PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Několik důležitých informací:
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Všechny inzerované věci mi prošly několikrát rukama, jsou tedy kontrolované a na případné vady či nedostatky upozorňuji. V případě, že ale objevíte vadu, která nebyla uvedena v popisu, kontaktujte mě.

PROSÍM U UVEDENÍ ADRESY, POKUD SE LIŠÍ OD ADRESY NA MMB, jinak automaticky zasíláme na tu, která byla zadaná při registraci na mmb. POKUD NENÍ UVEDENA VŮBEC, např. u neregistrovaných - pro usnadnění komunikace uvádějte hned při objednávce - děkuji!

NA DOBÍRKU NEZASÍLÁM A NEŽÁDEJTE PROSÍM O SLEVY na věcech ani poštovném.. Bohužel na takové nabídky nereaguji.

VĚCI NEMĚNÍM!

OBYČEJNĚ - pouze na vlastní riziko

POŠTOVNÉ podle aktuálního ceníku ČP, upřesním a u inzerátu nemusí odpovídat, pokud po zdražování nebyl aktualizován

BALÍČKY ODESÍLÁM OBVYKLE DO 2 -3 PRAC. DNÚ, pokud není uvedeno jinak

Rezervace zboží 24 hodin (v případě dotazů na přeměření, materiál a pod.), pokud se do té doby neozvete, dávám dále do prodeje a Vás jako zájemce anuluji.

PLATBA max. do 5 prac. dní od zaslání plateb. údajů, poté dávám zboží zpět do prodeje a bohužel píši negativní hodnocení. Není ale problém počkat, pokud se domluvíme jinak :)


POZOR! V případě reklamace (u nových věcí) nebo v případě, že chcete zboží vrátit (ze zákona 14-denní lhůta i na second hand zboží) mě prosím vždy předem kontaktujte. Emailem Vám přijde info, kam balíček zpět zaslat, a to vždy pouze doporučeně, rozhodně ne na dobírku, takový balíček by se Vám vrátil zpět.

SOUKROMÝ PRODEJ - kromě second hand oblečení nabízíme k prodeji také věci po dětech, rodině, nevyužité dary a pod. Na tyto nevystavuji fakturu.


OSOBNÍ ODBĚR NENÍ MOŽNÝ, pouze pokud je u inzerátu uvedeno - děkuji za pochopení.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Za Vaše hodnocení předem děkuji, na všechna hodnocení odepisuji!!!
Podmínky byly naposledy upraveny: 23.1.2020, 8:59
Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Nastavení soukromí | Kontakt

© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s.