PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Vítejte,milí návštěvníci a zákazníci.

Prodávám nové zboží (není li uvedeno jinak),České výroby,dovozu nebo vlastní výroby jako šití na zakázku.V šicím oboru jsem od roku 1997.Šijeme na zakázku:polštáře,přehozy,polštářky ve tvaru míče,válec,závěsy,ubrusy,potahy na židle,sedací vaky,kapsáře,zavinovačky,mantinely,sedáky,povlečení,prostěradla,dekorativní polštářky.....

Prodávám metráž,sedací vaky,textilní galanterii,bytový textil a doplňky.Zboží a výrobky vždy mají popis,prosím čtete.Metráž střihám od 50cm.

1.Objednávka,platba a dodací lhůta.

Nabízené zboží mam převážně skladem,není li psáno jinak,například u zakázkového šití,vždy Vás informuji emailem.Na email odpovídám do 24h.V případě že vyřizovaní objednávky proběhlo v pořádku.Obě strany prodávající a kupující se domluvili a budou uvedeny informace z obou stran .Ze strany prodávajícího potvrzeni objednávky:částka k zaplaceni,variabilní symbol,číslo účtu a ze strany kupujícího potvrzení o koupí a správná adresa pro zaslaní zboží.

Potom po připsaní peněz na účet objednávka se vyřizuje do 4 pracovních dnů.Zakázkové šití se vyřizuje 5-14 dni,záleží na momentální zátěží objednávek a na individuální domluvě.

Platba za objednané zboží pouze předem.Na dobírku neposílám.Děkuji za pochopení.Na peníze čekám maximálně týden,pokud nedorazí do 7dnů považuji objednávku automaticky za stornovanou.

2.Doprava,stornovaní a záruka.
Balíky posílám zatím pouze Českou Poštou.Poštovné a balné hradí odběratel.Poštovné vždy upravím dle váhy a rozměru (podle tarifů České pošty).Balné účtuji od 5-15Kč dle velikostí a množství,například u Sedacích vaku balné činí 15Kč.

Na nové zboží poskytují záruku v zákone lhůtě 24 měsíců.

Stornovat objednávku můžete do 24hodin telefonicky nebo mailem.


3.Reklamace,vraceni peněz a pracovní doba.

Každý nakupující má právo odstoupit od kupní smlouvy do 14dnů bez uvedeni důvodu.Pro vracení zboží nebo reklamaci nutno mít originál fakturu(paragon),přikládám ke každému zboží.Jinak odstoupení od smlouvy nebo reklamaci neuznám.Při převzetí balíčku prosím prohlédnete zboží bez odkladu a o zjištěných vadách mě informujte.
Prodávající neuzná reklamací za vady způsobené neodbornou manipulací,vnějšími událostmi a také běžné opotřebeni.
Pokud se strany dohodnou a oboustranně splní reklamační podmínky,prodávající potom ručí vrátit plnou výší zaplacené částky do 30 dnů od odstoupení.
Pozor! Zakázkové šíti nelze vrátit! Zboží není v nabídce a bohužel ho potom nelze prodat.

Na email odpovídám do 24h,pokud neodpovím prosím pište znovu.Na uvedené telefonní číslo můžete volat od 8.00 do 19.00 Po.-Ne.Vybrat zboží osobně můžete po domluvě telefonicky nebo emailem.

Lyudmyla Kyselyova
Svatojánské náměstí 24
Slavětín 43909
IČ :74449192
Nejsem plátce DPH.
Email : miltex@email.cz
Mobil : 776679835
Podmínky byly naposledy upraveny: 24.8.2015, 9:25
Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt

© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s.