PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Milé zákaznice, milí zákazníci, děkujeme, že jste se rozhodli nakoupit v našem internetovém obchodě RADOST OD NÁS.

Máte-li nějaké otázky, klidně se ptejte, rádi Vám je zodpovíme. Dotazy i objednávky vyřizujeme postupně, jak dojdou. Snažíme se vše vyřídit v co nejkratším termínu.Objednávku můžete stornovat do odeslání zboží, o stornu nás prosím informujte na mail info.radost@email.cz

Platba může být převodem na účet, na dobírku, při osobním převzetí i hotově.


Dodání zboží – pokud je zboží skladem, je odesláno do dvou prac.dnů od připsání peněz na účet. Zboží na objednávku, bude zajištěno od dodavatelů na základě Vaší objednávky. V tomto případě doba dodání může být až 15 dní, ale samozřejmě se snažíme zařídit co nejkratší termín. Pokud nebude možné zboží dodat z důvodů skladové nedostupnosti u dodavatele, budeme Vás informovat a v případě zaplacení předem Vám bude platba vrácena. Doručení proběhne v prac.dny v době obvyklé pracovní doby České pošty nebo PPL na adresu uvedenou v objednávce.Při objednávce nad 3000,- Vám doprava a balné nebude účtováno.

Jestliže při převzetí balíku zjistíte, že je krabice či obal balíku poškozen, zkontrolujte si obsah přímo při převzetí. Zjistíte-li při rozbalení, že je obsah balíku rozbitý, učiňte neprodleně reklamaci u přepravce PPL nebo na Vaší poště (dle Vámi zvolené dopravy). Odpovědnost za porušení obalu nese přepravce.Pojištění KŘEHCE - prosím nepodceňujte pojištění balíku KŘEHCE. Pojištění Křehké je možné u přepravy Českou poštou za příplatek, u přepravce PPL je v ceně. Pokud se zboží během přepravy poškodí a zboží je pojištěno, můžete toto u přepravce reklamovat (zboží balíme precizně, takže nebude důvod reklamaci neuznat). Pokud se zboží při přepravě poškodí a balík pojištěný křehce nebyl, nelze tuto situaci reklamovat.

Možný je i osobní odběr, na adrese Slatina 216, Slatina u Bílovce. V těchto případech se předem domluvíme.


SLOVENSKO - zboží je možno odeslat i na Slovensko. Na SLovensko na dobírku nezasíláme, pouze po připsané platbě na účet. Účet máme pro Slovenské zákazníky u banky Fio, aby byl bez poplatků za mezinárodní transakci.Na nové zboží se vztahuje záruční lhůta 24 měsíců.

V souladu s § 1829 odst. 1 občanského zákoníku může Spotřebitel odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží, a to bez uvedení důvodu a bez jakékoli sankce. Toto ustanovení zákona však nelze chápat jako možnost bezplatného zapůjčení zboží.

V případě, že budete odstupovat od smlouvy, sdělte nám to prosím na e-mail info.radost@email.cz
Zboží prosím pokud možno zasílejte v původním obalu, včetně dokladu o koupi (není podmínkou). Zboží nesmí být používané a nesmí být poškozené. Při dodání zboží v poškozeném, nekompletním či jinak znehodnoceném stavu i běžným používáním může Prodávající po Spotřebiteli zákazníkovi požadovat kompenzaci za snížení hodnoty vráceného zboží, tím není dotčeno právo spotřebitele na odstoupení od smlouvy bez jakékoliv sankce. Za znehodnocení zboží nemůže být považováno běžné poškození původního obalu, které vzniklo vybalováním zboží.

Zboží prosím Vás nezasílejte na dobírku, nebude převzato. Náklady na dopravu zboží od zákazníka nehradíme.

Právo na odstoupení od smlouvy spotřebitel v souladu s ustanovením § 1837 občanského zákoníku nemá v případě, že:

- dodávka zboží byla upravena podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu

- dodávka zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit

- dodávka zvukové nebo obrazové nahrávky, pokud byl porušen jejich původní obal

- o dodávce zboží, které podléhá rychlé zkáze, jakož i zboží, které bylo po dodání nenávratně smíseno s jiným zbožím

Ochrana osobních dat – Informace o kupujících na tomto e-shopu jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Zákazník uzavřením smlouvy (odeslanou objednávkou) souhlasí se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v databázi tohoto e-shopu, tento souhlas může zákazník písemně kdykoli odvolat. Osobní údaje budou uchovávány a shromažďovány pouze za účelem uzavření kupní smlouvy, dodání zboží (předání potřebných údajů přepravci k dodání zboží), k případnému provedení reklamace a pro archivní účely o provedených nákupech. Osobní data nepředáme žádné další osobě.

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 12.1.2010. Upraveny 29.7.2014. Tyto obch.podmínky se mohou bez předchozího upozornění změnit.

Děkujeme za přečtení.Firma: Eva Kremserová

Slatina 216, Slatina, 742 93

Zodpovědná osoba: Eva Kremserová

Adresa provozovatele: Eva Kremserová, Slatina 216, Slatina, 742 93

Provozovna: Šeříková 583/3, Ostrava - Výškovice, 70030


IČ: 76507793
Tel.: 775 240 999
e-mail: info.radost@email.cz

Jsme plátci DPH.

ZPŮSOB DORUČENÍ , POŠTOVNÉ, BALNÉ
PPL
95,00 Kč

Česká pošta - BALÍK DO RUKY
95,00 Kč

Česká pošta DOPORUČENÉ PSANÍ
Pouze pro malé, lehké zásilky, které se vejdou maximálně DO OBÁLKY rozměru A4, výška max. 5 cm!!!!! Tento způsob doručení je pomalejší.
55,00 Kč

Č. pošta Balík Do ruky KŘEHKÉ
120,00 Kč

OBJEDNÁVKA NAD 3000 Kč
Při objednávce nad 3000,- Vám poštovné, balné nebude účtováno.

BALNÉ 10,-

OSOBNÍ ODBĚR - Po předchozí domluvě osobní odběr na adrese Slatina 216, 742 93
ZPŮSOB ÚHRADY:
Převodem na účet
Platba předem převodem na účet č. 5356091604/4000 BEZ POPLATKU

Dobírka
Platíte hotově přepravci při převzetí balíčku. 36,00 Kč
Podmínky byly naposledy upraveny: 22.9.2017, 11:54
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt