PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Milé maminky, a nakupující
...prostě všichni, kteří rádi nakupujete kvalitní second-hand za nízké ceny.

OSOBNÍ PŘEDÁNÍ NENÍ MOŽNÉ!JEN ZASLÁNÍ POŠTOU..

JSEM NA MATEŘSKÉ MÁM MALÉ MIMINKO NA POŠTU JEZDÍM 1X TÝDNĚ KDYŽ JE MOŽNÉ TAK I 2X TÝDNĚ MÁM POŠTU DALEKO TAKŽE NEMOHU EXTRA Z JEDNÍM Z KAŽDÝM BALÍČEK ZVLÁŠŤ.

Všechno oblečení, které nabízím, jsou osobně zkontrolované. Pokud se ale najde nějaká chybička-vada, samozřejmě na ni upozorním.

● Nové zboží vkládáme každý pracovní den!!!
(BOHUŽEL SE MŮŽE STÁT ŽE ONEMOCNÍM NEBO DĚTI. PRÁZDNINY ČI SVÁTKY BUDE VKLAD ZASTAVEN ČI MINIMÁLNÍ)

● !!! DŮLEŽITÉ !!!
ROZMYSLETE SE PŘED OBJEDNÁNÍM JESTLI O VĚC MÁTE ZÁJEM ČI JÍ POTŘEBUJETE A NEDĚLEJTE ZBYTEČNÉ OBJEDNÁVKY -PO NEODEBRÁNÍ BUDE DÁNO PATŘIČNÉ NEGATIVNÍ HODNOCENÍ!

***NEPIŠTE MI ŽE BABIČKA KOUPILA ..A ŽE JIŽ NEPOTŘEBUJETE A NEBO JINÉ.... BUDE DÁNO NEG.HODNOCENÍ KTERÉ JE OPRÁVNĚNÉ!

*** ● V případě, že si požádáte o přeměření nebo máte jiný dotaz, čekáme max. 24 hod. na zprávu, zda si zboží budete brát nebo ne. Pokud se do té doby neozvete, zboží vracíme bez upozornění zpět do prodeje, případně nabízíme dalšímu zájemci.

*** DALŠÍ ZÁJEMCE ***
INFO DÁVÁM JEN OBČAS..KDYŽ JE NADĚJE ŽE BUDETE MÍT ŠTĚSTÍ JINAK INFO NEDÁVÁM..

*** VĚCI NEMĚNÍM***NESMLOUVEJTE !!

** POŠTOVNÉ A BALNÉ ***
POSÍLÁM JEN POŠTOU!
PLATBA PŘEDEM !
NA DOBÍRKU NEZASÍLÁM..!!!
BALÍČKY NEROZVÁŽÍM..OSOBNÍ PŘEDÁNÍ NENÍ MOŽNÉ!

POŠTOVNÉ JE DANÉ POŠTOU.
+ BALNÉ 1-3KČ VELKÉ BAL. 4-6KČ NEBO SE SNAŽÍM BALIT DO NÁHRADNÍHO BALENÍ A PŘEVAZUJI PROVÁZKEM + LEPENKOU..TA TAKÉ NĚCO STOJÍ BUDE POČÍTÁNO 2-3KČ BALNÉ.
HODNĚ VELKÉ BAL. PYTEL CELÝ PEVNÝ 10KČ.

***PROSÍM NECHTĚJTE PO MĚ ABYCH VĚCI BALILA A ROZKLÁDALA TAK ABY JSTE UŠETŘILY NA POŠTOVNÉM,CHÁPU VÁS,ALE VY POCHOPTE MĚ****NEMÁM ČAS SE ZABÝVAT BALENÍM VYŘIZUJI 50-70 OBJEDNÁVEK DENNĚ! DĚKUJI!!


● !!! POZOR !!!
JESTLI ŽE POTŘEBUJETE POČKAT S PLATBOU DO MATEŘSKÉ ..NENÍ PROBLÉM SE DOMLUVIT ,ALE BUDU RÁDA KDYŽ MI POŠLETE ASPOŇ MALOU ZÁLOHU 20-50-100KČ..DLE NAŠÍ DOHODY..

-KDYŽ OBJEDNÁVKU-Y NEODEBERETE ZÁLOHA PROPADÁ A NEBUDE VÁM VRÁCENA!!! A DÁVÁM NEGATIVNÍ HODNOCENÍ!


● MOŽNOST OTEVŘENÍ OBJEDNÁVKY.
PRO STÁLÉ ZÁKAZNICE 1MĚS.MAX.
PRO NOVÉ ČI MÉNĚ NAKUPUJÍCÍ 14DNÍ ,ALE KDYŽ PO TÝDNU NIC
NEOBJEDNÁTE BUDE OBJEDNÁVKA UZAVŘENA..
NEREGISTROVANÝM OTEVŘU BALÍČEK JEN KDYŽ ZAŠLOU ZÁLOHU...


●PLATBU PROSÍM ZASLAT NEJPOZDĚJI DO 5 PRACOVNÍCH DNŮ!!!

● PODKLADY ZASÍLÁM DO 24HOD.(MIMO SVÁTKŮ DO 48HOD.)


●●● Rušením objednaného zboží do 24 hod. je myšleno v dobré víře věci přeměřit nebo si jejich koupi rozmyslet, nikoli neuváženě klikat na inzeráty, které neodpovídají požadované velikosti nebo nečíst jejich popis a následně objednávky rušit.

● !!! POZOR !!! ZBOŽÍ ZPĚT Z DŮVODU NEVYHOVUJÍCÍ VELIKOSTI ČI JINÝCH ARGUMENTŮ...NEBEREME. U VŠECH VĚCÍ JSOU UVEDENY MÍRY NA PŘÍPADNÉ PŘEMĚŘENÍ I VĚC JE POPSANÁ JESTLI MÁTE JINÝ POHLED NA VĚC...TAK MĚ TO MRZÍ ,ALE JE TO RIZIKO INTERNETOVÉHO OBCHODU PRO TY DOPORUČUJI KUPOVAT V KAMENNÝCH OBCHODECH KDE SI VĚC MŮŽETE ZKUSIT A OSAHAT!

● Po obdržení podkladů k platbě věc rezervujeme 5 dní, což je doba plně dostačující k převodu peněz. Poté Vaši rezervaci automaticky, bez předchozího upozornění, ruším a věc vracím zpět do prodeje a nebo nabízím dalšímu zájemci. Po VZÁJEMNÉ DOHODĚ není problém tuto dobu prodloužit, vše záleží na DOMLUVĚ :o)
Pokud nebude zboží zaplaceno, jsme nucená psát negativní hodnocení.

● !!! NA DOBÍRKU BALÍČKY NEPOSÍLÁM !!!

● O CENÁCH NESMLOUVÁME A ZBOŽÍ NEVYMĚŇUJEME !!! NA TYTO NABÍDKY NEREAGUJEME. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.


●●● VYHRAZUJEME SI PRÁVO ANULOVAT OBJEDNÁVKY V PŘÍPADĚ PORUŠENÍ TĚCHTO PODMÍNEK PRODEJE.


● Balíčky se snažíme odesílat ihned po připsání peněz na účet, nejpozději však do 5 pracovních dní. Ale může se stát že onemocním paltbu připíší spětně a já jí nevědomky přehlédnu..dejte info..platbu dohledám a balíček odešlu...

Těšíme se na obchůdky s Vámi a přeji super nákup!

VAŠE LÍDA (LEVNĚ OBLEČ)


RC MODELY-HRAČKYˇˇNOVɡˇ

Reklamační řád

JESTLI JSTE STAVEBNICI ČI JINOU HRAČKU NEMĚLY PŘIPOJIŠTĚNOU NA DANOU ČÁSTKU +KŘEHKÉ PADÁ VEŠKERÁ ZÁRUKA!
JE DOBRÉ SI VĚC-I PŘIPOJISTIT O 10-20-30KČ PODLE OBJEDNÁVKY A NEPŘIJÍT O ZÁRUKU!
-BALÍČEK MUSÍ BÝT ZKONTROLOVÁN A VY REKLAMOVÁN NA POŠTĚ DO 2DNŮ PŘI NEFUNKČNOSTI A JINÝCH ZÁVADÁCH ABY TO POŠTA PŘIJALA A BALÍK MUSÍ BÝT POJIŠTĚNÝ+KŘEHKÉ JINAK VÁM POŠTA REKLAMACI NEPŘEVEZME!

JESTLI BUDE PŘI REKLAMACI ZJIŠTĚNO ŽE BYLO UVOLNĚNO -ZLOMENO NÁRAZEM A STAVEBNICE NEBYLA ZASLÁNA JAKO KŘEHKÉ REKLAMACE NEBUDE UZNÁNA A BUDE ZASLÁNA SPĚT KUPUJÍCÍMU! NA JEHO NÁKLADY NA DOBÍRKU!

Záruční lhůta, platná pro všechny prodávané výrobky, je 24 měsíců od data prodeje. Nevztahuje se na výrobky, jejichž životnost je kratší než záruka, např. baterie, elektronika a mechanicky namáhané spoje (podléhají běžnému opotřebení).


Kupující je povinen prohlédnout zboží dodané prodávajícím neprodleně po převzetí a o případných vadách informovat prodávajícího písemně (e-mailem) nebo telefonicky.

Reklamované zboží musí kupující zaslat doporučeně či balíkem nikoli dobírkou - ta nebude přijata,( RC modely či stavebnice připojistit + jako křehké) na adresu pro reklamace -sídlo společnosti. Reklamace bude prodejcem vyřízena neodkladně nejdéle však do 30-ti dnů od doručení reklamovaného zboží.

Zboží musí být dobře k přepravě zabalené. Zboží, které je zasíláno k reklamaci a jehož součástí je elektronika je nutno zasílat jako křehké, aby nedošlo k poškození zásilky. K reklamaci doporučujeme předložit písemné oznámení o zjištěných závadách a kopii faktury. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.
Baterie - Minimální životnost baterií je 6 měsíců. Po této době nebude uplatněna reklamace na pokles kapacity, je dána běžným užíváním.
Podmínky byly naposledy upraveny: 12.2.2018, 12:27
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt