PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Nejdříve chci moc poděkovat za Váš zájem o koupi něčeho pěkného z mého již bazárku. Z malého alba bylo velké albíčko,přibývaly nové věci s visačkou a tak jsem se rozhodla založit bazárek.
Rezervace oblečků je 5 dní,samozřejmě lze upravit podle Vaší potřeby.Při přeměření či dotazu čekám do druhého dne,pak věc uvolním druhému zájemci.
Pokud máte nějaké nejasnosti,napište,ráda odpovím.
Při jakémkoli problému se na mne můžete obrátit,ráda vše vyřeším.
Balíčky se snažím posílat denně,ale minimálně posílám 2x týdně zpravidla út+čt.........pokud se jinak nedomluvíme- doporučeně.Na dobírku nezasílám.

Nabízené zboží je převážně second hand -dovoz z Anglie či Německa .Může se objevit flíček nebo dírka-na tyto vady se snažím vždy upozornit, je použité, nošené- nutno vyprat !!!! Věci peru pouze v případě většího znečištění....každá maminka si pere věci podle sebe.Podepsané oblečení neberu jako vadu.
Výjimečně můžu vadu přehlédnout i já, jsem jen člověk!!

Věci N E M Ě N Í M ....Případné nabídky na výměnu anuluji,děkuji za pochopení

Poznámka **SP** u inzerátů znamená soukromý prodej.

NOVÉ ZBOŽÍ

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY:
Kupující (fyzická osoba) má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, měl by nepoškozené zboží bez známek užívání nebo opotřebování, v původním a nepoškozeném obalu včetně veškeré dokumentace a příslušenství poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum doručení přepravní firmou). Prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku převodem na účet zákazníka. Vrácení peněz provádím pouze převodem na účet. Od vrácené částky budou odečteny skutečné náklady spojené s vrácením zboží.O rozhodnutí, že kupující odstupuje od kupní smlouvy informujte prosím předem-písemně nebo elektronickou poštou. Doručení zboží zpět hradí spotřebitel. Zboží zasílejte vždy doporučeně,neposílejte na dobírku, nebude přijato. Bude-li zaslané zboží nekompletní, vykazovat znaky poškození nebo používání, bude vrácená částka snížena o hodnotu opotřebení zboží.
Vrácena bude uhrazená platba po odečtení STORNO poplatku 30,-Kč za položku (náklady na znovu vložení, focení a popis inzerátu).

Papírový doklad o prodeji Vám bude přiložen do balíčku na vyžádání.


PŘEVZETÍ ZBOŽÍ...Zákazník je povinen zkontrolovat při přebírání zboží, zda obal není porušen či poškozen. V případě, že ano - rozbalte balíček přímo na ČP, máte na to nárok!!! Bude-li zboží poškozeno = sepište ihned na ČP se zástupcem ČP protokol o poškození balíku a dohodněte se sním na dalším postupu (reklamace, vrácení peněz, atd.). ODPOVĚDNOST ZA POŠKOZENÍ ZBOŽÍ PŘEPRAVOU NESE PLNĚ ČP!!!
Podmínky byly naposledy upraveny: 8.2.2017, 18:34
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt