PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Milé zákaznice,

vítejte v mém obchůdku. Od roku 2021 zde nabízím k prodeji oblečení z mé vlastní dílny. Doufám, že se Vám u mě bude líbit. Pokud budete mít jakékoliv dotazy ohledně materiálů, velikostí, atd. neváhejte mi napsat. Většina oblečení z mé dílny se došívá do 4 pracovních dní od připsání platby na účet.


NÁKUP ZBOŽÍ:

Ostatní zboží které zde nabízím je z velkoskladů a ze stránek ANGLIE.

Zboží zakoupené z velkoskladů z Anglie mám na skladě a odesílám do tří pracovních dnů od připsání platby na účet.
2- Pokud nabízím značkové zboží, tak se vždy jedná o ORIGINÁLY.
3- Zboží má vždy v popisu uvedeny rozměry, je lepší se řídit rozměry které Vám naměřím já než rozměry od výrobce. Každý výrobce značí velikosti jinak. Na Vaše přání mohu přeměřit i jiné partie oblečení, nebojte se proto požádat o přeměření.


CENA

Ceny za zboží jsou pevné, nejsou smluvní.

PLATBA

Platbu preferuji převodem účet. Na dobírku nezasílám. Na Váš e-mail Vám bude zasláno potvrzení objednávky s podklady pro platbu.
Datum splatnosti platby je 7 dnů ode dne odeslání podkladů k platbě. Po dobu 7 dnů je rezervováno Vaše zboží. Pokud Vaše platba nebude připsána na účet do 7 dnů, tak se Vaše rezervace automaticky ruší.
Pokud potřebujete s platbou počkat, tak požádejte o prodloužený termín splatnosti (pouze registrovaní bez negativního hodnocení). Vaše zboží Vám bude rezervováno do doby splatnosti kterou si domluvíme.

ZPŮSOB DODÁNÍ

Zboží je expedováno doporučeně, prostřednictvím České pošty a Zásilkovny. NEŽÁDEJTE PROSÍM O OBYČEJNÉ ODESLÁNÍ ZÁSILKY (potřebuji doklad o odeslání zísilky).

Poštovné je u každého zboží uvedeno. Zásilky zasílám 2X týdně.
V případě ztráty zásilky Českou poštou je zákazníkovi vrácena celá částka včetně poštovného do 30 dní od ztráty zásilky.

ZÁRUČNÍ DOBA A REKLAMACE

Záruční doba na použité zboží není poskytována.
Na nové zboží je záruční doba poskytována dle platného záručního řádu.
POKUD VÁM NESEDÍ VELIKOST ČI STŘIH MŮŽETE ZBOŽÍ DO 14 DNŮ VRÁTIT, V TOMTO PŘÍPADĚ VÁM BUDE VRÁCENA CELÁ ČÁSTKA KTEROU JSTE ZAPLATILI VČETNĚ POŠTOVNÉHO.

V případě reklamace bude postupováno dle platného reklamačního řádu nebo dle individuální dohody. Užíváním výrobku nebo špatným zacházením, o uznání reklamace rozhoduje prodejce. Nesprávně zvolená velikost, nevyhovující střihové provedení či tvar nemohou být důvodem k pozdější reklamaci!! (MUSÍTE VRÁTIT DO 14 DNŮ) Pokud se nedomluvíme jinak.
Případná reklamace musí být uplatněna spotřebitelem ihned po zjištění závady.

Kontaktujte nás na emailu abudancia@seznam.cz že žádáte o odstoupení od smlouvy.
Zašlete zboží zpět na naší adresu. Zboží, které posíláte musí mít následující náležitosti:
-musí byt v původním nepoškozeném obalu
-musí mít všechny původní visačky a velikostní štítek
-musí být nepoškozené, nepoužité a bez známek užívání nebo opotřebování
-musí být kompletní s kopií dokladu o koupi

Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme převodem na Váš účet a to nejpozději do 14 dní po obdržení zboží.

DOTAZY

Pokud chcete více informací ohledně nabízeného zboží tak neváhejte napsat na email abudancia@seznam.cz
Podmínky byly naposledy upraveny: 18.10.2021, 20:46
Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt |
Autorská práva k publikovaným materiálům | Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies | Nastavení soukromí | Vlastnická struktura

© 2001–2023 Copyright CZECH NEWS CENTER a.s. a dodavatelé obsahu