PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
PRODEJCE: Šárka Trojanová
Dlouhá 646
54102 Trutnov
IČO: 72924942
DIČ: CZ8256052827
- nákup zboží za účelem prodeje
DLOUHOLETÝ PRODEJ S GARANCÍ

CENA - zboží je prodáváno s DPH, v poznámce je uvedena cena zboží s dopravou. Více zboží v jedné objednávce = jedno poštovné dle výsledné hmotnosti zboží resp. rozměrů.
BALNÉ NEÚČTUJEME !!

PLATBA, ČÍSLO ÚČTU - způsob platby si zvolí kupující sám - buď převodem na účet prodejce nebo platbu při doručení - na dobírku. Do zahraničí na dobírku neodesíláme !!!
Platby prosím zasílejte na účet 217474426/0600 do poznámky uveďte Vaše jméno a příjmení.Prosím zadávejte pečlivě.
Po přijetí platby informujeme o odeslání zboží.

ADRESA - nezapomeňte uvést doručovací adresu - resp. zkontrolovat stávající adresu uvedenou na MMB. U balíku je vhodné uvést Vaše tel. číslo. Při doručení zboží do práce neuvádějte zvláštní firemní PSČ ( pokud firma má ) V OBJEDNÁVCE UVÁDĚJTE POUZE JEDNU ADRESU - DORUČOVACÍ ( prosím neuvádějte navíc i firemní logo ) Pokud máte přiděleno číslo evidenční, uveďte prosím před číslem zkratku č.e nebo e.č.

DORUČENÍ - zboží doručujeme výhradně prostřednictvím České pošty a.s., a to jako balík do ruky, balík na poštu, balík do balíkovny, poste restante, doporučené psaní -zásilka ( max. rozměry zásilky nesmí mj. přesáhnout délku 50 cm, šířku 35 cm, tloušťku 5 cm - větší jen jako balík. Při doručení zboží na dobírku se poštovné zvyšuje.

Poštovné pro ČR :
- doporučené psaní ( zásilka ) do 100 gramů : 55,- Kč, - na dobírku 90,-Kč

- doporučené psaní ( zásilka ) do 500 gramů : 65,- Kč, - na dobírku 99,-Kč

- balík do ruky: 98,-Kč- na dobírku 135,-Kč

- balík na poštu: 95,-Kč- na dobírku 135,-Kč

- balík do balíkovny: 65,-Kč - na dobírku 99,- Kč ( jen větší města - uvést PSČ balíkovny )
ZÁSILKOVNA 65KČOSOBNÍ ODBĚR - bez poplatku - je možný po domluvě s prodejcem.

VEŠKERÉ INZEROVANÉ ZBOŽÍ MÁME SKLADEM, ODESÍLÁME IHNED PO PŘIJETÍ PLATBY..
PŘEDVÁNOČNÍ OBDOBÍ - zboží může být odesláno v prodloužené lhůtě, kupující bude informován. .
:
ZÁRUKA - REKLAMACE ZBOŽÍ - záruka na nové zboží je 24 měsíců, standardně řešíme u nás nebo může kupující uplatnit záruku přímo u výrobce. Prodejce má lhůtu max. 30 dní od doručení vadného zboží na vyřešení reklamace. Zboží vrácené k reklamaci nesmí být násilně poškozeno nebo znehodnoceno způsobem, který nesouvisí s jeho užíváním.
V případě uznání reklamace prodejcem má kupující právo na vrácení nákladů za dopravné v nejlevnější nabízené variantě dopravy obchodníka (osobní odběr se nezahrnuje. )
REKLAMOVANÉ ZBOŽÍ NEZASÍLEJTE PROSÍM NA DOBÍRKU, NEBUDE PŘEVZATA..Zboží zasílejte na reklamaci jako zásilku nebo jako DOPORUČENÝ BALÍK - NIKOLIV BALÍK DO RUKY...Dle zákona Vám vyšší poštovné nebude proplaceno.
Po přijetí reklamovaného zboží Vás budeme informovat o průběhu reklamace.

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY - kupující může odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží a to i bez udání důvodu. Vrácené zboží musí být v originálním obalu, plně funkční a bez poškození !! Vrácené peníze odesíláme do 8 dnů od zpětpřevzetí zboží vč úhrady jednoho poštovného - námi původního stanoveného poštovného..

OMYLEM ZASLANÉ ZBOŽÍ - stane se - vyřizujeme ihned po oznámení, poštovné hradíme oboje - tedy v případě, že chcete vrátit peníze a nikoliv vyměnit zboží.


PŘEJI VÁM PŘÍJEMNÝ NÁKUP .
Šárka Trojanová
Podmínky byly naposledy upraveny: 20.8.2020, 21:58
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt