Zobrazit přihlášovací formulář

Přesunuli jsme uživatelské menu

Nově najdete uživatelské menu nahoře v pravé části stránky. Díky tomu jsou nyní lépe viditelné kategorie Mimibazaru i kategorie zboží prodejců.
Velikost oblečení
Velikost obuvi
Velikost podprsenky
Takovou velikost nemáme
Cena

Rýmovník rostlina

SLEVA

rýmovník eukalyptový-léčivá i krásná rostlina

45 Kč
již odpovědělo  17 zájemců
20.6.2022, 20:16
Nové
NAŠE ZAHRADA

RÝMOVNÍK Plectranthus argentatus voní mentolově

45 Kč
již odpovědělo  48 zájemců
13.6.2022, 10:26

Rýmovník (Plectranthus amboinicus)

50 Kč
doposud  žádný zájemce
18.4.2022, 16:12

Rýmovník

15 Kč
doposud  žádný zájemce
14.2.2022, 20:14
SLEVA
Nové

Rýmovník léčivá i krásná rostlina

35 Kč 45 Kč
již odpovědělo  11 zájemců
5.10.2021, 11:33

Rýmovník rostlina

Už nemusíte utrácet nesmyslné částky za nosní kapky a spreje, nebo posmrkat hromadu papírových kapesníčků. S rýmou a ucpaným nosem hravě zatočí úžasná bylina Rýmovník, která se dá velmi jednoduše pěstovat i doma. Při nachlazení, rýmě nebo zánětu vedlejších nosních dutin stačí do každé místnosti postavit jednu rostlinku Rýmovníku, její listy ale můžete i žvýkat nebo si z nich udělat čaj případně sirup. Použití rýmovníku je opravdu všestranné. Kromě jeho léčivých účinků na naše zdraví lze využít i jako účinný odpuzovač nežádoucího hmyzu, a to včetně molů. V kuchyni jej pak můžete zkusit využít k dochucení masa nebo zeleniny, nebo všude tam, kde se používá šalvěj.

Pěstování rýmovníku

Pěstování rýmovníku není vůbec složité a zvládne to úplně každý. Má rád světlo a teplo, hodí se proto pro celoroční pěstování v interiéru. V létě jej ale můžete bez obav přemístit na balkon nebo do zahrady. Zalévejte ho s mírou, nejlépe jen tehdy, když je hlína opravdu vyschlá. Na jaře je dobré rýmovník přesazovat, a protože má rád prostor, nic nezkazíte větším květináčem. Co se hlíny týče, používejte ideálně propustnou zeminu s větším podílem písku. S rýmovníkem určitě sami brzy zjistíte, že se Vám doma o něco lépe dýchá.

Kategorie