PODMÍNKY PRODEJE

Severin R. (Dareios) ID 616572
mimibazar.cz/dareios
Oblast: Zlín
+PŘIDAT K OBLÍBENÝM (přihlášení)
Registrace: 13.4.2018
Naposledy: 4.7.2020 23:59 včera
Aktualizace: 4.7.2020 23:59 včera
INZERTNÍ FOTOGRAFIE 158
prodám | koupím
vyměním | věnuji | půjčím
zdarma k objednávce
slevy | akce | vzkazy
odkazy na aukce
PROBÍHAJÍCÍ AUKCE
PODMÍNKY PRODEJE
HODNOCENÍ 10
VŠECHNY FOTOGRAFIE 0
Rodinné fotky
Scrapbook
Módní show
Spokojení zákazníčci
Moje hobby
Zahrada
Naše bydlení
Dekorace
Poradna
Domácí mazlíčci
Sběratelství
Naše úlovky
KOMENTÁŘE
VTÍPKY 0
RECEPTY 0
NÁVODY 0
Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Dodatek - 17.4. 2019 - Vážení neregistrovaní zákazníci, dnes bohužel musím končit s prodejem neregistrovaným, protože je tolik nezodpovědných a nepoctivých jedinců, kteří se asi právě proto neregistrují, aby klikali, jak se jim zamane, a okrádají prodejce o čas , a to znamená o peníze nebo spánek. Proto, ti co jste poctiví, prosím registrujte se. Nemohu promarnit denně spoustu času s nezodpovědnými objednávkami. Letos se roztrhl s takovými doslova pytel. Neregistrovaní totiž nemohou dostat negativní komentář, není kam ho napsat.A oni to ví, a dělají si legraci a klikají prodejcům na věci jen tak, dlouho jsem měla trpělivost, jiní to zakázali na svém prodeji hned.


DOPRAVNÉ a LHŮTY a PLATBA
- i po zdražení jsem po vás připravila výhodné možnosti zaslání za co možno nejnižší ceny na trhu a jen u spolehlivých dopravců
- toto je závazné, nemohu stihnout naráz opravit výši dopravného tam, kde je změna, protože mám inzertních nabídek hodně, zde i ještě jinde.
- POKUD JE NÁKUP OD 1500 KČ a více – DOPRAVA JE ZDARMA, S VÝJIMKOU KOBERCŮ (je u nich již obrovská sleva).
- Vyprodávám – PROTO MÁM ROZSÁHLOU NABÍDKU VĚCÍ zde i jinde – i vystavím – stačí napsat, pošlu další odkazy
- vše - oděvy, bytový textil, knihy atd. (s výjimkou velkého obrazu nebo nábytku apod.) dám VŠECHNO DO JEDNOHO BALÍKU, u větších nákupů vždy něco přidávám z nevystavených věcí
- ČESKÁ POŠTA – dopravné 60 – 65 Kč – pokud věc lze poslat jako doporučená zásilka, tedy i po zabalení balíček nemá více jak 2 kg, a jeho rozměry nepřekračují výšku 5 cm a další stanovené míry.
- protože Česká pošta RADIKÁLNĚ ZDRAŽILA další druhy balíků, například tzv. doporučený balíček zdražil skoro o 100 % a těžké balíky také, tak balíky nesplňující podmínky doporučené zásilky nelze už Českou poštou zasílat až na jednu výjimku (jedině kdyby si to někdo vyloženě přál a zaplatil, pokud není to těžký balík)
- GLS - dopravné 79 - 85 Kč - balíky do 2 kg a nepříliš menších rozměrů
- GLS – balíky malé a menší do 4 kg - 105 Kč , max .rozměr – součet nejkratší a nejdelší strany do 50 cm
- Delibarry (Geis) – dopravné 138 – 145 Kč - balíky větších a velkých rozměrů nad 2 - 10 kg - dopravné je jednotné.
- Delibarry(Geis) – 165 Kč - balíky nad 10 kg, některé podle hodnoty obsahu u GLS, kde jsou lépe pojištěny
- GLS - větší obrazy a nábytek, těžké koberce nebo některé obsahově zvláštní velké balíky a balíky s velmi vysokou hodnotou – 220 Kč
- nelze předem vypisovat zde všechny varianty, záleží na obsahu, váze a velikosti a složení a ceny balíku, u vícečetného nákupu upřesním po nákupu. Vždy tak, aby se neplatilo zbytečně hodně.
- u věcí s vyšší hodnotou je někdy doprava zdarma, jen pokud je napsána v inzerátu – ne dodatečně.
- Nepříliš důležitá poznámka - platí totiž jen v době před vánocemi – říjen a listopad, max. začátek prosince - pokud se sejde větší množství větších balíků naráz – což bývá v době před vánocemi, obvykle v listopadu (doba největšího prodeje), tak je SLEVA - ty největší a nejtěžší balíky u GLS – dopravné je 180 kč. Ale toto nezaručuji, tedy slevu ano, ale ne to, že bude, musí být těch velkých balíků více během 14 dní.
- LHŮTA PLATEB –
Nikoho - s výjimkou neplatičů - neuháním, a platí se u mě do 14 dní ode dne, kdy dostane ode mě kupující vyúčtování. Do té doby nic neurguji. Nemám na to ani čas ani nemám snahy lovce, který musí rychle kupujícího honit do platby, jako lovec, co se bojí, že když hned nevystřelí, že zvěř v hledáčku ještě nakonec uteče. Mám kvalitní věci, vše a - na výjimky-pokud je uvedeno, je jako nové. Ať si každý platí tak, jak mu to vyhovuje, vím, že má každý i jiných starostí dost, a proč bych měla někomu přidělávat další. Zejména, když někdo čeká na peníze a bojí se, aby mu věc neutekla, ráda počkám, když napíše i o něco déle než 14 dní, je-li podle komentářů spolehlivý. Tak má u mě časovou rezervu. To je standard. Je na každém, jak platí, po oznámení mi i za 3 týdny, pokud to není neplatič.
Posílá se zhruba do 14 dní ode dne přijetí peněz, někdy i dříve, jak to rovna vyjde, závisí to rovněž na uskladnění předmětu. Také pošta i parcelshop je až ve městě. Kdo zaplatí hned, má pochopitelně věci dříve. Snažím se poslat o pár dní dříve, ale ne vždy to jde. V létě to bude o pár dní dříve, většinou i na podzim a zjara se to povede, v zimě už to tak pravděpodobné není, zvláště leden a únor, kdy kvůli počasí může dojít k zpoždění. A také s výjimkou mimořádných okolností, nemoc nebo svátky, dovolená ap. Zvláště před vánoci je to náročné, nutno raději objednat s předstihem. Obecně nutno počítat přibližně se 14 dny, samozřejmě plus mínus několik dní ode DNE PŘIJETÍ PENĚZ NA ÚČET. Někdy jede do města příbuzný dříve než mohu já, a tak malý balíček mi rád vezme.
Podmínky byly naposledy upraveny: 31.12.2019, 0:07
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt