PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
ČTĚTE,DOVOLENÁ OD 24.2-3.3. 2019
informace o provozovateli:
zodpovědná osoba:
Olga Rousová
Šťáhlavice 172
p.Nezvěstice
33204
Č:76473937,DIČ:7552122028
NEJSEM PLÁTCE DPH
Děkuji za zájem o mé aukce....

PODKLADY K PLATBĚ:
ČÍSLO ÚČTU: 233850129/0300
Poštovné JE u každé aukce uvedené.Za 2 aukce poš 60,-,při větším poštu aukcí poštovné určím -POKUD VYBERETE ZBOŽÍ POUZE Z BAZÁRKU,MÁTE POŠTOVNÉ NAD 500,-kČ ZDARMA !!. Může se stát,že cenu poštovného neodhadnu přesně-někdy vydělám a
někdy prodělám,přeplatek nevracím!


VS uvádějte Vaše ID.
Co se týče poštovného - již název poštovné a balné znamená platba poště, poplatky za balné, poplatek za banku, čas strávený s balením, odjezd na poštu,praní věcí-takže dané poštovné a balné patřičně odpovídá hodnotě uvedené
Peníze očekávám do 7 dnů na účtě jinak dávám věc opět do aukce a píši negativní hodnocení. Aukce slučuji max 7 dní! Pokud máte nějaký problém se zaplacením včas(nemoc, dovolená,výplata, atd.) ozvěte se prosím hned, jistě se domluvíme .Info o zaslání neposílám vzhledem k velkému počtu balíčků.
Před přihozením si dobře rozmyslete, zda věc opravdu chcete, poté je Váš příhoz brán jako závazný.!!!Korunky za . zboží,které Vám nesedí, nevracím!
Věc vždy odpovídá popisu, snažím se napsat co nejvíc informací o jejím skutečném stavu.(Někdy se i malinkatý flíček přehlédne,je to používané zboží). . Fotky můžou mírně ve skutečných odstínech klamat .
VYHRAZUJI SI PRÁVO NA ZÁKAZ UDĚLOVÁNÍ NEGATIVNÍHO HODNOCENÍ BEZ MÉHO VĚDOMÍ. MÁM PRÁVO SE K PŘÍPADNÉ REKLAMACI VYJÁDŘIT A MÍT MOŽNOST JI ŘEŠIT!!!!!!!
Přeji Vám milé maminky a tatínkové příjemné nakupování.

Prodávající prohlašuje, že se seznámil s podmínkami, které by měl splňovat prodejce nabízející zboží přes internet, viz. http://www.mimibazar.cz/page.php?id=19 . Zároveň prodávající odpovídá za to, že ve svých podmínkách prodeje bude uvádět požadované informace a zároveň informace, které jsou v souladu s aktuálním zněním jednotlivých zákonů.
Podmínky byly naposledy upraveny: 17.2.2019, 11:04
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt