PODMÍNKY PRODEJE

Dada R. (Suny) ID 40992
mimibazar.cz/suny
Oblast: Brno
+PŘIDAT K OBLÍBENÝM (přihlášení)
Registrace: 6.2.2007
Naposledy: 22.1.2019 17:22
Aktualizace: 22.1.2019 17:22
INZERTNÍ FOTOGRAFIE 265
prodám | koupím
vyměním | věnuji | půjčím
zdarma k objednávce
slevy | akce | vzkazy
odkazy na aukce
PROBÍHAJÍCÍ AUKCE
PODMÍNKY PRODEJE
HODNOCENÍ 919
VŠECHNY FOTOGRAFIE 36
Rodinné fotky
Scrapbook
Módní show
Spokojení zákazníčci
Moje hobby
Zahrada
Naše bydlení
Dekorace
Poradna
Domácí mazlíčci
Sběratelství
Naše úlovky
KOMENTÁŘE
VTÍPKY 0
RECEPTY 5
NÁVODY 0
PROSÍM LASKAVĚ O STRPENÍ PROTOŽE NEMOHU VŽDY HNED ODPOVĚDĚT. Pokud vám nepřišla během 3 dnů odpověď znamená to že jsme jen NEDOSTALI MAIL napište prosím znovu! V PŘÍPADĚ ŽÁDOSTÍ O VÝMĚNU ODESÍLÁME BALÍČEK AŽ OBDRŽÍME ZÁSILKU OD ŽÁDAJÍCÍ STRANY - VŽDY
Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
PODMÍNKY PRODEJE

PROSÍM POZOR! V DŮSLEDKU PROBLÉMU MAILOVÉHO CENTRA CENTRUM / SEZNAM SE OBČAS STÁVÁ ŽE NEDOSTÁVÁM MAILOVÉ ZPRÁVY POSLANÉ PŘÍMO DO MÉ SCHRÁNKY!!!!! TAKŽE KDYŽ NĚKOMU NEODPOVÍM NAPIŠTĚ MI PROSÍM ZNOVU PŘES MMB VZKAZ, KTERÝ VŽDY NAJDU NA MMB. HRU NA MRTVÉHO BROUKA NIKDY NEHRAJI A VŠEM VŽDY ODPOVÍDÁM.... POKUD JSTE TEDY NEDOSTALI ODPOVĚĎ ZNAMENÁ TO ŽE JSEM NIC NEDOSTALA A NEMÁM TEDY NA CO ODPOVÍDAT!!!!

ŽÁDOSTI O VÝMĚNU - v rámci možností pokud bychom nějakou věc skutečně využili jsou výměny možné a budeme se snažit vyjít vstříc. Nicméně výměny nevyhledáváme a nežádáme o ně. Po několika velice špatných zkušenostech ODESÍLÁME BALÍČKY NA VÝMĚNU AŽ PO OBDRŽENÍ BALÍČKU ZE STRANY ŽÁDAJÍCÍHO A PO JEHO KONTROLE - stejně tak jako bychom čekali na platbu než odešleme balíček v případě prodeje.

Dobirka - na dobirku zasilame POUZE PO UHRAZENI CASTKY ZA POSTOVNE A DOBIRECNE PREDEM!!!

Hračky / oblečení,které nabízím jsou použité,po nás a našich dětech, jsou ohrané / obnošené, některé míň a některé víc /škrábance, malůvky aj/, u starších hraček nemohu zaručit kompletnost všech dílů. Vše je vždy nafoceno, tak jak je to ve skutečnosti a cena je upravena dle stavu hračky / věci. Pokud je u hračky / věci nějaká menší vada funkčnosti - nikoliv estetická - je na to v popisu upozorněno. Všechny nabízené věci jsou funkční a odzkoušené, baterie až na výjimky nejsou součástí hračky.

Prosím maminky aby dobře zvážili svoje rozhodnutí o koupi u věcí do 50 kč protože musí počítat s cenou poštovného. Nerada bych, aby docházelo k nepříjemnostem vzniklých z toho, že se malá věc prodraží.

Ceny se vždy snažím volit rozumně a na dolní hranici cen MMB. Prosím berte na zřetel že nejsem schopna ovlivnit ceny u sběratelských předmětů (jako Duplo, Pú, Kinder atd.)

POZOR! Dotazy ohledně změření,barvy, atd a atd neberu jako objednávku!

Prosím, rezervace nejsou nekonečné a pokud sï zájemce do 36 hodin o danou rezervovanou věc nenapíše bude postoupena dalšímu zájemci. Platba je možná na účet, pokud si zájemce vysloveně přeje tak i na dobírku..CENY JSOU BEZ POŠTOVNÉHO,TO SI HRADÍ KUPUJÍCÍ. Částky poštovného jsou dle ceníku ČP i když částka za poštovné nemusí vždy odpovídat přesně skutečné platbě na poště (balné si neúčtuji).

POKUD JDE O POŠTOVNÉ VĚNUJETE PROSÍM POZORNOST NÁSLEDUJÍCÍM ŘÁDKŮM. POŠTOVNÉ POUZE ODHADUJI PROTOŽE MUSÍM TRVAT NA PLATBĚ DŘÍVE NEŽ ODEŠLU BALÍČEK, Z TOHO DŮVODU SE MŮŽE STÁT, ŽE NĚKDO PLATÍ O PÁR KORUN NAVÍC A ZA NĚKOHO PAK DOPLÁCÍM JÁ. STEJNĚ TAK JAKO JÁ NEPOŽADUJI NÁVRATNOST ROZDÍLNÉ ČÁSTKY, DOUFÁM I VE VAŠE POCHOPENÍ KDYŽ ZDE BUDE ROZDÍL - MYSLÍM TÍM ROZDÍL V RÁMCI NĚKOLIKA KORUN - PROTOŽE SE VELICE SNAŽÍM ODHADNOUT CENU CO NEJBLÍŽE PŘEDPOKLÁDANÉ CENĚ POŠTOVNÉHO. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ!

V případě vracení zásilky poukazuji na konto pouze částku bez poštovného!
Podmínky byly naposledy upraveny: 20.8.2013, 23:39
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt