PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
VÁNOCE A DOVOLENÁ DO 7.1.2018.....poté budu odesílat balíčky placené v době dovolené, děkuji za pochopení!!
PRÁZDNINY........přístup na net budu mít velmi omezený,mějte , prosím, trpělivost,děkuji!!!!!!! Balíčky budu odesílat pouze 1x týdně //pondělí nebo pátek// !!!!!

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ !!!!!!!!!!!!

POKUD SI NĚCO U MĚ VYBERETE A JÁ BUDU NA DOVOLENÉ, PLATBU PROSÍM PROVEĎTE NA č.úč. 199495951/0300 , POŠTOVNÉ SI POČÍTEJTE JEN JEDNO ...VŽDY TO VYŠŠÍ A POŠLETE MI MAILÍKA :):).......IHNED PO NÁVRATU BUDU VAŠE BALÍČKY - ZAPLACENÉ- ODESÍLAT!!!!!!

DĚKUJI !!!!!!!!!!!!


NEMĚNÍM !!!!!!!!!!!!!!! Na nabídky tohoto typu - nebudu reagovat !!!!!VÍKENDY nebývám doma, tak prosím , mějte strpení.......všem určitě odpovím, postupně, hnedka po návratu !!!! Děkuji za pochopení!!!

NEREGISTROVANÉ ZÁKAZNICE....na připsání korunek čekám maximálně 3 dny od objednávky !!! Poté ruším a blokuji. Děkuji za pochopení.

Milé maminky,prodávané zboží posílám nejdéle 7-10 dnů od připsání korunek na účet,ale většinou se snažím dříve
.// Vyjma letních prázdnin - tady platí 7-10dnů !! //
Pro dodatečné informace ať už k věcičkám prodávaným nebo k platbě či o informaci a čislo účtu,mě prosím raději nejprve kontaktujte přes email.

Vše o prodávaných věcičkách se snažim vypsat či nafotit,případné dotazy ráda zodpovím,proto na případné reklamace typu "nesedí mi to,vypadá to jinak než na fotkach,špatně jsem se změřila,měla jsem jinou představu,....",nebudu brát zřetel!!!!!
Děkuji a přeji Vám i sobě příjemné nakupování.!!!!!

Prosím maminky,aby mi neposílaly nabídky typu -nevyměníte se mnou za mé zboží-DĚKUJI!!!!

Vzhledem k nedodržování slíbených plateb,rezervuji zboží pouze 2 -3 pracovní dny,to je doba pro připsání korunek na účet,potom pouštím zamluvenou věc dalšímu zájemci!!!!
Vždy je samozřejmě možná domluva a pokud máte vážný zájem o nějaké věcičky a potřebujete počkat s platbou,třeba do mateřské-určitě mi napište a domluvíme se!!

V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN !!!!!!!!!!!! budu posílat balíčky pouze jednou v týdnu,a to vždy buď v pondělí a nebo v pátek. Děkuji za pochopení a i Vám přeji krásné léto.


Na osobní předávání věciček většinou nemám čas!!!! Preferuji posílání poštou. Děkuji!!!
Maminky ,prosím Vás proto,nepiště mi zda je možné osobní předání,v současné době opravdu není možný osobní odběr!!!!!


OSOBNÍ ODBĚR NENÍ Z ČASOVÝCH DÚVODÚ MOŽNÝ !!!!!!!!


DĚKUJI ZA POCHOPENÍ !!!!


Děkuji a přeji příjemné nakupování !!!!!!!!!
Podmínky byly naposledy upraveny: 28.12.2017, 21:44
© 2004-2018 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt