PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Dobrý den,
předem děkuji za nákup v mém albíčku.Použité věcičky:
Od rezervace držím danou věc 1 den! Pokud se první zájemce neozve a na můj vzkaz nereaguje, přenechávám věc k dalšímu prodeji.
Na veškeré otázky ohledně velikostí, přeměření, barev atd. ráda odpovím. Platbu preferuji bankovním převodem, osobní složení částky v bance nebo složenkou. Čekám 5 pracovních dní a pokud se peníze neobjeví , anuluji REZERVACI.
!Na dobírku nezasílám! Věci z bazárku zpět neberu !
Cenu poštovného účtuji podle platných tarifů České pošty.
Oblečení odesílám do 3 dnů po připsání částky na účet.
Prosím o info., zda balíček dorazil v pořádku.

OBUV
Zboží lze vrátit do 14 dnů bez udání důvodů dle internetového zákona.
Pokud si necháte vyrobit na zakázku, tzv. ATYP je na domluvě obou stran zda zboží vyměníme za jiné pokud nesedne- výroba na 1 pár tzv. ATYP je velmi nákladná a děkuji za pochopení. Dodání: pokud je zboží skladem odesíláme IHNED, pokud jsou botky na přání k výrobě(barva, úprava zúžení-rozšíření aj.) poprosím akceptujte dodání: 3-4 týdny.
V případě, že botky nesednou nebo na nich najdete kaz pište prosím IHNED.
Pokud lze zboží vyměnit za jiné/na skladě/ nebo dodat rádi Vám botky vyměníme.
Pokud je zboží kazové, případně rozbitý jezdec a nejsme si vědomy takové závady/boty jsou při expedici/ kontrolovány budou podstoupeny reklamaci s 30 denní lhůtou. V případě, že je reklamace oprávněná bude zboží vyměněno nebo po domluvě vráceny peníze zpět dle zákonu ČR reklamačního řádu.


-

Věcičky z Guessu, Roxy a další značky (nabídka možnost zakoupení):
Tyto věcičky kupuji pro sebe, rodinu a kamarádky, které mají v oblibě tuto značku :-)), a proto Vám můžu umožnit-zprostředkovat zakoupení a poslání. Zakoupení je vždy limitováno, v obchodě není tolik kusů apod... Zboží je zakoupeno v kamenném obchodě a je 100% originál!!! U těchto věciček počítejte prosím s delší dobou dodání 2-4týdny.

ZAKOUPENÍ věciček GUESS a další
Věcičky (kabelky, botky, peněženky, oblečení) , které chcete zakoupit a sama jste si to vybrala, bohužel nebudu brát zpět. U zakoupení věciček Vám pouze umožňuji nákup/zprostředkování/ společně s mým! Jde vždy o pár kusů, které spojím společně s mým nákupem pro sebe, rodinu a blízké.
Na zboží požaduji platbu předem bankovním převodem.
Doba dodání 2 -4týdny (déle - kolem vánoc, bohužel jde hodně balíků). V případě, že čekáte delší dobu, kontaktujte mě, at´ Vás mohu ujistit, kde se zhruba zboží nachází!!! Moc Vám děkuji :-) za Vaši trpělivost při delší době dodání.

REKLAMACE:
Věcičky jsou zakoupeny v kamenném obchodě v USA (jedná se vždy o 100%originál), zakoupení Vás vyjde levněji než v Evropě, ale POZOR v USA není klasická 2letá záruka na zboží. Vratka je do 14 - 30dní (zpět do obchodu). Navíc reklamace je finančně náročná a zdlouhavá a daná věc nemusí být přijmuta, proto prosím nákup promyslete zda neupřednostit zakoupení v kamenném obchodě u nás. Děkuji za pochopení!


ZAKOUPENÍ věciček REPLAY, DIESEL a další (doba dodání do týdne):
Toto zboží si zakupuji pro sebe a své známé a mohu Vám umožnit zakoupení vybraných věciček. Věcičky jsou z Evropy do týdne!

POZOR reklamace a vrácení zboží (týká se věciček dodání do týdne):
Pokud Vám dojde zboží a zjistíte vadu(kaz), prosím o okamžité zaslání z důvodů reklamace a vrácení zboží zpět :-), v neporušeném a původním obalu.
Česká pošta: tel: 800/1770889- info o odesláném balíku


Kontaktní osoba:

inspektor, obchodní oddělení VLM-Vltava-Labe-Media, a.s.,

Třebíčský deník, Jihlavský deník a Znojemský deníkMartina Petráková Přemylová
Horní 18
Stařeč 675 22
IČO: 64429326

email: martina.premylova@tiscali.cz

Tel: 603 933 248
            Děkuji za milá hodnocení, velmi potěší.
Přeji Vám příjemné nakupování a hodně radosti z nakoupených věciček.
Zdraví Martina
Podmínky byly naposledy upraveny: 28.9.2016, 8:27
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt