PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Vlastní podmínky prodeje:

Vážení zákazníci,
prosím o řádné přečtení obchodních podmínek.

Provozovatel a zodpovědná osoba: Lenka Kolářová.

Místo podnikání: U stavu 1138, 768 24 Hulín.
IČ 68773536
DIČ CZ6452131048
ŽL vydán Městským úřadem v Hulíně, předmět podnikání Specializovaný maloobchod (v rozsahu volné živnosti), datum vzniku 1. 2. 2001, na dobu neurčitou.

Provozovna:
Dětská obuv
Poštovní 678
768 24 Hulín

Kontakt na prodejce:
email: madlenkalenka@seznam.cz

Objednávka zboží:
objednávky vyřizuji co nejdříve, nejpozději následující den (dotazy, zaslání podkladů apod.)
Rezervace zboží:
po objednání zboží rezervuji max. 1 týden, po uplynutí této doby vracím zboží zpět do prodeje. Po vzájemné dohodě je možné rezervaci prodloužit.
Dodání zboží:
Balíčky odesílám přepravcem Česká pošta a Zásilkovna následující den po připsání platby na účet (ve výjimečných případech do 2 - 4 pracovních dnů ode dne připsání na účet). K adrese uvádějte tel. kontakt (pro rychlejší doručení).Po odeslání vždy píši zákazníkovi info o odeslání balíčku. V balíčku je vždy přiložen doklad o nákupu, je nutné ho uschovat pro případ reklamace.
Osobní odběr je možný po dohodě na adrese provozovny.

Platební podmínky:
Platba předem na účet číslo 2300124231/2010, variabilní symbol posílám v podkladech pro platbu.

Storno objednávky:
Objednávku lze zrušit písemně emailem do 24 hodin od objednání.

Veškeré zboží je skladem. Pokud nemohu objednané zboží dodat a platba již proběhla, vracím celou částku zpět na účet zákazníka. Pokud mohu dodat pouze část objednaného zboží, vracím zpět peníze za nedodané zboží zpět na účet zákazníka.

Poštovné:
Poštovné účtuji ve výši od 65,-Kč, balné neúčtuji. Balné neúčtuji. Pokud zákazník vrací zboží zpět, hradí si poštovné a balné sám.

Dodací lhůta:
dle dodacích podmínek (většinou následující pracovní den po odeslání).

Záruka na zboží:
Nové zboží: dle zákona 2 roky.

Reklamace:
Reklamace vyřizuje dle zákona.
V případě reklamace zašlete zboží na adresu provozovny, do balíčku přiložte doklad o nákupu. Není nutný originální obal. O odeslání mne, prosím, informujte na email.
Reklamace se snažím vyřizovat v co nejkratším termínu.

Vráceni zboží:
Zboží je možné vrátit bez udání důvodu do 14 dnů ode dne převzetí i s dokladem o nákupu, pokud možno nepoškozené a v originálním obalu. Jestliže bude vrácené zboží vykazovat známky použití či opotřebování nebo nebude kompletní (původní obal, visačky), budu vůči kupujícímu uplatňovat nárok na náhradu chybějící hodnoty zboží v penězích. Zboží zasílejte na adresu provozovny, informujte mne emailem. Peníze potom vracím zpět na účet, nejpozději do 14 dnů od fyzického obdržení balíčku.


Výměna zboží:
Pokud špatně zvolíte velikost, je možné zboží vyměnit. Při výměně zboží si zákazník poštovné a balné hradí sám. Zboží na výměnu zasílejte na adresu provozovny, písemně pošlete info na email.

Při nákupu souhlasíte s podmínkami prodeje.

Děkuji za přečtení, přeji příjemné nakupování.
Doufám, že budete s nabízeným zbožím spokojeni a budete se rádi vracet.

Lenka Kolářová
Podmínky byly naposledy upraveny: 14.11.2020, 20:07
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt