neozvu, kontaktujte mě prosím znovu. O delší nepřtomnosti /nemoc, dovolená/ Vás budu informovat ve vzkazech na svých stránkách. Můj e-mail hankacoldys@seznam.cz /nepřetržitě/. Telefonickou podporu neposkytuji.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Ochrana osobních údajů kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

1.1. Kategorie osobních údajů
Kupující souhlasí se zpracováním těchto svých osobních údajů: jméno a příjmení, adresa bydliště, identifikační číslo, daňové identifikační číslo, adresa elektronické pošty, telefonní číslo a (dále společně vše jen jako „osobní údaje“).
Pokud u nás nakupujete, shromažďujeme:
- Jméno a kontaktní údaje. Jméno a příjmení, e-mailovou adresu, poštovní adresu, fakturační adresu
Dále zpracováváme tyto osobní údaje:
- Údaje z komunikace mezi Prodávajícím a Zákazníkem

Kupující souhlasí se zpracováním osobních údajů prodávajícím, a to pro účely realizace práv a povinností z kupní smlouvy. Souhlas se zpracováním osobních údajů v celém rozsahu dle tohoto článku není podmínkou, která by sama o sobě znemožňovala uzavření kupní smlouvy.

1.2. Účely zpracování osobních údajů:
- Komunikace. Shromážděné údaje využíváme za účelem komunikace s vámi a jejímu individuální přizpůsobování. Můžeme vás například kontaktovat e-mailem, abychom vám pomohli s dokončením Vaší objednávky, sdělili Vám aktuální stav vaší žádosti, objednávky nebo reklamace nebo k ní od Vás získali další informace.

1.3. Předání osobních údajů třetím stranám
Vaše osobní údaje budou předány třetím osobám či jinak zprostředkovány pouze tehdy, je-li to nezbytné v rámci plnění kupní smlouvy.
a) přepravcům za účelem dodání Vámi objednaných produktů a řešení reklamací, včetně odstoupení od smlouvy
b) třetím stranám, např. prvním zástupcům, soudům za účelem vymáhání nebo uzavření jakékoli smlouvy s vámi;
c) veřejným orgánům (např. policie)
Pokud třetí osoby použijí údaje v rámci jejich oprávněného zájmu, nenese za tato zpracování správce zodpovědnost. Tato zpracování se řídí zásadami zpracování osobních údajů příslušných společností a osob.

2.1. Doba zpracování
Osobní údaje zpracováváme a uchováváme
- po dobu nezbytně nutnou k zajištění všech práv a povinností plynoucích z kupní smlouvy, tj po dobu objednávky a záruční doby
- po dobu, po kterou je povinno jakožto správce povinnen uchovávat podle obecně závazných právních předpisů. Účetní doklady, např. faktury vystavené jsou v souladu se zákonem archivovány po dobu 10 let od jejich vystavení.
V ostatních případech vyplývá doba zpracování z účelu zpracování anebo je dána právními předpisy v oblasti ochrany osobních údajů.
a) Pokud zpracováváme Vaše osobní údaje, můžete kdykoliv požadovat bezplatnou informaci o zpracovávání svých osobních údajů.
b) V případě, že se domníváte, že zpracování osobních údajů provádíme v rozporu s ochranou Vašich osobních údajů a zákonnými podmínkami ochrany osobních údajů, můžete požádat o vysvětlení, požadovat, abychom odstranili takto vzniklý stav, zejména můžete požadovat, provedení opravy, doplnění, likvidaci osobních údajů nebo blokaci osobních údajů.
c) Máte taktéž právo kdykoliv se obrátit se svou žádostí na pověřence pro ochranu osobních údajů nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
d) Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat. Pokud odvoláte souhlas se zpracováním osobních údajů, budou Vaše osobní údaje vymazány; to se však netýká těch osobních údajů, kterých je potřeba ke splnění zákonných povinností (např. vyřízení již podané objednávky) či k ochraně svých oprávněných zájmů. K likvidaci osobních údajů dojde rovněž v případě, že osobní údaje nebudou zapotřebí pro stanovený účel nebo jestliže bude uložení Vašich údajů nepřípustné z jiných zákonem stanovených důvodů.

3.1. Soubory cookies
Prodejce ID204691 nevyužívá soubory cookies

Tyto Zásady ochrany osobních údajů platí od 25.5.2018.
.

ZBOŽÍ JE VYSTAVENO I NA JINÝCH INZERTNÍCH SERVERECH. O PRVNÍM ZÁJEMCI ROZHODUJE ČAS OBJEDNÁVKY. PRODEJCE SI VYHRAZUJE PRÁVO V MIMOŘÁDNÝCH PŘÍPADECH /VÍCEKUSOVÝ PRODEJ/ PRVNÍHO ZÁJEMCE URČIT.

Přeji příjemnou zábavu u nakupování a na Vaše objednávky se budu těšit.
Hanka.
Podmínky byly naposledy upraveny: 24.8.2020, 11:41
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt