PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
FIRMA:
Lukáš Hložek
Svépomoc 692 (není kontaktní adresa)
391 02
Sezimovo Ústí II
IČ: 69537488 /neplátce DPH/

ODPOVĚDNÁ OSOBA:
Romana Hložková
tel. 737 356 308
e-mail: romanastupkova@centrum.cz

KONTAKTNÍ PRACOVIŠTĚ:
Havanská 2819/23
Tábor
390 05
Česká republika

....................................................................................................................................

PROVOZNÍ DOBA:

po-pá od 8,00 - 19,00
odpovídám ale i do půlnoci a o víkendech, když to čas dovolí. Volat můžete kdykoliv.

...................................................................................................................................

Dobrý den,
děkuji Vám za návštěvu mé prodejní stránky. Pokud jste si vybrali nějaké zboží, zde je pár nezbytných informací, aby obchod mohl bez problémů proběhnout.

Jelikož velikosti uváděné výrobcem na štítku nemusí odpovídat skutečnosti, každou věc přeměřuji a dopisuji ke každému inzerátu. Pokud informace a míry u určitého oblečení nebudou pro Vás dostatečné, napište mi, ráda zodpovím a přeměřím i jiné...
Prosím, abyste mi po zodpovězení otázek či po zaslání míry sdělili, jak jste se rozhodli.
Zároveň prosím ČTETE SI CELÝ POPIS, reklamace jako "jé, já to asi nedočetla do konce", neuznávám!!! Děkuji za pochopení.

Věci se snažím posílat obratem po PŘIPSÁNÍ peněz na můj účet, chodím na poštu téměř denně. O odeslání Vás budu informovat vzkazem.


PLATEBNÍ PODMÍNKY :

Možné způsoby úhrady zboží:
a) převodem na účet, vkladem na účet či poštovní poukázkou,
b) osobní odběr - jen po domluvě.


- po vaší objednávce vám zašlu č.účtu, na který platbu pošlete.
jako zprávu pro příjemce prosím uveďte Vaše jméno
- k oblečení připočítávám poštovné, které je uvedeno vždy u každého inzerátu.
Pokud objednáte více věcí najednou, platíte jedno poštovné, které se odvíjí od velikosti balíčku.

NAHLÉDNĚTE TEDY PROTO I NA JINÉ OBLEČENÍ, NEŽ O KTERÉ MÁTE ZROVNA ZÁJEM.... UŠETŘÍTE SI TÍM POŠTOVNÉ !!!

- obyčejné zásilky zasílám pouze na Vaše vyžádání a Vaše RIZIKO.

- na DOBÍRKU a do zahraničí nezasílám, děkuji za pochopení.

- osobní převzetí je možné také jen po domluvě na adrese: TÁBOR, HAVANSKÁ, 2819/23

- ceny jsou uvedeny včetně DPH a jsou platné po celou dobu prodeje!!!! Po obdržení balíčku ode mne, bych Vás poprosila o zprávu formou hodnocení. !!!!STORNOVÁNÍ OBJEDNÁVKY je možné emailem, nebo telefonicky do 24 hodin od uzavření.

POKUD BYCH Z NĚJAKÉHO DŮVODU NEBYLA SCHOPNÁ ZBOŽÍ ODESLAT /nemoc nebo ztráta zboží, poškození zboží/ - OBRATEM VÁM ZAŠLU UHRAZENOU ČÁSTKU /vč.poštovného/ ZPĚT NA VÁŠ ÚČET !!
V TAKOVÉM PŘÍPADĚ BYCH VÁS E-MAILEM INFORMOVALA O VZNIKLÉ SITUACI !

VRÁCENÍ ZBOŽÍ
Prodávající je povinen vrátit kupujícímu CELOU uhrazenou částku včetně nákladů na dodání zboží. Může si vůči kupujícímu uplatňovat pouze nárok na případnou náhradu chybějící hodnoty zboží, pokud došlo k jeho opotřebení či částečnému spotřebování (nebylo-li vráceno kompletní, či vykazovalo známky použití). Na žádné další náhrady či storno poplatky a pod. prodávající nemá nárok.
Kupující si pak hradí poštovné za zaslání zboží zpět k prodejci.

Vrátit bez udání důvodu lze i nové zboží, které právě již nemá původní obal, bylo použito nebo třeba nemá visačky. Pak si prodejce může vrácenou částku ponížit o opotřebení výrobku.

REKLAMACE
se snažím řešit, někdy se stane, že něco přehlédnu, proto prosím napište, můžeme se dohodnout na slevě, případně vrácení adekvátní, či celé částky. Peníze vždy vracím až po obdržení vráceného zboží.

Pokud budete chtít zboží reklamovat, či vrátit, učiňte tak prosím bezodkladně telefonicky nebo emailem.

ZÁRUČNÍ LHŮTA
na nové zboží je záruční doba poskytována dle platného záručního řádu, také na použité zboží se vztahuje záruka dle platných zákonů.

Na věci použité neplatí záruka, odpovědnost prodávajícího se vztahuje jen na vady, které tyto věci měly při převzetí kupujícím. Vyjde-li taková vada najevo až dodatečně, je stanovena dvanáctiměsíční lhůta pro vytknutí vady kupujícím a pro uplatnění práva z odpovědnosti za vady. Odpovědnost prodávajícího se nevztahuje na běžné opotřebení a vady popsané buď u konkrétního inzerátu, nebo v obecně v obchodních podmínkách.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
- prodejce je nucen shromažďovat některé osobní údaje jako je jméno a adresa zákazníka
- tyto údaje slouží pouze k vyřízení objednávky a realizaci dodávky objednaného zboží.
V žádném případě nejsou tyto udaje žádným dalším způsobem nikterak zpracovávány ani předány třetím osobám.

....................................................................................................................................

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,
nakupujete zde použité zboží, berte to prosím na vědomí. Oblečení není vyprané a žehlené. Všechny případné vady popisuji, ale jsem také jen člověk a může se stát, že něco přehlédnu. V tomto případě mi napište. Vždy se dá dohodnout....

Přeji příjemný nákup a děkuji
Romana
Podmínky byly naposledy upraveny: 5.7.2015, 7:37
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt