PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Dobrý den milé maminky.

Balíčky odesílám do 2-5 dní od přijetí platby, pokud se nedomluvíme jinak.
Platbu za zboží očekávám do 3 dnů, poté objednávku ruším a zboží podstoupím dalšímu zájemci o zboží.

U ZBOŽÍ NA OBJEDNÁVKU OD MĚSÍCE LISTOPADU NEGARANTUJI 100% DORUČENÍ. I PŘESTO, ŽE VĚTŠINA BALÍČKU DORAZÍ, TEDY JE RISK NA VÁS.
NIKDO Z PRODEJCŮ, UŽ TOTO NENÍ SCHOPNÝ DODRŽET, AČ VÁM BUDE SLIBOVAT NEMOŽNÉ.

POTAHY NA POHOVKY A ŽIDLE ZPĚT NEBEREME! MÍRY POTAHŮ JSOU UVEDENY, VČETNĚ DOPORUČENÍ, NA JAKÉ POHOVKY JSOU VHODNÉ.
POTAHY JSOU NA MÍRU A PODLE SPECIÁLNÍCH POŽADAVKŮ ZÁKAZNÍKA.POTAHY JSOU DODÁVANY V UZAVŘENÉM PEVNÉM OBALU, PO ROZBALENÍ A NASLEDNÉ MANIPULACI, DOCHAZÍ K JEHO ZNEČIŠTENI, Z TOHOHO A VÝŠE UVEDENÝCH DŮVODU VRATKY NEPŘIJMEME! PROTO DOPORUČUJEME VELMI PEČLIVĚ MĚŘIT A KOUPI SI ROZMYSLET. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A PEVNĚ DOUFÁM, ŽE BUDE SPOKOJENOST NA OBOU STRANÁCH :-)


oblečení pečlivě vybíráme, dáváme velký důraz na kvalitu, trvanlivost, funkčnost a konečné zpracování materiálů.
U věcí na objednávku, se může stát, že kvalita neodpovídá. Prosím tedy maminky, aby mě ihned a neprodleně tuto skutečnost oznámily, nejpozději však do 3-5 pracovních dnů od doručení !!!!
Pro úspěšné vyřešení reklamace pečlivě nafoťte vady na objednané věci a uchovejte obal s adresou v které byla zásilka doručena !!! Jedině takto lze zásilku efektivně vyreklamovat, děkuji !!!!

Vzhledem k tomu, že některé nové zboží objednávám nejen u nás ale i ze zahraničí, vrácení či výměna zboží je zdlouhavá,složitá a nákladná. Z tohoto důvodu si prosím objednávku rozmyslete, čtěte, dobře měřte a ptejte se.

Po závazné objednávce a odeslání podkladů k platbě, očekávám přijetí platby na účet do 5 dní, poté obchůdek ruším !!! Pouze doptávání na zboží nepovažuji za závaznou objednávku !!!

Pokud se stane, že nemáte prostředky na zaplacení, prosím napište tuto skutečnost včas, vždy je možnost se domluvit.

Vzhledem k získaným zkušenostem pokud se ptáte na míry,barvu atp. čekám na Vaši odpověď po projeveném zájmu o věc 24-hod , pokud se neozvete dávám věci k dispozici dalšímu zájemci !!! Děkuji za pochopení !!!


Převážně zprostředkováváme prodej zboží objednaného ze zahraničí. Přibližná doba dodání je minimálně 15-25 dní od přijetí platby.
Obvykle je však přibližně 20-30 pracovních dní, velmi výjímečně je maximální doba dodání až 90 dní.

U oblečení na objednávku se může stát, že je rychle vyprodáno, nebo se mění cena zboží, dle poptávky, to bohužel neovlivním. O případné změně Vás o tom budu před objednáním informovat.


Reklamace a právo na odstoupení od obchodní smlouvy

V případě reklamace bude postupováno dle platného občanského zákoníku nebo dle individuální dohody.

V případě oprávněné reklamace, (nikoliv však vrácení zboží) bez udání důvodu, je vrácena částka v plné výši, dále je hrazeno poštovné zákazníkovi a to do 14 kalendářních dnů převodem na účet a to až po obdržení vráceného zboží prodejcem. Náklady spojené s dodáním zboží zpět k prodejci hradí kupující.
Nakupující zboží vrátí na adresu prodejce nejpozději do 14 kalendářních dní. Po této době již nemá zákazník nárok na vrácení zboží a hradí zpětné poštovné. tedy nejpozději 14. den musí mít prodejce možnost zboží převzít zpět (z toho důvodu doporučuji do 7 dnů se rozhodnout, zda si zboží ponecháte či nikoliv a nejpozději 10 den zboží odeslat zpět.

Zboží vracejte pokud možno ve stejném stavu, v jakém jste je obdrželi. Jestliže vrácené zboží bude vykazovat známky použití, opotřebování nebo nebude kompletní (původní obal, visačky, či vyprané apod.), budu vůči Vám uplatňovat nárok na náhradu chybějící hodnoty zboží v penězích. V případě sporu bude použita fotodokumetace prodejce.

Není problém domluvit se na vrácení věci, ale bez nároku na vrácení poštovného. Do kamenného obchodu také musíte jet autem a hradíte benzín, nevyjímaje strávený čas. Zboží mám z velké části ve slevě, téměř nic není za plnou cenu, dopravné a balné mám v ceně započítáno symbolickou částkou.

V případě ztráty zásilky Českou poštou je zákazníkovi vracena celá částka včetně poštovného do 30 dní od ztráty zásilky.


REZERVACE: na přeměření nechávám max. 8 hod, poté dávám dál k dispozici závazné objednávce dalšího nakupujícího!!! Otázka na věc, není závazná objednávka ! Stále častěji se množí případy, kdy se poté zájemce neozve...


Všechny věcičky jsou předem prozkoumány a odeslány vždy neponičené. Proto při případné reklamaci, je možnost vrácení peněz jen na základě domluvy a případných zaslaných fotografií dané věci. Peníze pak vrátím, ale již bez poštovného, ( vztahuje se na bazarové věci).

Cenu bazarových věciček si určuji sama, nežádejte mě prosím o slevy poštovného, myslím, že mám ceny přiměřené a poštovné je drahé !!!! Také o něm s nikým nelicituji !!!


Záruka na nové zboží se vztahuje. V případě reklamace si zákazník hradí náklady s odesláním do země, kde bylo zboží zakoupené.NA DOBÍRKU NEZASÍLÁM !!! PLATBA VŽDY PŘEDEM !

NÁKUPEM ZÁKAZNÍK POTVRZUJE, ŽE ČETL PODMÍNKY A SOUHLASÍ S NIMI.

Pokud máte jakýkoliv dotaz na danou věc ( další míry, materiál....), ráda Vám odpovím.
Podmínky byly naposledy upraveny: 19.12.2022, 20:48
Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt |
Autorská práva k publikovaným materiálům | Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies | Nastavení soukromí | Vlastnická struktura

© 2001–2023 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodavatelé obsahu