PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
DOBRÝ DEN,

děkuji Vám, že jste nahlédli do mého alba a věnujete chvilku času k pročtení podmínek prodeje, jistě tak zamezíme případným nedorozuměním.

ZBOŽÍ
Prodávám věci použité (po naší rodině), ale i věci nové.
Použité věci se snažím podrobně popsat, uvést případné vady, rozměry, materiál. Tak abych nemusela zbytečně odpovídat na spoustu dotazů a urychlila tím obchod.
Nové zboží – jsou věci, které nestačíme vynosit, jsou s visačkou, popřípadě bez, ale nepoužité. Vždy uvádím v popisu. Kupuji kvalitní, značkové oblečení v ČR a hlavně v zahraničí…vždy v kamenných prodejnách…ORIGINÁLY!!! Nejsem komerční prodejce, vždy nakoupím větší množství pro celou rodinu a známé, co zůstane...prodávám.

OBJEDNÁVKA
Zrušit objednávku lze do 24 hodin. Čas na přeměření dávám také 24 hodin. Pokud se neozvete do té doby, anuluji Vás. Upřednostňuji vážné zájemce.

PODKLADY K PLATBĚ
Rozesílám do 48 hodin, pokud je neobdržíte, kontaktujte mě znovu prosím. Respektujte víkendy, většinou odpovídám až večer. Pokud jsem na dovolené apod. uvádím to v kolonce VZKAZY.

PLATBA
Peníze očekávám do 5ti dnů od zaslání podkladů k platbě, pokud se nedohodneme jinak!!! Když nebude platba do 5ti dnů uhrazena, odesílám urgenci. Pokud nedostanu odpověď ani peníze, objednávku stornuji a uděluji negativní hodnocení.
Mohu počkat do mateřské, výplaty - nejdéle však 8 dnů!!

POŠTOVNÉ
Zboží odesílám Českou poštou. Poštovné je uvedeno u inzerátu - buď částka a nebo uvádím - dle tarifu české pošty. Balíčky měřím, vážím, ale stejně vždy záleží na paní za přepážkou (jakou má náladu). NESMLOUVEJTE PROSÍM, VŠICHNI MUSÍME POŠTOVNÉ PLATIT!!

ODESLÁNÍ ZBOŽÍ
Balíčky odesílám do 3 pracovních dnů. Vždy až po přijetí platby. Napíši Vám zprávu, kde uvedu i podací číslo balíku pro Vaše sledování na stránkách České pošty.
NA DOBÍRKU, OBYČEJNĚ A DO ZAHRANIČÍ ZBOŽÍ NEZASÍLÁM!! OSOBNÍ ODBĚR NENÍ MOŽNÝ Z ČASOVÝCH DŮVODŮ A ŠPATNÝCH ZKUŠENOSTÍ.

VRÁCENÍ POUŽITÉHO ZBOŽÍ
Je možné pouze v případě, že přehlédnu nějakou vadu. Snažím se pečlivě zboží popsat a prohlédnout, ale může se stát. V tomto případě mne kontaktujte ihned po převzetí zboží…společně to vyřešíme. Na pozdější maily nebudu brát zřetel.

U NOVÉHO ZBOŽÍ JE VRÁCENÍ SAMOZŘEJMĚ MOŽNÉ.

POUŽITÉ VĚCI NEVYMĚŇUJI!!! NOVÉ ZBOŽÍ (WOOX) ANO.

JINÉ SLEVY, NEŽ KTERÉ UVÁDÍM NEPOSKYTUJI!!!

DŮRAZNĚ VÁS ŽÁDÁM ABY JSTE NEKOPÍROVALI MÉ FOTKY A POPISY U ZBOŽÍ !!! Všechny věci si fotím sama a mám s tím dost práce.

DĚKUJI ZA KAŽDÉ HODNOCENÍ :-) KTERÉ VELMI RÁDA OPLATÍM :-)

DĚKUJI, ŽE JSTE DOČETLI AŽ SEM A BUDU SE TĚŠIT NA SPOLEČNÉ OBCHODY A OBOUSTRANNOU SPOKOJENOST.

ZDRAVÍ ANDY :-)
Podmínky byly naposledy upraveny: 18.1.2018, 6:33
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt