PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
MILÉ MAMINKY MOC DĚKUJI ZA VAŠE OBJEDNÁVKY A VĚŘÍM ŽE BUDETE SPOKOJENI :


Provozovatel
VÁCLAVA HATAŠOVÁ
PŘELÍC 162
SMEČNO
273 05
Česká republika

IČO: 87354403
PRODEJCE :
VÁCLAVA HATAŠOVÁ

SÍDLO:
PŘELÍC 162, SMEČNO 273 05
TEL. 607 228 176 (DENNĚ OD 8.00H- 20.00H)
EMAIL: VHATASOVA@SEZNAM.CZ (ODPOVÍDÁM NEJPOZDĚJI DO 24H)
IČO: 87354403

VELKOOBCHOD A MALOOBCHOD, MALOOBCHOD S POUŽITÝM ZBOŽÍMDĚKUJI VÁM ZA VAŠE OBJEDNÁVKY

PLATBY ZA OBJEDNANÉ ZBOŽÍ OČEKÁVÁM NEJPOZDĚJI DO 5TI DNÍ, POKUD POTŘEBUJETE S PLACENÍM POČKAT KONTAKTUJTE MĚ PŘEDEM NA E- MAIL: VHATASOVA@SEZNAM.CZ
DOKLAD NA ZBOŽÍ VÁM VLOŽÍM DO BALÍČKU NA VYŽÁDÁNÍ!!!

POŠTOVNÉ:
JE ÚČTOVÁNO DLE PLATNÉHO TARIFU ČESKÉ POŠTY NA DOBÍRKU POSÍLÁM JEN ZŘÍDKA ČI PO DOMLUVĚ, OVŠEM POUZE REGISTROVANÝM UŽIVATELŮM S DOBRÝM HODNOCENÍM !!! POKUD POTŘEBUJETE ZBOŽÍ CO NEJRYCHLEJI - ODEŠLU NÁSLEDUJÍCÍ DEN NA ZÁKLADĚ VÝPISU Z ÚČTU, NEBO JAKO OBCHODNÍ BALÍK ČI SLUŽBOU EMS.

BALÍČKY ODESÍLÁM PO UHRAZENÍ ČÁSTKY JEŠTĚ TEN DEN MAX. NÁSLEDUJÍCÍ DEN CO DOJDE PLATBA, POKUD NENÍ NA MÝCH STRÁNKÁCH UVEDENO JINAK.PO PŘIJETÍ BALÍČKU PROSÍM O INFO ZDA JSTE BALÍČEK OBDRŽELY V POŘÁDKU.

V PŘÍPADĚ, ŽE VÁM NEBUDU ZBOŽÍ MOCI DORUČIT NAPŘ. Z DŮVODU NEMOCI, DOVOLENÉ NEBO PŘI JINÝCH VYJÍMEČNÝCH SITUACÍCH BUDETE O TOM VŽDY INFORMOVÁNI VE VZKAZECH BUĎ NA MÝCH STRÁNKÁCH NEBO E- MAILEM.REKLAMACE A VRÁCENÍ ZBOŽÍ:
-

REKLAMACE ZBOŽÍ JE MOŽNÁ DLE ZÁKONA
VRÁCENÍ ZBOŽÍ BEZ UDÁNÍ DŮVODU JE MOŽNÉ DO 14 DNŮ OD PŘEVZETÍ ZÁSILKY.
ČÁSTKU ZA VRÁCENÉ ZBOŽÍ VRACÍM DO 14 DNŮ OD PŘEVZETÍ ZÁSILKY. LZE VRÁTIT I ZBOŽÍ KTERÉ JIŽ BYLO POUŽITO, NEBO JIŽ NEMÁ VISAČKU ČI PŮV. OBAL- VRÁCENÁ ČÁSTKA BUDE PONÍŽENA O OPOTŘEBENÍ VÝROBKU.

ODPOVĚDNOST Z VAD:
NA VĚCI POUŽITÉ NEPLATÍ ZÁRUKA, ODPOVĚDNOST PRODÁVAJÍCÍHO SE VZTAHUJE NA VADY , KTERÉ TYTO VĚCI MĚLY PŘI PŘEVZETÍ KUPUJÍCÍM. VYJDE LI TAKOVÁ VADA NAJEVO AŽ DODATEČNĚ , JE STANOVENA DVANÁCTIMĚSÍČNÍ LHŮTA PRO VYTKNUTÍ VADY KUPUJÍCÍM A PRO UPLATNĚNÍ PRÁVA Z ODPOVĚDNOSTI ZA VADY.ODPOVĚDNOST PRODÁVAJÍCÍHO SE NEVZTAHUJE NA BĚŽNÉ OPOTŘEBENÍ A VADY POPSANÉ U KONKRÉTNÍHO INZERÁTU .

NA VEŠKERÉ NOVÉ ZBOŽÍ JE POSKYTOVÁNA ZÁRUČNÍ DOBA 24 MĚSÍCŮ.

VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY JE MOŽNÉ STORNOVAT DO 24H , POKUD SE TAKTO ROZHODNETE KONTAKTUJTE MĚ NA EMAIL ANEBO PŘES VZKAZY NA MMB.PO ODESLÁNÍ POKYNŮ PRO PLATBU POVAŽUJI OBJEDNÁVKY ZA ZÁVAZNÉ , PO TÉ OČEKÁVÁM PLATBU DO 5TI DNÍ, POKUD ZBOŽÍ NEBUDE UHRAZENO UDĚLUJI NEG. OHODNOCENÍ. VŠECHNY VĚCI JSOU U INZERÁTŮ POPSANÉ VČETNĚ ROZMĚRŮ, POKUD MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY KONTAKTUJTE MĚ PŘES VZKAZY NA MMB ANEBO NA EMAILU VHATASOVA@SEZNAM.CZ
Podmínky byly naposledy upraveny: 11.3.2018, 21:10
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt