PODMÍNKY PRODEJE

Šárka R. (kyselinka) ID 49704
mimibazar.cz/kyselinka
Oblast: Hořice
+PŘIDAT K OBLÍBENÝM (přihlášení)
Registrace: 26.3.2007
Naposledy: 15.1.2019 16:48 včera
Aktualizace: 15.1.2019 16:48 včera
INZERTNÍ FOTOGRAFIE 296
prodám | koupím
vyměním | věnuji | půjčím
zdarma k objednávce
slevy | akce | vzkazy
odkazy na aukce
PROBÍHAJÍCÍ AUKCE
PODMÍNKY PRODEJE
HODNOCENÍ 409
VŠECHNY FOTOGRAFIE 0
Rodinné fotky
Scrapbook
Módní show
Spokojení zákazníčci
Moje hobby
Zahrada
Naše bydlení
Dekorace
Poradna
Domácí mazlíčci
Sběratelství
Naše úlovky
KOMENTÁŘE
VTÍPKY 0
RECEPTY 0
NÁVODY 0
Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
PROSÍM, ČTĚTE PODMÍNKY PRODEJE (viz. níže) - DĚKUJI.


Říjen 2018 - velmi se předem omlouvám za případné zdržení, ale mám teď nějaké komplikované a hodně nestíhací období - škola tří dětí, kroužky každý den, s příchozím podzimem nemoci, rekonstrukce domu a zahrady a v neposlední řadě i 11timěsíční rarášek, co mě nic nenechá udělat - tak o to víc prosím - v případě zájmu o nějakou věc z bazárku - O STRPENÍ....v první řadě jsem máma a pak teprve to ostatní....a to ostatní teď jde opravdu hodně stranou, s tím i net a bazárek :-(. Balíčky opravdu odesílám 1x týdně....


Dobrý den :-)
Vítám Vás na svém bazárku :-)

1)
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!! D Ů L E Ž I T É !!!

!!! PROSÍM O VELKOU TRPĚLIVOST SE MNOU !!!

!!! OD PÁTKU ODPOLEDNE DO NEDĚLE VEČER JSEM ZCELA MIMO NET !!! Ozvu se vždy co nejdříve budu moci - většinou až v průběhu pondělí!

!!! NA POŠTU CHODÍM POUZE 1x TÝDNĚ - NIKOLIV KAŽDÝ DEN !!! !!! Snažím se zaplacenou věc odeslat NEJPOZDĚJI DO JEDNOHO TÝDNE OD PŘIPSÁNÍ PENĚZ NA ÚČET. Pokud na věc spěcháte, prosím, napište mi to a domluvíme se (pokud to bude možné)!

!!! Zájemci odepisuji (po odeslání podkladů k platbě) až když balíček odesílám, v případě zájmu pošlu i podací číslo.

!!! Pokud není uvedené jinak, i nenošené věci jsou BEZ PARAGONU - tj. bez záruky !!! NEJSEM OBCHODNÍK!!!

- Věci ráda na požádání přeměřím. Dodání mír se může ale "protáhnout". Případně se mi, prosím, připomeňte. Pokud věc neodpovídá svojí velikosti, uvádím to.

- Zájemce, co se již neozve, po týdnu mažu a věc vracím zpět do prodeje - uvítám, když si koupi rozmyslíte, že mi dáte vědět. Moc díky za to !!!

2)
- Prodávám, neměním !!! PROSÍM, NENABÍZEJTE MI VÝMĚNY, DĚKUJI!

3)
- Vše je v detailech nafoceno, aby bylo možné oblečení si dobře prohlédnout a abyste si sami utvořili obrázek o stavu dané věci - PROSÍM, SLEDUJTE FOTOGRAFIE ! Myslím, že fotky jsou lepší než slova :-).
- Věci je nutno před nošením vyprat. Některé věci mohou být "utahané" ze skladování, né vždy je stihnu před odesláním znovu vyprat.

4)
- K uvedené ceně připočítávám DOPORUČENÉ POŠTOVNÉ - DLE PLATNÉHO CENÍKU ČP. Ceny jsou pevné !!! Při větším odběru věcí jsem ochotná se domluvit na nějaké slevě, ale nelze s tím 100%ně počítat.

!!! ZCELA VYJÍMEČNĚ lze poslat i obyčejně - balíček musí mít do 2 cm na tloušťku !!! a je to ZCELA NA VAŠE RIZIKO !!! nemám od toho žádný doklad a když balíček nedorazí, nemohu nic dělat :-( - tudíž PREFERUJI DOPORUČENÉ POŠTOVNÉ !!!).
Na dobírku nezasílám.
- Pokud špatně určím poštovné (tj. pokud paní na poště zamhouří oko a místo doporučeného balíčku vezme zásilku jako doporučený dopis), rozdíl v konečném poštovném (nad 10 Kč) ráda odešlu zpět na Váš účet.

Poštovné od 1.2.2018

Obyčejné poštovné (do 2 cm na výšku !!!) NA VAŠE RIZIKO !!!
100 g - 23 Kč
500 g - 27Kč

Doporučené psaní (do 5 cm na výšku !!!)
100 g - 52 Kč
500 g - 54 Kč
1000 g - 60 Kč
2000 g - 66 Kč

Doporučený balíček
500 g - 74 Kč
1000 g - 79 Kč
2000 g - 83 Kč

5)
- Inzeruji i na jiných bazarech, takže platí, kdo napíše první, ten věc dostane ;-) - může se tedy stát, že věc je v rezervaci na jiném bazárku, zatímco tady ještě není stopnutá.

Věci jsou po mých 4 dětech, po mně nebo případně prodávám věci mojí kamarádce (vždy uvedeno).
Jsme nekuřácká rodina !

Svou objednávkou u mě souhlasíte s výše napsanými podmínkami prodeje. Děkuji.

Moc děkuji za dočtení až sem, krásné nakupování přeji a moc děkuji za to, že se mnou budete mít trpělivost ;-) Mějte se moc krásně :-)

Šárka
Podmínky byly naposledy upraveny: 9.10.2018, 16:12
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt