PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
PODMÍNKY PRODEJE

Vážení nakupující, čtěte, prosím, pečlivě podmínky prodeje, abychom předešli případným nedorozuměním. Děkuji.

Prodejce a provozovatel:
Andrea Matějková

Živnost:
- IČ: 87150077 (nejsem plátce DPH)

Kontakty:
- e-mail: andymatejkova@seznam.cz
- tel. +420 608168672

PROVOZNÍ DOBA JE OD 11:00 DO 17:00 HOD

Objednávky:
Objednávky vyřizuji v pracovní dny do 24 hodin o víkendech a svátcích do 48 hodin (což zahrnuje i odpovědi na otázky, přeměření apod. včetně zaslání podkladů k platbě). Pokud nemohu 24 hodinovou lhůtu dodržet např. z důvodu dovolené najdete to vždy dopředu sdělené ve Vzkazech.
Rezervace držím max. 7 dní, pokud se dopředu nedomluvíme jinak. Rezervací je myšleno čekání na úhradu platby zboží. Poté posílám jednu výzvu k zaplacení a pokud se mi neozvete, dávám zboží opět k prodeji a píši negativní hodnocení.
Rezervací není myšleno, přeměření nebo upřesnění!!!!

Zboží:
Zboží nabízené na mých stránkách je z Maďarska, Polska a Itálie jedná se o nové zboží, informace o kvalitě zboží, jsou vždy pravdivé. Prodávám též použité zboží, ve velmi dobrém stavu, jedná se jen o doplnkové zboží.
U každého inzerátu se snažím detailně popsat prodávaný výrobek. U zboží je vždy uvedena velikost. Pokud potřebujete něco upřesnit či doplnit ptejte se před prodejem.

Platba za zboží:
Platbu za objednané zboží uhradí kupující výhradně převodem na účet .č.ú.2000225807/2010. Číslo účtu a pokyny k platbě zasílám do 24 hodin od objednávky.

Způsob dodání:
Zboží zasílám prostřednictvím České pošty a.s., doporučeně na adresu uvedenou zákazníkem po připsaní platby na můj účet.
Zboží odesílám 2x týdně, pokud na odeslání spěcháte, tak po předchozí domluvě odesílám i dříve.
Poštovné účtuji podle tarifu České pošty a.s., max. výše poštovného činí 135,- Kč. Balné je cca 5,-Kč. Zasílám převážně v plastových obálkách, větší objednávky v krabicích.
Na dobírku nezasílám vůbec.
Zásilku lze na Vaši žádost a zodpovědnost zaslat i obyčejně, lze to ale jen u zásilek, jejichž tloušťka nepřesáhne 2 cm.
Dodací lhůta je u České pošty a.s. u doporučené zásilky do druhého pracovního dne (záleží na času podání), u obchodního balíku (objemnější zásilky) je doba dodání 2-3 pracovní dny.
Doklad je přiložen vždy k zásilce .
V případě ztráty zásilky Českou poštou a.s. vracím zákazníkovi celou částku včetně poštovného nejpozději do 30 dnů od zaslání zásilky.

Storno objednávky:
Stornovat objednávku může kupující nejpozději do 24 hodin od zaslání podkladů k platbě a to bez storno poplatků.
Pokud již zaslal kupující platbu na účet a chce objednávku stornovat a poukázanou částku vrátit, bude mu od vrácené částky odečteno 20 Kč jako storno poplatek.
Pokud zjistím, že nejsem schopen objednávku splnit nebo ji splnit jen částečně např. vyprodané zboží, ihned informuji kupujícího. Dále pak z objednávky stornuji danou položku nebo na přání zákazníka celou objednávku. Pokud již byla uhrazena platba za objednávku, platbu kupujícímu poukáži zpět na účet a to buď v plné výši nebo pokrácenou o stornovanou položku z objednávky.

Záruční podmínky, reklamace a vrácení zboží:
Záruční podmínky:
Nové zboží: záruční doba dle platného zákona - 2 roky.
Použité zboží: Na věci použité neplatí záruka, odpovědnost prodávajícího se vztahuje jen na vady, které tyto věci měly při převzetí kupujícím. Vyjde-li taková vada najevo
až dodatečně, je stanovena dvanáctiměsíční lhůta pro vytknutí vady kupujícím a
pro uplatnění práva z odpovědnosti za vady. Odpovědnost prodávajícího se
nevztahuje na běžné opotřebení a vady popsané buď u konkrétního inzerátu, nebo v
obecně v obchodních podmínkách.

Reklamace:
Reklamaci zboží je možno uplatnit dle zákona o ochraně spotřebitele. Vrácena je celá částka včetně poštovného.Adresa doručovací a pro vracení zboží:
Andrea Matějková
Legionářů 735/23a
18200 Praha 8

Ochrana osobních údajů:
Prodejce je nucen shromažďovat některé osobní údaje, jako adresu a jméno zákazníka. Tyto údaje slouží pouze k vyřízení objednávky a možností realizace jejího zaslání zákazníkovi. V žádném případě nejsou tyto údaje nikterak jinak zpracovány a nijak jinak použity ani předány třetím osobám.

PŘÍJEMNÉ NAKUPOVÁNÍ
Podmínky byly naposledy upraveny: 29.5.2019, 11:07
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt