PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
MILÉ MAMINKY ,

MOC VÁM DĚKUJI ZA VÁŠ ZÁJEM,A PŘEČTĚTE SI PROSÍM POZORNĚ NÁSLEDUJÍCÍ INFORMACE!!!


VETSINA VĚCIČEK JE NOVE ZBOZI A JE TO TAM TAK I UVEDENO...VĚCIČKY JSOU VŽDY BUD NOVÉ NEBO MALO NOŠENÉ.

NA NOVE ZBOZI JE ZARUKA 24MESICU, POKUD SE VYSKYTNE VADA, ZBO SE ZASILA ZPET A JA POSILAM NA REKLAMACI...U ME ZAKOUPENE ZBOZI, NEVYMENUJI Z PREDESLYCH SPATNYCH ZKUSENOSTI, PROTO KOUPI ZVAZTE A RADEJI SE NA ZBOZI VICEKRAT ZEPTEJTE.

POUŽITÉ ZBOŽÍ JE VŽDY NAFOCENO ZE VŠECH STRAN, NESTÍHÁM POPIS ZBOŽÍ, POKUD JE TO NEKDE PONIČENÉ JE TO VZDY NA DETAILNÍ FOTOGRAFII. MUZETE SE SAMOZŘEJMĚ I POPTAT NA STAV ZBOŽÍ, RÁDA VÁM ODPOVÍM. V KOMPLECH JE VETŠINOU JEDNA VĚC SUPER A DRUHÁ SPÍŠE JAKO BONUS.

REZERVACE:-))) JE DRŽENA PO ODESLÁNÍ PODKLADU K PLATBĚ MAX .7DNŮ,POKUD SE DO TÉTO DOBY PENÍZKY NEOBJEVÍ NA MÉM ÚČTU A VY SE NEOZVETE,ŽE PLATBA BYLA PROVEDENA,TAK BUDE REZERVACE ZRUŠENÁ.SAMOZŘEJMĚ SE MŮŽEME I DOHODNOUT NA PRODLOUŽENÍ.

OBJEDNÁVKA:-))) PŘI OBJEDNÁVCE MI PROSÍM NEZAPOMENTE POSLAT SVOJI ADRESU KAM BUDETE CHTÍT BALÍČEK POSLAT.JAKMILE PENÍZKY PŘIJDOU NA ÚČET,ZASÍLÁM OBRATEM BALÍČEK(DOPORUČENĚ)

INFO:-))) PŘEDBEŽNÉ INFORMACE JAKO PŘEMĚŘENÍ ATD...DRŽÍM MAX.24HOD,PAK DAVÁM ZPĚT DO PRODEJE.

ODESLÁNÍ BALÍČKU, BUDE VZDY HNED PO PLATBE:-))) ,,ODESLANÉ BALÍČKY ZÁROVEN BYCH VÁS JEŠTE CHTĚLA POPROSIT O OZNÁMENÍ ZDA BALÍČEK DOŠEL V POŘÁDKU A ZDA JSTE NEBO NEJSTE SPOKOJENÝ A PŘIDÁTE MALÉ HODNOCENÍČKO.RÁDA TOTO UDĚLÁM I JÁ PRO VÁS.

ZÁRUKA:-))) POKUD DOMA NALEZNETE NEJAKOU ZÁVAŽNOU VADU,DÁ SE TO VŽDY ŘEŠIT,PENÍZE VRÁCÍM JEN V PŘÍPADĚ,ŽE NALEZNETE NĚJAKÉ VADY V POPISU NEUVEDENÉ APOD(NĚCO MOHU PŘEHLÉDNOUT).NE V PŘÍPADĚ,ŽE NEVYHOVUJE VELIKOST,K TOMU VÁM SLOUŽÍ MOŽNOST PŘEMĚŘENÍ ZBOŽÍ,OMLOUVÁM SE VÁM ALE JINAK TO NEJDE.

POŠTOVNÉ SI UČTUJI 60kč male balicky, a velké balíčky 70-100KČ při platbě předem a 170kč při dobírce, pokud si nevyzvednete dobírku, na které jsme byly domluveni,žádám o její finanční náhradu, posílam českou poštou... vzhledem k novyn cenam České posty upravuji postovne pri obj. Neni v mych silach u kazdeho z 1400inz prepsat poštovné.

PŘI VÝMĚNĚ NEBO VRÁCENÍ HRÁDÍ, KUPUJÍCÍ VEŠKERÉ POŠTOVNÉ...
SOUHLASÍM SE ZASLÁNÍM NA SLOVENSKO A POSTOVNE JE 9EURO PŘI PLATBĚ PŘEDEM A 12EURO PŘI DOBÍRCE...

PARAGON VYSTAVUJI NA POŽÁDÁNÍ.
Podmínky byly naposledy upraveny: 9.3.2019, 12:27
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt