PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Milé a milí nakupující, vítejte a přeji krásný den!

Zboží, které naleznete u nás, je okamžitě k dispozici!

Pokud máte o uvedenou věc vážný zájem, prosím označte jako závaznou rezervaci. Rezervaci nastaví systém nebo já na týden, pokud potřebujete počkat déle, nevidím po vzájemné domluvě žádný problém.

Není-li daná věc rezervovaná, neklesejte na mysli, zájemce před Vámi mohl požadovat pouze přeměření či vyslovil jiné přání nebo dotaz. Na Vaše vyjádření čekám 24 hodin (pokud vzhledem ke zvýšenému zájmu u některých kousků neuvedu v odpovědi pro Vás jinak), poté s dovolením anuluji zájemce.

V nejkratší možné době obdržíte podklady k platbě a variabilní symbol, pro urychlení posílejte prosím u rezervací Vaši adresu.
Maily a vzkazy kontroluji denně, pokud do 48 hodin neobdržíte odpověď, prosím kontaktujte mne přímo na níže uvedený mail.
V případě delší nepřítomnosti najdete informaci ve VZKAZECH.

Po připsání peněz na účet odesílám obvykle do dvou pracovních dní, pokud nezasáhne vyšší moc, čili naše děti:), nebo má pracovní doba (chodím do zaměstnání), ale to případně řeším vzkazem pro Vás.

DOKLAD O KOUPI ZASÍLÁM NA VYŽÁDÁNÍ!!!

Základní poštovné u dětských věcí je 50 CZK (pokud není uvedeno jinak), u dospěláckých podle velikosti a váhy (možno i jako pojištěný balík podle sazebníku ČP). Za každou další položku přičítám adekvátní částku, nikdy neplatíte dvojnásobné poštovné.
Balíčky posílám doporučeně, na vyžádání i obyčejně, samozřejmě nenesu zodpovědnost za ztrátu. Při celkové částce vyšší než 500 CZK doporučuji zaslat jako pojištěný balík (cena dle tarifu ČP).

Pokud jsou věci nové, nepodléhají mému hnidopišskému zkoumání, může se stát, že i nová věc je s vadou. V tom případě máte nárok na slevu, či vrácení celé částky včetně poštovného k Vám i zpět.

Nové zboží bez vad můžete vrátit bez udání důvodu do 14-ti dnů, v takovém stavu, v jakém jste obdrželi. V tomto případě však pouze částku za věc samotnou bez poštovného.

Uf, a teď už přeji příjemné nakupování!!!
Podmínky byly naposledy upraveny: 14.10.2016, 12:46
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt