PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Provozovatel:

Kamila Psíková
Milady Jungmanové 634
39143 Mladá Vožice
tel.: 739339859

IČ 04682041
NEJSEM PLÁTCE DPH.

.....................................................................................................................................
VÍTEJTE NA MÝCH STRÁNKÁCH.

Nabízím zde POUŽITÉ OBLEČENÍ - SECOND HAND.....
Oblečení je z větší části vyprané, nové věci nechávám s visačkami. Pokud něco přehlédnu, dejte vědět, domluvíme se.


1) V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 umožní provozovatel obchodu KAMILA PSÍKOVÁ nakupujícímu během 14 dnů od obdržení zboží toto zboží bez udání důvodu vrátit.

2) Vracené zboží však musí být ve zcela původním stavu (neprané a nežehlené).

3) Před odesláním zásilky s vraceným zbožím je nakupující povinen na tuto skutečnost prodávajícího upozornit, nejlépe e-mailem a zároveň definovat konkrétní výčet vraceného zboží a způsob finančního vypořádání (viz. níže).

4) Následně nakupující odešle vracené zboží doporučeně na adresu sídla prodejce - KAMILA PSÍKOVÁ, MILADY JUNGMANOVÉ 634, 39143 MLADÁ VOŽICE

Zboží nelze vracet na dobírku, jakékoliv takto vrácené zboží nebude prodejce přijímat.

5) Při splnění těchto podmínek a po doručení zásilky prodávajícímu bude uskutečněno s nakupujícím finanční vypořádání dle vzájemné dohody. Situaci je možno řešit dvěma způsoby:

zápočtem do následující objednávce (hodnota vraceného zboží bude odečtena od vaší budoucí objednávky)
vrácením hodnoty vraceného zboží na účet do 7 dnů od obdržení daného zboží
* Poplatky za převod částky na bankovní účet samozřejmě neúčtuji.

6) Pokud bylo v objednávce, z níž zákazník zboží vrací, využito poštovné zdarma a hodnota vraceného zboží snížila původní cenu objednávky pod např. 500Kč, bude poštovné zákazníkovi doúčtováno ponížením částky za vrácené zboží.

7) V souladu se zákonem neposkytuji záruku na použité zboží.Potvrzené REZERVACE držím 5 prac. dní, pokud se nedomluvíme jinak. Jestli potřebujete počkat s platbou, písněte mi to hned na začátku a ne až vás po týdnu začnu uhánět :-) Žádost o přeměření neberu jako rezervaci, večer zboží uvolňuji pro dalšího zájemce.

Platbu poprosím zaslat na účet: fio 2500916102/2010, pokud je to možné, uvádějte své jméno, resp. jméno, na koho je rezervace a s objednávkou mi rovnou zasílejte svou adresu.

Balíčky zasílám doporučeně (obyčejně jen na vaši žádost a vaše riziko), poštovné dle aktuálních tarifů České pošty. Nejsem při každé změně tarifů schopná přepsat poštovné pod všemi fotkami, takže prosím vždy respektujte částku, kterou uvedu v podkladech k placení. Na poštu chodím 1x týdně /pokud na balíček spěcháte napište to hned při objednávce, ráda vyhovím/.

NENABÍZEJTE MI, PROSÍM, VÝMĚNU.

Děkuji za nákup i za to, že jste dočetly až sem :-)

Kamila
Podmínky byly naposledy upraveny: 19.11.2018, 8:39
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt