PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Dobrý den
Všem Vám, kteří koukáte na mé stránky přeji příjemný den.

MILÍ ZÁKAZNÍCI A ZÁKAZNICE.....DĚKUJI ZA VÁŠ ZÁJEM. Pokud jste si vybrali nějaké zboží, zde je pár informací, aby obchůdek mohl bez problémů a rychle proběhnout.Jestli chcete vidět má hodnocení prodeje koukněte na Aukro mám tam stejné nick Cumacek-M.

Oblečení které prodávám je po mé dceři a doufám, že se Vám bude třeba něco hodit. Ještě doplním řadu krásných kousků jen to s dvojčaty v zádech jde pomalu, ale je tu z čeho vybírat. Nakonec až kluci odrostou bude k prodeji ještě řadu věciček po dvou raubířích.Nabízím kosmetiku Avon vše nové. V případě prodeje použitého zboží toto bude uvedeno.

U většiny položek mám uvedeno zda je zboží skladem, vše ostatní je na objednávku.
Zboží v aukcích je ihned k odeslání - ale je to vše od kamarádky z Plzně tak je to trochu složité když si k němu objednáte na mimibazaru, ale vše se dá nějak vyřešit.
.
ALE PŘIJÍMÁME I OBJEDNÁVKY Z AKTUÁLNÍHO KATALOGU.
Když by měl někdo zájem se ke mně připojit a pro radost si objednávat pro sebe a kamarádky, napište. Nenabízím registraci jen spolupráci pro osobní potřebu.


Jsem na mateřské s dvojčaty a tak stíhám email většinou už jen večer proto ty z Vás kteří chcete vědět něco velmi důležitého co není uvedeno na této stránce nebo v popisu prodeje prosím: jsem na tel 603 582 934,když to bude jen trochu možné ráda vše zodpovím jinak smskujte, odpovím hned a jinak co nejdříve.

Děkuji za pochopení
Balíčky posílám dle dohody a Vašeho přání obyčejně 25,- do 2cm tloušťky, doporučeně 50,- do 5cm včetně obalu, jako balíček 70,- a nebo jako cenný balík 80,- dle aktuálního nákupu. Dále je vše na dohodě.
V případě potřeby rychlého dodání je možno zaslat jako BALÍK DO RUKY dle ceníku české pošty .

Balíky odesílám nejpozději do týdne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do zprávy pro příjemce napište svou přezdívku pod kterou nakupujete, a jako VS Vaše ID číslo
Děkuji


Pozorně si přečtěte a prohlédněte co kupujete, nákupy zásadně neruším. Kazíte tak obchod ostatním i mně. Do 48h po skončení nákupu, od Vás očekávám email s potvrzením Vaší platby . Jsem ochotna posečkat s platbou, o tom mne však musíte informovat. Domluvím se s každým.

ŽÁDNÝM PROBLÉMEM NENÍ ANI OSOBNÍ PŘEDÁNÍ - Plzeň a okolí - ŽÁDNÉ POŠTOVNÉ.s pozdravem Marcela Lemfeldová
Podmínky byly naposledy upraveny: 6.3.2016, 21:37
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt