Prezentace klienta

Vyzkoušejte kojenecká či batolecí mléka BEBELO®

Czech News Center, a. s.

Ochutnání kojeneckých a batolecích mlék BEBELO pro všechna miminka

Hlavní obrázek testování

Jste rodičem kojence od ukončeného 6. měsíce do 12. měsíce věku nebo batole od ukončeného 12. měsíce? Pak je tato výzva určena právě vám! Vyzkoušejte zdarma kojenecká a batolecí mléka BEBELO®, která zohledňují potřeby dětí v každém věku. Mléka mají komplexní a vyvážené složení, díky kterému se co nejvíce podobají mateřskému mléku.  

Značka BEBELO® pomáhá rodičům v každodenní péči o to nejcennější. Rozumí potřebám miminek o prvního nadechnutí přes první krůčky až po poznávání světa kolem. Proto najdete v sortimentu celou řadu výrobků od kvalitních kojeneckých a batolecích mlék přes plenky až po šetrnou dětskou kosmetiku. Každý produkt je vyroben s ohledem na životní prostředí a mléka BEBELO® neobsahují palmový olej. Pocházejí výhradě z farem, které dodržují kritéria tvz. Charte des Bonnes Pratiques dÉlevage. To znamená, že proces výroby mléka je pečlivě kontrolován, pasoucí se zvířata mají zajištěné optimální životní podmínky a striktně se dbá na ochranu životního prostředí i úsporu energií. 

Proč vybrat BEBELO® mléko

  • Obsahuje DHA, železo a probiotika.
  • Neobsahuje palmový olej.
  • Vyrobené s maximálním respektem k dětem i k přírodě.
  • Obsahuje vápník a vitamin D, které jsou důležité pro správný růst a vývin kostí.

Imunita – Železo je důležité pro tvorbu červených krvinek a hemoglobinu a přispívá k normální funkci imunitního systému. Mléka BEBELO® obsahují železo ve formě Lipofer®.

Správný růst – Mléko BEBELO® je zdrojem vápníku a vitaminu D, které jsou důležité pro správný růst a vývoj kostí.

Probiotika – Bakterie mléčného kvašení Bifidobacterium lactis je podobná těm bakteriím, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce a trávicím traktu plně kojených dětí. 

Jaké proteiny obsahují pokračovací a batolecí mléka BEBELO®?
V mléce najdete 2 typy proteinů: syrovátku a kasein. Syrovátka jsou lehce stravitelné, málo sytivé a nerozpustné bílkoviny, kaseiny jsou pomaleji stravitelné, a proto dobře zasytí. 

Ideální poměr kasein vs. syrovátka doporučován nutričními specialisty je 35:65*  (jako v mateřském mléku) a tomuto poměru se mléka BEBELO® přibližují.  Výsledkem je kojenecká a batolecí výživa, která je co nejpodobnější mateřskému mléku a je velmi dobře stravitelná.**

Proč se BEBELO® balí do papírových krabic?
Značka BEBELO® myslí na přírodu a při výběru balení pro ně bylo důležité vaše pohodlí, snadná příprava i udržitelnost. Všechny části obalu lze složit do minimální velikosti a roztřídit do odpadu. 

Věděli jste, že lékárníci v lékárnách Dr. Max se v oblasti vývoje a potřeb miminek pravidelně školí? Pokud byste se v péči o vaše miminko chtěli poradit s odborníkem, zeptejte se jich v jakékoliv lékárně Dr. Max. Rádi Vám pomohou. 

Chcete s vaším miminkem otestovat kojenecká a batolecí mléka BEBELO®?  

Stačí být rodičem dítěte, které je ve věku od sedmi měsíců do tří let a odpovědět na pár otázek. Poté budeme kontaktovat 20 z Vás a každému zašleme balení kojeneckého nebo batolecího mléka BEBELO® dle věku vašeho děťátka.  Mléka získáte výměnou za textovou recenzi. Přihlaste se, třeba vybereme právě Vás!  

Upozornění: Kojení je pro kojence nejlepší způsob výživy. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte. Přechod na kojenecké mléko má i zvýšené finanční a sociální dopady oproti kojení. Vždy mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nevratné.

* Poměr je dán požadavky legislativy pro všechna pokračovací kojenecká mléka.
** https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4882692/

K testu se již nelze přihlásit.