PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Balík odesílám po připsání peněz na účet u (ČSOB)
DO 1-3 PRAC.DNÍ. NA DOBÍRKU NEPOSÍLÁM! REKLAMACE: NA ZBOŽÍ V KOLONCE (NOVÉ ZBOŽÍ) DLE ZÁKONA O OCHRANĚ SPOTŘEBITELE.dle občanského zákoníku.

Při koupi více kusů,sleva na poštovném.
NOVĚ,NA VŠE MÁTE JEN JEDNO POŠTOVNÉ!
Napíši Vám kolik.
Balné mám v ceně. Nově -paušální poplatek za vrácené zboží musím zahrnout cestovné a jiné výdaje na jeden nákup je 100,-kč. Odečtu od vrácené částky a poté odešlu obratem zpět na váš účet.
Věci malé a jen jeden kus-Vám mohu poslat obyč. dopisem za 35,-Kč. Pozor ušetříte,ale berte na vědomí,že za poštu neručím a takto poslané věci jsou nepojištěné! Cena je vyšší,protože někdy se mi to nepovede poslat obyč.a musím ze svého doplatit do doporuč.dopisu,někdy balíku! Od 2 kusů-doporuč.dopis za 55-60,-Kč.vč.výdajů a cestovného.Dále balíky dle váhy a velikosti.Často doplácím i ze svého.Nejsem schopná odhadnou přesně na korunku,děkuji za pochopení.
Nově jde poslat balíky na Zásilkovny za 70,-kč. vč.pojištění. super na velké věci.
Oblečení prodávám jen pěkné a málo nošené,nebo nenošené vůbec! Pokud má známky nošení či nějakou mini vadu-vždy je zohledněno v ceně! Mám krásné věci po dětech a taky nové a zánovní po kamarádce.Popř.dary.
Kde uvedu-JAKO NOVÉ, tak opravdu věc je v super stavu, bez vady a nenošená,bez cenovky,doporučuji připlatit a budete spokojení!
Nejsem velkoobchod a věci znám a většinu peru a žehlím! Balím co nejlépe jde. Hračky a cenné věci balím do bublinkové folie!
Věci co mají velkou vadu či je na nich znát větší obnošení,NEPRODÁVÁM ty daruji!

MAMINKY, ZBOŽÍ POUZE PRODÁVÁM, NEMĚNÍM! O POŠT. NESMLOUVÁM. U NEREG.ČEKÁM NA PLATBU POUZE 3 PRAC. DNY. VRÁCENÍ NOVÉHO,NENOŠENÉHO ZBOŽÍ S CEDULKOU BEZ POŠKOZENÍ JE MOŽNÉ DO 5 DNŮ OD PŘEVZETÍ ZÁSILKY,NEVHODNOU VELIKOST,NEUZNÁVÁM PRO VRÁCENÍ A REKLAMOVÁNÍ, MĚŘTE DOBŘE!
DĚKUJI ZA POCHOPENÍ!
Pozor,pozor novinka! POŠTOVNÉ ZDARMA NAD 800,-KČ.
INFO. K ROZMĚRŮM! š-šířka,d-délka,r-rukáv v.d. vnitřní délka nohavice ,měřím od krku,pokud neuvedu jinak.
Pás a šířku musíte vždy x 2.Měřím co nejpřesněji,vše v klidu.Rifle jen pás natahuji na max.a pak jen stačí utáhnout na méně!
Kde je guma je třeba počítat s tím že se přizpůsobí,tak tam je pás orientační...

Přeji pěkné nakupování. Zuzka.
Podmínky byly naposledy upraveny: 24.10.2019, 14:08
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt