PODMÍNKY PRODEJE

Pavlína Novotná (irinek) ID 336618
mimibazar.cz/irinek
Oblast: Havlíčkův Brod
Ověřená adresa
+PŘIDAT K OBLÍBENÝM (přihlášení)
Registrace: 9.11.2010
Naposledy: 17.11.2020 16:55
INZERTNÍ FOTOGRAFIE 0
prodám | koupím
vyměním | věnuji | půjčím
zdarma k objednávce
slevy | akce | vzkazy
odkazy na aukce
PROBÍHAJÍCÍ AUKCE
PODMÍNKY PRODEJE
HODNOCENÍ 493
VŠECHNY FOTOGRAFIE 0
Rodinné fotky
Scrapbook
Módní show
Spokojení zákazníčci
Moje hobby
Zahrada
Naše bydlení
Dekorace
Poradna
Domácí mazlíčci
Sběratelství
Naše úlovky
KOMENTÁŘE
VTÍPKY 0
RECEPTY 0
NÁVODY 0
Poštovné je 55kč za vše, ať koupíte jeden či více kusů. Hezký a sluníčkový den všem.
Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
OBCHODNÍ PODMÍNKY

    Dobrý den milý zákazníci ,
jsme velice rádi, že jste si vybrali právě náš obchůdek Drobečci k vašemu nákupu. Doufáme, že se Vám u nás bude líbit. Prosím Pečlivě si přečtěte naše obchodní podmínky.
Provozovatel - majitel a odpovědná osoba bazárku.

(Prodávající)
Podnikatelka je zapsána v živnostenském rejstříku pro Městský úřad Havlíčkův Brod podle zákona 71 odstavec 2 živnostenského zákona.
Pavlína Novotná
Luční 1669
Havlíčkův Brod 58001
Provozovatel není plátcem daně z přidané hodnoty (DPH)IČO - 03027309
Kontaktní telefon - 604 524 913
Pro komunikaci využívejte email novotna0@seznam.cz
adresa provozovny - Luční 1669
Havlíčkův Brod 580 01Prodáváme dětský second hand . Kupující bere na vědomí, že veškeré zboží prodávané provozovatelem je zboží použité (secondhandové) a jeho cena již zohledňuje míru opotřebení či případné vady zboží.Oblečení second hand je dovážené z Anglie, kde se podle zákona s ním i jako u nás zachází s nebezpečným odpadem , berte to na vědomí !!! Na second handové oblečení se používají chemické postřiky, oblečení neperu, musíte si ho doma vyprat !!! Berte to na vědomí. Chemické postřiky se používají všude v každém second handu ! Je to zákonem dáné. Nelze stím nic udělat. OBLEČENÍ SE SKLADUJE VE SKLADU, OBLEČENÍ VŽDY VYPERTE. NELZE PRÁT KAŽDÝ KUS, JSME OBCHOD NÉ PRÁDELNA. Díky postřiku může oblečení lehce páchnout. Vždy vyperte !

Označení a jak měříme.
Nové - dětský outlet - může být s visačkou, či bez visačky, nemusí být v originálním balení.
♣TOP STAV - minimálně nošené
♣Málo nošené
♣1. Jakost - známky praní, můžu přehlídnout malý flíček, či malou oděrku.

Rozměry
d- délka, měříme jako celkovou délku
š- šířka, měříme od krajního švu k druhému
d.s.- délka sedu, měříme prostřední šev na zadní části kalhot, či kraťasů
d.r.- délka rukávu od náramenice, pokud není uvedeno od krku.
Není problém , cokoliv přefotit, či přeměřit, pokud byste potřebovali.


Způsob stornování objednávky: zákazníkem do 24 hodin telefonicky nebo mailem, pak se objednávka stává závazná.


PLATBA A DODÁNÍ ZBOŽÍ
Česká pošta - pouze malé doporučené psaní -55kč
Doprava - zasílám přes ebalík, vozí Gls, posílám přes ně balíčky, co se nevejde do doporučeného dopisu u české pošty. Od 1.3.

Platba předem na účet - Zboží Vám bude expedováno až po připsání na náš účet nejpozději do tří pracovních dnů. Na zaplacení objednaného zboží čekáme 7dní. Po tomto termínu a neobdržení peněz na náš účet bude Vaše objednávka zrušena.

Osobní odběr je zdarma na provozovně - Adresa: Luční 1669, Havlíčkův Brod 580 01, ve všední den po domluvě na večer. Po platbě předem , eet nemáme, jsme online obchod.

REKLAMACE

Kupující je povinen uplatnit reklamaci u prodávajícího nebo osoby určené k opravě bez zbytečného odkladu od zjištění nedostatku. Pokud tak učiní písemně nebo elektronicky, měl by uvést své kontaktní údaje, popis závady a požadavek na způsob vyřízení reklamace.
Prodávající je povinen neprodleně, nejpozději do tří pracovních dnů, rozhodnout o reklamaci, případně o tom, že je k rozhodnutí potřebné odborné posouzení. Informaci o nutnosti odborného posouzení kupujícímu v této lhůtě oznámí. Reklamaci včetně odstranění vady, prodávající vyřídí bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů od jejího uplatnění, pokud se s kupujícím písemně nedohodnou na delší lhůtě. Po uplynutí této lhůty má kupující stejná práva, jako by se jednalo o podstatné porušení smlouvy.
.Odmítne prodávající odstranit vadu věci, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny nebo od smlouvy odstoupit.
Zboží nelze vracet na dobírku. Náklady spojené s reklamací hradí prodávájící. Kupující hradí náklady spojené s vrácením zboží v případě, že je reklamace neoprávněná.

V souladu se zákonem č. 367/2000 má zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od okamžiku převzetí zásilky a zboží vrátit. V případě, že jste se rozhodli zboží vrátit, musíte nás předem o této skutečnosti informovat prostřednictvím e-mailu (novotna0@seznam.cz) či telefonicky- 604 524 913. Poté zboží odešlete doporučeně jako cenné psaní či cenný balík, kompletní, v původním stavu a nepoškozené na adresu provozovny. Cena zboží Vám bude vrácena nejpozději do 14 dnů od obdržení zásilky zpět, na Váš účet. Potřebné platební a případně další údaje přiložte k zásilce. V souladu se zákonem nelze uplatňovat právo na odstoupení od smlouvy na použité zboží po uplynutí 14-ti denní lhůty.
V případě, jakéhokoliv nekalého jednání zákazníka při nákupech a reklamacích, si vyhrazujeme právo takového zákazníka po předchozím upozornění v budoucnu neobsluhovat.

Snad se vždy nějakým způsobem domluvíme.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJU:
- prodejce je nucen shromažďovat některé osobní údaje jako je jméno a adresa zákazníka
- tyto údaje slouží pouze k vyřízení objednávky a realizaci dodávky objednaného zboží.
V žádném případě nejsou tyto udaje žádným dalším způsobem nikterak zpracovávány ani předány třetím osobám

FACEBOOK
Pokud máte zájem, máme skupinku na fb , kterou najdete pod názvem DROBEČCI.CZ - BAZÁREK. Ve skupině jsou přednostní vklady,kde si užijete i maličko adrenalinu při vašem nakupování :-)Děkujeme za Váš zájem o naše zboží. Snažíme se, abyste se k nám vracely rády a přejeme příjemný nákup.
Podmínky byly naposledy upraveny: 1.3.2019, 15:57
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt