PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Vážené zákaznice,
děkuji za zájem.
Stav prodávaného oblečení se snažím pečlivě popsat. Pokud případnou vadu přehlédnu, jistě to není úmyslně. Stačí pak poslat email, reklamaci vyřídím. Platbu očekávám do 3 kalendářních dnů, pokud se nedomluvíme jinak. Nepřipíše-li se platba, vyhrazuji si právo objednávku bez dalšího a často zbytečného upozorňování a zbytečných dotazů zrušit.
REZERVACE- dotaz na zboží nepokládám za rezervaci. Rezervace jsou po předchozí domluvě možné na max.7 dnů . Pak bez dalších dotazů či upozorňování ruším. To platí i pro vyzvednutí v obchodě. Dřív jsem dotazy psala, ale je to bohužel ztráta času, protože většina se ani nenamáhala odpovědět.Těmto neseriózním zákaznicím pak jejich případné další objednávky automaticky ruším. Děkuji za pochopení.
Pokud není v inzerátu uvedeno, tak zde na MMB vystavené oblečení není v kamenném obchodě k dispozici.
Zásilky odesíláme většinou jednou týdně přes Českou poštu. Přes Českou poštu odesílám pouze,pokud je zásilka do 2 kg a je možno ji poslat v obálce s max. délkou 35 cm. Pokud je zásilka objemnější, odesílám kurýrem, protože je to levnější a spolehlivější.
Zjistíte-li, že zakoupené oblečení není pro vás vhodné, jistě je můžete nepoškozené vrátit. Zásilka však musí být odeslána zpět nejpozději následující den po jejím přijetí /např.převezmete balíček v pondělí, musíte v úterý odeslat zpět). Pokud balíček převezmete v pátek, musíte odeslat týž den, po dohodě možno v pondělí. Jakmile by se však jednalo o kostým, popř. společenské oblečení žádná dohoda není možná. Neprovozuji půjčovnu.Proto prosím měřte. a nákup si rozmysleter Jakmile zboží dorazí zpět a já se přesvědčím, že je v pořádku, vrátím platbu.Berte ale prosím na vědomí, že vracím pouze platbu za zboží a nikoliv poštovné.
Na různé žádosti o slevy nereaguji a zájemce rovnou anuluji. Pokud se někomu zdá, že je v mém bazárku draho, doporučuji pak poohlédnout se po levnějším prodejci. Také nereaguji na žádosti o dopravu zdarma. . Nemám bohužel u pošty privilegia a dopravu také platím. Děkuji za přečtení Zdenka
Podmínky byly naposledy upraveny: 25.2.2019, 13:39
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt