PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
!!! VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, V DOBĚ PŘED VÁNOČNÍMI SVÁTKY SE DOBA DORUČENÍ ZÁSILEK PRODLUŽUJE Z DŮVODU PŘEPLNĚNÉHO TRANSITU NA 4-5 TÝDNŮ!!! Děkuji za pochopení


Vážení zákazníci,

děkuji Vám za návštěvu mého obchůdku a doufám, že zboží, které zde naleznete, se Vám bude líbit. Pro zamezení případných nedorozumění si prosím přečtěte moje
PODMÍNKY PRODEJE

1) DOPRAVA
Cena dopravy, případně možnosti dopravy jsou uvedeny u každé položky zvlášť. Cena za dopravu je pevná, na žádosti o její snížení, případně o dodání jinou cestou nereaguji.
Zboží na dobírku nezasílám a případná možnost osobního odběru je pouze u položek, u kterých je to výslovně uvedeno (objemné zboží, lokalita atd.)
Případnou kalkulaci na sloučené poštovné dodám automaticky při koupi více položek, případně na vyžádání.
2) OBJEDNÁVKY A REZERVACE
Objednávky a rezervace jsou závazné, proto si prosím vše řádně rozmyslete, jsou závazné pro Vás, stejně tak i pro mne.

3) PRODÁVANÉ ZBOŽÍ
Většina zboží je nového. V případě, že jde o použité zboží, je tato skutečnost v aukci vždy uvedena a je popsán jeho stav. Použité zboží je dodáno vždy čisté.
Pokud je to možné, uvádím u každého oblečení i jeho velikost, popřípadě tabulku velikostí, v které jsou uvedeny i míry zboží, proto prosím měřte, na pozdější reklamace ohledně velikostí nebudu brát zřetel, pouze v případě, když nebudou splňovat popis zboží.

4) PLATBA
Podklady k platbě odesílám do 24 hodin od vaší objednávky. Na připsání platby máte 7 dní, poté odesílám upomínku a po dalších 7 dnech bez připsané platby obchod i rezervace zboží ruším a opětovně vystavuji.
Platba je možná pouze převodem předem na účet.

5) ODESLÁNÍ ZBOŽÍ
Zboží odesílám vždy na adresu uvedenou ve Vašem profilu na Mimibazaru. Případnou změnu adresy, nebo jména hlaste prosím předem a upozorněte na ni. Zboží odesílám standardně do 3 dnů od připsání platby na účet.

6) DODACÍ DOBA
Dodací doba je uvedena vždy u každé vystavené položky a je vzhledem k různým přepravním společnostech pouze indikativní. V případě, že Vám zboží v dané lhůtě nedojde, kontaktujte mne prosím.

7) REKLAMACE
V případě reklamací mne prosím vždy kontaktujte. U nového zboží Vám buď pošlu nové zboží (pokud je to možné), nebo vrátím celou částku včetně poštovného. U použitého zboží záruku nedávám, kromě případu, kdy obdržené zboží neodpovídá popisu prodávaného předmětu. V případě vrácení zboží vracím vždy pouze částku za prodané zboží plus zaplacené poštovné. Náklady spojené s vrácením zboží neproplácím.
V případě ztracení či nedodání balíčku přepravcem, vracím plnou částku hodnoty vámi nakoupeného zboží, zásilky jsou pro tento případ pojištěny. Doba proplacení nedoručené zásilky je 6 týdnů od vaší platby za zboží.

8) HODNOCENÍ OBCHODU
POZITIVNÍ Komentář uděluji vždy až poté, co tak učiní kupující. NEGATIVNÍ komentář uděluji pouze v případě, že se standardní cestou nepodařilo vyřešit problém.


Děkuji a přeji Vám hodně úspěšných nákupů.

Mirka Jahudka_eu
Podmínky byly naposledy upraveny: 12.10.2017, 10:41
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt