PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Provozovatel

HANA FAJSTAVEROVÁ
MALÁ JANOVSKÁ 7
JABLONEC NAD NISOU 5
466 05
ČESKÁ REPUBLIKA

tel. 722 414 852
IČO 442 50 614
DIČ CZ 6662140793Vážení zákazníci,

jsem ráda, že jste nakoukli do mého internetového obchůdku a budu ještě raději, když se Vám moje zboží bude líbit a objednáte si.

Prodávám nové zboží - metráž a šité výrobky, které sama tvořím.
Nabízím zboží, které mám většinou na skladě. Pokud se stane, že se něco doprodá, budu Vás neprodleně informat.
U šitého zboží na objednávku se snažím odeslat do 14 dnů od připsané platby.
Fotky se snažím formovat do co nejvěrnější podoby. Pokud hledáte přesný odstín materiálu, je lepší si napsat o vzorky. Váš monitor může být jinak nastaven a barvy tak vypadají různě. Nemohu vyrobené zboží brát na reklamaci zpět kvůli barvě výrobku!


PLATEBNÍ PODMÍNKY

Zboží odesílám po připsání platby na účet. Na dobírku již bohužel neodesílám.
Pokud nemáte internetové bankovnictví, můžete platbu poukázat složenkou na účet, nebo na moji adresu.

DODACÍ LHŮTA

Zboží které je skladem odesílám většinou do 48h po připsání platby na účet.
Zboží na objednávku (šité výrobky, objednávaný materiál) odesílám zhruba 14 dní od připsání platby, nebo podle domluveného termínu. Pokud se termíny prodlouží - třeba v předvánočním čase - snažím se každého informovat.

ZPŮSOB DOPRAVY

Balíky v současné době odesílám Českou poštou, musím se řídit platnými tarify pro "balík do ruky"
Menší balíčky mohu odeslat na požádání jako DOPORUČENÝ BALÍČEK Českou poštou, ceny podle tarifů České pošty. Odesílání není možné každý den - cca 2x týdně.
Zde musím ale důrazně upozornit, že česká pošta nemá garantovaný počet dnů, do kdy musí doporučený balíček doručit !!! Při ztrátě balíčku je možné podat reklamaci až 21 dnů od podání zásilky a na vyřízení reklamace má pošta ze zákona 30 dnů. Vrácení platby, nebo odeslání nové zásilky je tedy možné až po vyřízení reklamace.

Nejmenší balíčky mohu odeslat jako DOPORUČENÝ DOPIS, také podle platných tarifů České pošty. Odesílání není možné každý den - cca 2x týdně.

Vzorečky v obálce odesílám obyčejným dopisem za 30,-Kč, nebo doporučeným dopisem za 55,-Kč.

Věřím, že tato skutečnost Vám bude vyhovovat a budeme spolu i nadále spolupracovat.

STORNOVÁNÍ OBJEDNÁVKY

Objednávku můžete stornovat emailem do 24h, nebo telefonicky v pracovní dny od 9 - 13h.

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Kupující je oprávněn bez uvedení důvodu vrátit zboží do 14 dnů, pokud kupuje věc přes internet. Vrátit bez udání důvodu lze rovněž nové zboží, které již nemá původní obal či nemá visačky, bylo použito či opotřebováno. V tom případě prodejce vyúčtuje hodnotu opotřebení kupujícímu, ten bude muset tuto částku prodávajícímu uhradit.
Právo na odstoupení od smlouvy NELZE uplatnit u smluv na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

REKLAMACE

Na veškeré zboží se vztahují obchodní a reklamační podmínky dané zákonem. To znamená 14 dní na vrácení zboží bez udaní důvodu.
24 měsíců záruka na vady nezpůsobené chybným zacházením, nebo praním.
Reklamovat NELZE dodávku zboží upraveného nebo vyrobeného podle přání spotřebitele.
Pokud chcete objednat výrobek v určité barvě, napište si prosím raději o vzorek materiálu. Posílám za 30,-Kč v obálce. Po zhotovení výrobku na Vaše rozměry nemohu vracet platbu z důvodu, že se Vám barva nehodí.
Co se týká rozměrů sedáků, tak tyto sedáky jsou měkoučké a naducané, plněné směsí, nelze tedy úplně přesně změřit na 1cm, jako sedáky vyrobené z molitanové desky, řezané na míru.
VŠECHNY ZAKÁZKY před odesláním měříme, aby nedošlo k dohadování o rozměrech. Sedáky se změří mírným přitlačením metru k sedáku. Sedáky musí být také chvíly vybalené a naklepané, protože je při balení musíme stlačit na co nejmenší balík.
Náklady vrácení zboží nese kupující.


DOPLŇUJÍCÍ INFO

Kontaktní email je: fajstaverova.hana@seznam.cz
Odpovídám průběžně PO - PÁ, přes víkend podle možností. Pokud neodpovím do 24h, kontaktujte mě prosím znovu. Často mě zlobí " SEZNAM" a neodesílá mi odpovědi k Vám.

Telefon 722 414 852

IČO 442 50 614

HANA FAJSTAVEROVÁ
MALÁ JANOVSKÁ 7
JABLONEC NAD NISOU 5
466 05
ČESKÁ REPUBLIKA

Děkuji za případné objednávky a přeji Vám příjemné nakupování.

Hana Fajstaverová
Podmínky byly naposledy upraveny: 16.1.2019, 17:54
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt