PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Milé maminky a všichni nakupující,

oblečky a věcičky jsou převážně nošené nebo používané. Na veškeré vady se snažím upozornit a popsat je.Pokud se pouze dotazujete na osobní odběr či chcete přeměřit danou věc a do 24hodin se již sami neozvete, zda budete mít dále zájem či nikoliv, pouštím zboží dále k prodeji či postupuji dalšímu zájemci. Rezervaci držím max. 5 dnů, je to čas na zaplacení, samozřejmě se můžeme domluvit jinak. Balíčky posílám doporučeně, poštovné účtuji podle cen České pošty. Osobní odběr je možný po dohodě.
Poplatky bance si neúčtuji.
Na dobírku a na Slovensko nezasílám.POZOR!!!!!!!!
V reakci na objednávky zboží, které není následně uhrazeno, opravdu těchto "nakupujících" přibývá - asi je to nové hobby některých maminek - objednat si věc - nezaplatit a tím pádem věc nějakou dobu blokovat, jsem přistoupila k tomuto postupu:


Pokud se někdo ozve, že má zájem věc koupit a jsou mu následně odeslány podklady k platbě - čekací doba na platbu je 5dnů - pokud nic na účet nedojde - posílám 1 dotaz přes Mimibazar, jak to vypadá s platbou...pokud dotyčná osoba nereaguje, zboží jde do prodeje, pokud mi odpoví, že peníze byly poslány, tak ještě 2-3dny počkám, pak už se neptám a věc vracím do prodeje...vždy si čtu hodnocení nakupujících, a pokud je to někdo nespolehlivý, upozorňuji na to, že na platbu má pouze těch 5dní, déle ne. V případě nekomunikace či objednání zboží a jeho blokace bez následné koupě, dávám do nespolehlivých inzerentů + negativní hodnocení!!!!VĚCI NEMĚNÍM, pokud to nemám uvedeno přímo u inzerátu...těchto nabídek se mi poslední dobou hodně množí, ale opravdu nemám zájem...pokud bych chtěla dané zboží měnit, tak je dám do políčka "VYMĚNÍM" !!! Na nabídky tohoto typu už nereaguji, zájemce anuluji.

VZHLEDEM K TOMU, ŽE NĚKTERÉ MAMINKY CHTĚJÍ ZASLAT ZBOŽÍ DŘÍVE A POTOM PENÍZKY NEPOŠLOU, Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI MÁM 2 PŘÍPADY, VŽDY ČEKÁM AŽ SE PLATBA PŘIPÍŠE NA ÚČET !! (tímto se omlouvám všem poctivým maminkám, kterých je určitě většina)

Budu ráda, když mě budete informovat, jakmile k Vám objednané zboží dorazí.

Přeji všem příjemný den a radost z věciček :))

Radana
Podmínky byly naposledy upraveny: 7.5.2019, 7:49
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt