PODMÍNKY PRODEJE

Monika Š. (kukina1) ID 336512
mimibazar.cz/kukina1
Oblast: Brno
+PŘIDAT K OBLÍBENÝM (přihlášení)
Registrace: 8.11.2010
Naposledy: 14.12.2018 21:09
Aktualizace: 14.12.2018 21:09
INZERTNÍ FOTOGRAFIE 104
prodám | koupím
vyměním | věnuji | půjčím
zdarma k objednávce
slevy | akce | vzkazy
odkazy na aukce
PROBÍHAJÍCÍ AUKCE
PODMÍNKY PRODEJE
HODNOCENÍ 151
VŠECHNY FOTOGRAFIE 0
Rodinné fotky
Scrapbook
Módní show
Spokojení zákazníčci
Moje hobby
Zahrada
Naše bydlení
Dekorace
Poradna
Domácí mazlíčci
Sběratelství
Naše úlovky
KOMENTÁŘE
VTÍPKY 0
RECEPTY 0
NÁVODY 0
Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Milí nakupující,

děkuji vám za návštěvu a přeji všem příjemné nakupování.ZPRACOVÁNÍ OBJEDNÁVKY:
Je nejdéle do 48 hodin, pokud se Vám neozvu, kontaktujte mě prosím opětovně, je možné, že jsem od Vás vzkaz neobdržela. Na veškeré e-maily odpovídám postupně, v případě nemoci, dovolené apod. vždy oznamuji ve vzkazech.

STORNO OBJEDNÁVKY :
Pokud budete chtít objednávku z jakéhokoliv důvodu stornovat, udělějte tak prosím nejdéle do 24 hod. Poté je objednávka brána jako závazná.

PLATBA ZBOŽÍ :
Na základě Vaší objednávky Vám zašlu zpět pokyny a podklady pro platbu. Platbu prosím uhraďte do 2 dnů, pokud se nedomluvime jinak.

DORUČENÍ ZBOŽÍ:
Zboží se snažím odesílat do 2 dnů po připsání platby na účet.
Zboží zasílám prostřednictvím ČP na Vámi uvedenou adresu, poštovné naleznete u zboží popř. v podkladech pro platbu. Balné je dohromady s poštovným.
Pokud chce někdo zaslat balíček obyčejně, je to možné, ale pouze na vlastní žádost a rizika s tím spojená nese kupující .
Na dobírku nezasílám.

PŘEVZETÍ BALÍČKU :
Při předání je kupující povinen překontrolovat stav zásilky (porušení krabice, neporušenost pásky), odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky a sepsat s dopravcem (poštou) škodní protokol, a to co nejdříve, nejdéle však do dvou dnů - 48 hodin od převzetí .
Neúplnou nebo poškozenou zásilku mě prosím neprodleně oznamte.

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY:
Zákazník má právo vrátit zboží bez udání důvodů do 14ti dnů. V případě odstoupení od smlouvy je kupující povinen vrátit na vlastní náklady již dodané zboží zpět prodávajícímu, a to kompletní na adresu prodávajícího. Kupující je povinen zabalit či jinak opatřit zboží pro zpětnou přepravu takovým způsobem, aby nedošlo k jeho následnému poškození nebo jinému znehodnocení. Nebezpečí škody na zboží, ohledně kterého kupující odstoupí od smlouvy, nese kupující až do okamžiku jeho doručení prodávajícímu. Prodávající není oprávněn převzít zboží zaslané na dobírku. Uplatní-li zákazník právo na odstoupení od smlouvy, má prodávající právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. Jedná se o náklady spojené se znovu naskladněním zboží, administrativní a bankovní poplatky, poplatky spojené s uvedením zboží do bezvadného stavu).

ZÁRUČNÍ LHŮTA /nové zboží/ :
Záruční doba poskytovaná při prodeji zboží činí 24 měsíců ode dne doručení nákupu, pokud není uvedeno jinak.

ZÁRUČNÍ LHŮTA /použité zboží/:
Na věci použité neplatí záruka, odpovědnost prodávajícího se vztahuje jen na vady, které tyto věci měly při převzetí kupujícím. Inzerované věci z domácí sbírky se snažím popisovat a uvádět ve skutečném stavu ,který jim odpovídá, pokuď bych něco přehlédla, domluvíme se na slevě nebo vrácení zboží.

REKLAMACE :
V případě reklamace mě prosím balíček pošlete doporučeně na uvedenou adresu. Lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dní . Peníze při reklamaci nezasílám předem, ale po doručení zboží na moji adresu a následném vyřízení reklamace.
Při uznané reklamaci zboží vyměním /pokud je skladem/, při vrácení peněz uhradím cenu, kterou jste zaplatili při nákupu za konkretní zboží - další náklady nehradím.
Pokud zboží nesedí, ráda vyměním za jiné ve výší částky .
Podmínky byly naposledy upraveny: 13.12.2011, 11:54
© 2004-2018 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt