Mimibazar prochází velkými změnami a tato stránka se do nové podoby teprve připravuje.
Zavřít 

VTÍPKY > O ZVÍŘATECH

. () ID
+PŘIDAT K OBLÍBENÝM (přihlášení)
Registrace: 1.1.1970
Naposledy: 1.1.1970 1:00
INZERTNÍ FOTOGRAFIE 0
prodám | koupím
vyměním | věnuji | půjčím
zdarma k objednávce
slevy | akce | vzkazy
odkazy na aukce
PROBÍHAJÍCÍ AUKCE
PODMÍNKY PRODEJE
HODNOCENÍ
VŠECHNY FOTOGRAFIE
Rodinné fotky
Scrapbook
Módní show
Spokojení zákazníčci
Moje hobby
Zahrada
Naše bydlení
Dekorace
Poradna
Domácí mazlíčci
Sběratelství
Naše úlovky
KOMENTÁŘE
VTÍPKY
RECEPTY
NÁVODY
BLOGY
Celkem: 7 (zobrazuje se 1-7)
O ZVÍŘATECH
Kachničky
Prochází se Marta Kubišová po Stromovce a uvidí děsně zabahněnou
kachnu. I slituje se nad ní, vezme bílý šátek, kachničku očistí, řekne:
"Kachničko, leť!" a má z toho hroznou radost.
Jde dál a zase narazí na zabahněnou kachnu, vezme papírový kapesníky, celou jí očistí, řekne: "Kachničko, leť!" Kachna odletí a Marta má ještě větší radost.
Zase jde dál a co nevidí - zase zabahněnou kachnu. Říká si: "No jo, ale čím já ji očistím,
když už nemám ani šátek, ani kapesníky?!"
Najednou uvidí kousek dál na lavičce spícího, ožralýho Srstku. Přistoupí k němu, zacloumá s ním a
říká:
"Zdeňku, nemáš u sebe papírový kapesníky?" Srstka se probere a říká:
"Chceš srát? Chyť si kachnu!!!"
KOMENTÁŘE (4) poslední: 26.5.2007, 15:00 | PŘIDAT KOMENTÁŘ
O ZVÍŘATECH
Příručka na jeleny
Víte, jak ulovít jelena? To je snadné, stačí si koupit příručku na lovení jelenů a je to.
Jak ulovit krokodýla?

To už tak snadné není a potřebuješ na to spoustu užitečných věcí.

Takže budeš potřebovat: rybářský prut, matematicko-fyzikální tabulky, gril, jablko, dvě esa, dlouhou tyč, špendlík, dalekohled a příručku na lov jelenů.

A jak to uděláš ...

Přijedeš někam k Nilu, kde předpokládáš výskyt krokodýla a nahodíš prut.

Jenže na prut krokodýla nechytíš. Zato chytíš pěknou rybu, tak jí na tom grilu začneš grilovat, abys ho přilákal. Ale než se ryba ugriluje, tak to chvíli trvá a aby sis zkrátil to čekání, tak si lehneš na zem, hlídáš prut a začneš si číst matematicko fyzikální tabulky.

Jenže matematicko-fyzikální tabulky jsou četba náročná a únavná, takže po chvíli usneš. Mezitím se ugriluje to maso, krokodýl ho ucítí a vyleze z vody. Tam uvidí Tebe, jak spíš a chce Tě sežrat. Jenže krokodýl je zvíře chytrý a učenlivý a tak si začne číst matematicko-fyzikální tabulky. Ale jak už jsem řek, matematicko-fyzikální tabulky jsou četba náročná a únavná a tak po chvíli usne taky.

Ale kdo dřív usne, ten se také dřív vzbudí. Tak se teda vzbudíš a uvidíš před sebou strašně velikého krokodýla. To tě hrozně vyleká. Po chvíli se uklidníš, vezmeš dalekohled, otočíš ho a rázem před tebou leží malilinkatý krokodýlek. Vezmeš tedy špendlík a bodneš mu ho do hlavy.

Jenže špendlíkem krokodýla nezabiješ a milý krokodýl se akorát vzbudí, naštve se a začne tě honit po pláži. Ty před nim zdrháš a krokodýl pořád za tebou. Tak vyndáš jablko, hodíš ho po něm, ale krokodýl pořád za tebou. No ale to jablko nepadá daleko od stromu, takže na ten strom vylezeš. Krokodýl chvíli obchází kolem stromu, ale pak, protože jak již jsem řekl je to zvíře chytrý a učenlivý, ho napadne, že by na tebe mohl začít dorážet. A tak se na tebe začne sápat na ten strom. No tak vytáhneš dlouhou tyč a bodneš ho s ní do oka. Krokodýl zařve: "Au oko!" A ty na to: "Mam dvě esa, přebíjím!" Krokodýl: "To jsem z toho jelen."

No a dál už postupuješ podle příručky na lov jelenů.
KOMENTÁŘE (0) | PŘIDAT KOMENTÁŘ
O ZVÍŘATECH
Bača
Přijede TV za bačou... Reportér:"Mohl by ste nám vyprávět nějakou veselou historku..?" - "No mohl. Jednou se nám ztratila ovce a my ji hledali 2 dny a když jsme ji našli, tak jsme ji samou radostí ojebali..." - "Jéžiši, neměl by ste nějakou jinou historku?" - "No,jednou se nám ztratila kráva a my ji hledali několik dní a když jsme ji našli,tak jsme ji radostí ojebali..!" - "Pane Bože !Neměl by ste raději nějakou smutnou historku?" - "Měl.... Jednou jsem se takhle ztratil já....
KOMENTÁŘE (3) poslední: 15.5.2007, 11:14 | PŘIDAT KOMENTÁŘ
O ZVÍŘATECH
Zlatá rybka
Hulič trávy chytne zlatou rybku. Rybka: "Pusť mě a splním ti tři přání. "Hulič: "OK, ubal mi jointa!" Rybka ubalí, hulič vyhulí... Rybka:"Druhé přání?" Hulič: "Ubal mi ještě jednoho!" Rybka ubalí, hulič vyhulí... Rybka: "A poslední přání?"Hulič: "Ubal mi i sobě !" Rybka ubalí, spolu si zahulí... Druhý den přijde hulič zase chytat ryby a z vody na něj volá zlatá rybka: "Ani nerozbaluj pruty, už jsem pro oba ubalila ! ! !"
KOMENTÁŘE (0) | PŘIDAT KOMENTÁŘ
O ZVÍŘATECH
Pořádná prasárnička
KOMENTÁŘE (3) poslední: 13.5.2007, 14:26 | PŘIDAT KOMENTÁŘ
O ZVÍŘATECH
Myšinky
Sedí tři myši za barovým pultem a pijí tequilu. První myš vyzunkne jednu
tequilu, bouchne sklenkou o pult a říká:
- Já jsem tak odvážná, že si každý den uloupnu trochu jedu na myši a žvýkám
ho, abych se lepší odvázala ...
Druhá myš se na ni podívá, hodí do sebe dvě tequily, bouchne sklenkou o pult a povídá:
- A já jsem tak odvážná, že každý den jdu k pasti na myši, zdvihnu záklopku,
trochu se na ní pohoupám a to jsem teprve v transu...
Třetí myš se na ně koukne, šoupne do sebe tři tequily, bouchne sklenkou o
pult a vydá se ke dveřím.
Dvě první myši za ní udiveně hledí:
-Kam jdeš?
-Jdu si zapíchat s kocourem...
KOMENTÁŘE (0) | PŘIDAT KOMENTÁŘ
O ZVÍŘATECH
Hádek
"Haloooó? Je tam ZOO? Váš telefon mi dali ze záchranné služby. Do bytu se mi dostal had". "Jak dostal do bytu? Kde bydlíte? Čemu se podobá?" "Přes ventilaci. Podobá se užovce, no,já nejsem specialista..." "Popište ji." "No je černá, středně dlouhá...taková obyčejná." "To je užovka. Jestli se nebojíte, tak ji zkuste chytit." "Čím? Holýma rukama?" "Jednoduše ji chyťte! Holýma rukama, nebo..." "Nebo co?" "Vy jste členem Svazu ochránců přírody nebo Děti Země ?" "Ne." "Tak ji kurva jebněte lopatou !!!!!"
KOMENTÁŘE (0) | PŘIDAT KOMENTÁŘ
Celkem: 7 (zobrazuje se 1-7)
Reklama | Podmínky pro užívání služby Mimibazar | Desatero | Ochrana kupujících | Logo Ověřený obchodník | Dobrý prodejce | Ceník členství | Návod pro inzerci | Osobní údaje
Kontakt | Redakce | Jednotná kontaktní místa / Single Points of Contact | Autorská práva k publikovaným materiálům | Podmínky pro užívání služby informační společnosti
Informace o zpracování osobních údajů | Informace o fungování interního systému | Cookies | Nastavení soukromí | Vlastnická struktura | Povinně zveřejňované informace

© 2001–2025 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s.
se sídlem náměstí Marie Schmolkové 3493/1, 100 00 Praha 10, IČO: 02346826, zapsaná v OR, sp.zn. B 19490 a dodavatelé obsahu