PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
PRODEJCE:
maminky s.r.o.
se sídlem: Boleradice 436, 691 12
IČ: 28290143, DIČ: CZ28290143
odpovědná osoba: Renata Ježorková
tel.:603 221 434 (PO-PÁ 9-17)
e-mail:renata.maminky@seznam.cz


ZÁRUKA ZBOŽÍ
Nabízené zboží je nové, první jakosti (není-li uvedeno v popisu zboží jinak) Vztahuje se na něj záruční doba 24 měsíců.

Prodejce ODMÍTÁ! vyřídit požadavky kupujícího na nestandartní zboží a služby. Zároveň odmítá vyhovět požadavkům na jiné barvy, materiály, velikosti a rozměry, které nejsou standartně u výrobku nabídnuty.

DODACÍ LHŮTA:
objednané zboží odešleme na dobírku do 3dnů od objednání, při
platbě převodem do 2 dnů od připsání platby.
Zboží hrazené bankovním převodem před odesláním bude odesláno až po
uhrazení celkové částky. Nebude-li
objednávka uhrazena celá, bude připsaná částka vrácena na bankovní
účet objednatele.
Objednávku zasíláme kompletní najednou. Pokud nejsme schopni
některou položku dodat, kontaktujeme zákazníka a domlouváme se na
dalším postupu vyřízení.

STORNO OBJEDNÁVKY
objednávku lze stornovat do 24hodin nebo do odeslání zboží (po domluvě)

REKLAMACE
jsou vyřizovány v zákonné lhůtě 30dnů
POUČENÍ O PRÁVU NA ODSTOUPENÍ


Kupující má právo dle ustanovení § 1820 odst. 1 písm. f) nového občanského zákoníku od smlouvy odstoupit do 14 dnů od převzetí zboží a to bez jakékoli sankce a uvádění důvodů odstoupení. Toto ustanovení zákona však nelze chápat jako možnost bezplatného zapůjčení zboží. Odstoupení musí být doručeno prodávajícímu na adresu maminky s.r.o., Boleradice 436, 691 12 či na adresu elektronické pošty prodávajícího renata.maminky@seznam.cz nejpozději poslední den 14ti denní lhůty. Předpokladem pro úspěšné završení procesu odstoupení od smlouvy je navrácení samotného zboží. Kupujícímu se doporučuje vlastní zboží zaslat až po potvrzení o doručení platného odstoupení od smlouvy ze strany prodávajícího. Kupující vrací prodávajícímu pokud možno nepoškozené a nepoužité zboží ve stavu, v jakém bylo kupujícím převzato (nejlépe v neporušeném obalu), včetně záručního listu, návodu k použití a případné další dokumentace a příslušenství na adresu sdělenou prodávajícím. Kupujícímu se doporučuje ve vlastním zájmu zboží pojistit pro případ poškození či ztrátu v průběhu přepravy a pojistné plnění vinkulovat ve prospěch prodávajícího. Náklady na vrácení zboží zpět, včetně doporučeného pojištění, hradí kupující. Částku za zboží + původní poštovné (kromě částky představující dodatečné náklady na dodání zboží vzniklé v důsledku kupující zvoleného způsobu dodání zboží, který je jiný než nejlevnější způsob standardního dodání zboží nabízený prodávajícím) vracíme na bankovní účet nebo hotově na adrese sídla nebo provozovny.UPLATNÍ-LI SPOTŘEBITEL PRÁVO NA ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY, MÁ DODAVATEL právo pouze na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží (tím se rozumí náklady za rozbalení zboží, kontrolu zboží, zda je v pořádku - čisté, nepoškozené, kompletní, za zavedení zboží zpět do systému, naskladnění, vystavení opravného dokladu, vrácení peněz zákazníkovi, vrácení zboží zpět do prodeje). Tyto náklady budou zahrnuty do opravného dokladu, který bude vystaven kupujícímu.


Upozornění! V případě vrácení zboží jej prosím nezasílejte zpět dobírkou, ale jen doporučenou zásilkou s pojištěním. Pokud bude zboží odesláno bez předchozího souhlasu prodávajícího na dobírku, nebude tato zásilka prodávajícím převzata.

V případě vrácení nepoškozeného zboží prodávajícímu, tento do 14-ti
dnů od obdržení vráceného zboží vrátí kupujícímu uhrazenou kupní
cenu. Celkově tato lhůta nesmí přesáhnout 14 dnů od odstoupení od
smlouvy. Prodávající má nárok na náhradu skutečně vynaložených
nákladů spojených s vrácením zboží. V případě vrácení poškozeného
zboží, má prodávající právo vyčíslit škodu na zboží a vrátit
kupujícímu uhrazenou kupní cenu sníženou o způsobenou skutečnou
škodu na zboží. Způsobená škoda představuje bezdůvodné obohacení
spotřebitele, které je povinnen vydat. Případně může spotřebitel své
odstoupení od smlouvy vzít zpět, pokud s tím bude prodávající
souhlasit.

REKLAMACE NEBO VRÁCENÉ ZBOŽÍ ZASÍLEJTE VŽDY NA ADRESU:
maminky s.r.o., Boleradice 436, 691 12

V případě vrácení nepoškozeného zboží prodávajícímu, tento do 14-ti dnů od obdržení vráceného zboží vrátí kupujícímu uhrazenou kupní cenu. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží vrátí nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal. Prodávající má nárok na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. V případě vrácení poškozeného zboží, má prodávající právo vyčíslit škodu na zboží a vrátit kupujícímu uhrazenou kupní cenu sníženou o způsobenou skutečnou škodu na zboží. Způsobená škoda představuje bezdůvodné obohacení spotřebitele, které je povinnen vydat. Případně může spotřebitel své odstoupení od smlouvy vzít zpět, pokud s tím bude prodávající souhlasit.

REZERVACE:
zboží je rezervováno 7 dní. Nebude-li připsána úhrada v této lhůtě, vrátíme jej do nabídky. Delší rezervace NEJSOU po zkušenostech bez výjimky MOŽNÉ!!!!!!!!
Poděkujte nespolehlivým kolegyním nakupujícím.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Firma maminky s.r.o. se zavazuje, že Vaše osobní údaje, které jsou nutnou podmínkou při objednání, dodání zboží a vyhotovení daňového dokladu, dále při vyřizování případných reklamací, nebudou v žádném případě poskytovány třetím osobám.


ZPŮSOB ÚHRADY A DORUČENÍ:

PLATBA DOBÍRKOU (hotově doručovateli)
1.Balík do ruky 160Kč
2.Doporučené psaní 100Kč (tímto způsobem zašleme pouze drobné zásilky jako plavky, zástěrky, 1mikinu...)
3. Zásilkovna 95Kč
PLATBA PŘEVODEM (bankou před odesláním zboží)
1.Balík do ruky 120Kč
2.Doporučené psaní 60Kč (tímto způsobem zašleme pouze drobné zásilky jako plavky, zástěrky, 1mikinu...)
3. Zásilkovna 75KčBALNÉ ZDARMA

CENY za zboží i dopravu jsou pevné, neměnné. Zboží pouze prodáváme, neměníme.
Děkujeme za pochopení.
Podmínky byly naposledy upraveny: 9.4.2021, 21:11
Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt

© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s.