PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
PODMÍNKY PRODEJE SE VZTAHUJÍ ZEJMÉNA NA ŠPERKY

Ceník poštovného platný od 1.3.2019:
doporučená zásilka (pojištěná do 880,- Kč proti ztrátě či poškození dle váhy): 70-80,- Kč
cenné psaní ( u částek přesahujících 880,- Kč):75,- Kč
Cenný balík (u zboží přesahující 1 kg): 160,- Kč
Balík do ruky: 140,160,- Kč dle rozměrů (na přání u jakéhokoliv zboží)

V souvislosti s GDPR a narůstající jinou administrativou prosím rovnou do objednávky uvádějte adresu i s telefonním číslem, kam poslat zásilku, Doplňující email se změnou adresy už není zárukou, že bude zásilka doručena, kam si přejete, děkuji za pochopení.

Specializujeme se na prodej polodrahokamů, unikátní bižuterie a stříbrných šperků z Thajska, Srí Lanky a dalších zemí. Jsem registrována na puncovním úřadě a veškeré zde prodávané stříbrné či zlaté šperky mají platný český punc nebo značku odpovídající příslušné ryzosti. Prosím nepleťte si ryzostní značku s klasickým puncem. Stříbro do 3 gramů čisté váhy stříbra, se označuje pouze ryzostní značkou 925 a značkou, kterou nám přidělil puncovní úřad. Teprve nad 3g čisté váhy stříbra se dává punc puncovním úřadem.

Pozor, zboží nabízím i na jiných serverech a většinou mám pouze jeden kus od každého druhu. Dotazy na vlastnosti a doplnění informací, které nejsou u zboží uvedeny, nebereme jako rezervaci. Dotazů bývá mnoho a po zodpovězení dotazu se už mnohdy dotyčná neozve. Pokud si přejete doplňující foto, většinou se snažím ho dodat do 48 hod, nicméně vzhledem k časovým možnostem se může tato lhůta i prodloužit. Bazarové a druhojakostní zboží nedofocujeme.

Kladu důraz na spokojenost mých zákazníků a osobní přístup v prodeji. Kontaktovat mě můžete prostřednictvím vzkazů.

Případné reklamace se snažím vyřešit k oboustranné spokojenosti. Reklamaci nelze uplatnit na mechanické poškození zboží. Zboží je nutno reklamovat ihned po zjištění závady. Pokud se zákazník snaží vadu neodborně opravit sám, pak ztrácí dle zákona nárok na záruku.

Pozor, prodávám nové i nošené zboží, stav je přesně uveden u konkrétní fotografie. Na nošené či použité zboží se nevztahuje záruka, pokud ale něco přehlédnu, jistě se dohodneme, jak to řešit.

Zboží zasílám pojištěné Českou poštou do výše částky, buď jako doporučené nebo cenné psaní nebo cenný balík (v rámci České republiky nebo Slovenska) na Vámi uvedenou adresu vždy nejpozději do 2. prac. dne od připsání platby na účet. Pokud Vaše celková objednávka přesáhne 1 kg, poštovné je individuální a dohodneme se na něm dopředu. Na dobírku zasílám pouze těm uživatelům, kteří mají kladná hodnocení a nemají žádné negativní v souvislosti s neodebráním zboží. Cena dobírky je +36,- Kč k poštovnému. V případě neodebrání zásilky vzniká soudně vymahatelná pokuta. Neregistrovaným uživatelům na dobírku nezasíláme.

Jestliže se zásilka ztratí, zboží budu reklamovat a peníze Vám vrátím v plné výši. Pokud zásilka přijde poškozená, reklamovat podle zákona musíte vy na Poště, a to do 24 hodin. Informujte se prosím na stránkách pošty, nebo osobně na poště, která Vám zásilku doručila. Zboží je před odesláním pečlivě kontrolováno a zabaleno, aby se minimalizovalo poškození způsobené dopravou. Samozřejmostí je jedno poštovné za všechno zboží, které u mě nakoupíte.

Naše fungování se řídí platnými právními předpisy a obchodními podmínkami webu www.sperkyaja.cz, ke každé zakoupené nové věci obdržíte doklad o koupi (mailem). Platí zákonná záruka.Příjemné nakupování
Podmínky byly naposledy upraveny: 3.9.2019, 11:32
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt