PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Milé maminky,
na platbu čekám nejvýše 5. dní, pokud se nedomluvíme jinak. Pokud máte dotaz na věc, čekám 24 . hodin, nejdéle od doby kdy Vám odpovím, a je-li na věc další zájemce, uvolňuji věc další zájemkyni bez předchozího upozornění, pokud do 24. hodin neodpovíte. Také když žádáte , že si chcete věci přeměřit, dávám 24 hodin na přeměření, po-té věc uvolňuji.Pokud do 24. hodin nedoplníte adresu, v případě že není automaticky u poptávky, po 24. hodinách taktéž věc uvolňuji k dalšímu prodeji. Po nazaplacení do 7. dní uděluji negativní komentář, jelikož se běžně stává, že jsem čekala maminkám i 14. dní a platba ani odpověď žádná..., nebo výmluvy tipu sestra mně přivezla stejné věci ze zahraničí , mám nečekané finanční výdaje apod - a to po 14. dnech ! Splatnost je 5. dní - nikoli pracovních, ale kalendářních.

Pokud u mne máte rezervaci, s tím že zaplatíte později , já Vám zboží rezervuji a Vy následně zboží v nasmlouvaný termín neuhradíte , nebo od objednávky upustíte během rezervace, uděluji negativ .

Že jste první zájemce, neznamená bohužel automaticky že je zboží Vaše, respektuji právo prvního zájemce, ale některé maminky mají zboží zamluveno i smluvně , tzn. že si věc zamluvily , aniž by bylo na věc odpovězeno jako první zájemce - bohužel i to se stává.Storno nezávazné objednávky je možné do 24. hodin od objednání.

Jinak je možné semnou cokoliv vykomunikovat, jsem maminkou 3. dětí a do 24. hodin od dotazu bych měla každému odpovědět. Pokud ne, kontaktujte mne ! Může se stát že se mail zatoulal, nebo onemocním já nebo mé děti, nebo jsem nucena někam odjet a nemohu hned reagovat.

Odpovědi po několika dnech, kdy Vám píši upomínku ohledně neuhrazené platby tipu - nepřišly mně podklady apod... neberu. Pokud Vám nepořijdou podklady k platbě DO 24. HODIN a jste první zájemce, prosím kontaktujte mně. První si prosím prohlédněte i spamy, kde často vzkazy na MMB spadají.

V poštovném mám zahrnuto i balné a navíc cestu na poštu ani neúčtuji , mám to tam i zpět 15 km !+ zboží balím ještě do streč. folie + obálky kupuji tady na MMB, Rozdílné poštovné ani nevracím, ani Vy nedoplácíte, pokud platím za poštovné více, než je uvedeno u inzerátu. Většinou při koupi více věcí poštovné doplácím a nenárokuji uplatnění doplatku , ani pokud paní u přepážky na poště vezme balíček jako doporučený dopis namísto balíčku, poštovné nevracím - taktéž platí naopak, ani Vy poštovné nedoplácíte, pokud je balíček přijat jako nadrozměrný nad doporučený dopis , je - li u inzerátu poštovné za pouze doporučený dopis ,,, každá slečna na poště přijímá zásilky po svém..

PROSÍM NEŽÁDEJTE MNĚ O NAFOCENÍ VĚCÍ NA MNE, NEBO MÝCH DĚTECH !!!. Věci prodávám tak, jak jsou nafoceny na mých stránkách, na sobě ani dětech na požádání nefotím.

POKUD SE JEDNÁ O SOUKROMÝ PRODEJ !!!!!!!!!!!!!! PO MNĚ, MANŽELOVI,DĚTECH...., NEVZTAHUJE SE NA ZBOŽÍ LHŮTA NA VRÁCENÍ ZBOŽÍ, Z DŮVODU SOUKROMÉHO PRODEJE, JE TO NEKOMERČNÍ PRODEJ Z NAŠICH ŠATNÍKŮ, HODNĚ JSME VĚCIČKY KUPOVALI STEJNĚ JAKO VY TADY NA MMB A POKUD NÁM NEPASUJÍ, ZASE NABÍDNEME DÁLE TAK , JAK JSME NAKOUPILI A VRÁCENÍ ZBOŽÍ NENÍ MOŽNÉ - MY HO TAKÉ NEVRACÍME,ANI TO VĚTŠINA MAMINEK NEUMOŽŇUJE.

Odběr zboží - upřednostňuji zaslání zboží poštou, nikoli osobní odběr z časových důvodů..

MRKNĚTE NA ID 352673, BRÁŠKA TAM MÁ MOC PĚKNÉ ZNAČKOVÉ VĚCI ZE SVÉHO ŠATNÍKU. VŠE BY BYLO ZA JEDNO POŠTOVNÉ.

DĚKUJI VŠEM ZA PŘEČTENÍ TĚCHTO ŘÁDKŮ - POKUD U NÁS NAKOUPÍTE, ZNAMENÁ TO, ŽE JSTE SE OBEZNÁMILI S PODMÍNKAMI PRODEJE.


DĚKUJI ... přeji hezký den .
Podmínky byly naposledy upraveny: 9.1.2018, 22:41
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt