PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
AKTUÁLNÍ INFO: DOVOLENÁ 28.2.-3.3.2019

UPOZORNĚNÍ!!! OD 1.3.2019 SE OPĚT ZDRAŽIL CENÍK POŠTY, u některých položek může dojít ke zdražení poštovného, dle tarifu ČP, děkuji za pochopení.
__________________________________________________________________

DŮLEŽITÁ INFORMACE: Vystavované oblečky inzeruji i jinde, může se tedy stát, že nebudete první zájemce! Z tohoto důvodu také nemohu přijímat rezervace do večera, druhého dne, rezervace na měření atd.( u každého kusu máte míry a veškeré důležité informace, pokud potřebujete měřit, měřte hned), jelikož není v mých silách stahovat nezávazně zboží z jiných webů a pak ho tam opět vracet, NEMLUVĚ O TOM, ŽE JE ZDE SPOUSTA TAKOVÝCH, KTEŘÍ CHTĚJÍ REZERVACI NA MĚŘENÍ, ALE ODPOVĚDI UŽ SE NEDOČKÁM! Jakmile bude objednávka závazná, samozřejmě stahuji všude. Dále bych ráda upozornila, že dotaz nepřijímám jako vážný zájem a oblečení je nabízeno dále, na Vaše dotazy však odpovídám co nejdříve, v rámci možností, děkuji za pochopení:-)

OBLEČENÍ PRO DOSPĚLÉ-DÁMSKÉ, PÁNSKÉ: toto oblečení není vyprané, berte prosím na vědomí, že zboží je použité, může tedy jevit určité známky opotřebení, u každé fotky je uveden stav, ale jelikož zboží neperu, může se stát, že přehlédnu pididírku, pidiflíček (použité zboží-považuji toto za mírnou známku opotřebení) a jelikož je toto oblečení prodáváno za zlomek pořizovací ceny, považuji tyto malé kazíky za bezpředmětné. Velké vady a kazy samozřejmě v popisu uvádím! Veškerá opotřebení, jako je prací chloupek, žmolík a ostatní kazy jsou již zohledněny v ceně! DĚKUJI ZA PŘEČTENÍ A POKUD S TOUTO PODMÍNKOU PRODEJE SOUHLASÍTE, přeji příjemné nakupování:-)Přeji krásný den všem:-)

Vybrané oblečky můžete zaplatit ihned, nebo Vám můžu otevřít balíček na dobu 10 dní, kdy můžete v klidu přemýšlet, kombinovat nebo vybírat z nových kousků. Balíček můžu na Vaši žádost kdykoliv ukončit nebo Vás po zmiňovaných 10ti dnech požádám o úhradu. Poštovné za více oblečků Vám samozřejmě sjednotím. Od uzavření balíčku čekám na platbu 4 dny, pokud jsme se nedohodli jinak.

POŠTOVNÉ: balíčky odesílám vždy doporučeně, za běžné tarify pošty, neúčtuji si žádné poplatky navíc. Balíčky odesílám v úterý a pátek (pokud neinformuji jinak). Do daného dne připravuji balíčky zaplacené předchozí den do 15.00.

FAKTURA: doklad o zakoupení zboží přikládám POUZE NA VYŽÁDÁNÍ!

Přijímám platbu pouze bezhotovostně na účet, nepřijímám platby v hotovosti ani kartou, můj bazárek nepodléhá EET !!!!
OBJEDNÁVKY S OSOBNÍM ODBĚREM JE NUTNÉ ZAPLATIT PŘEDEM NA ÚČET.

Oblečky, které Vám prodávám, jsou pečlivě vybírané a tříděné, nejvyšší kvality, jedná se o outlet a second hand z Anglie-některé oblečky mají ještě visačku, spousta jich je nenošených, v top stavu, málokdy se objeví kazík, který samozřejmě naleznete v popisu a vyfocený, OBLEČKY NEPRODÁVÁM Z POMAČKANÝCH A UŠPINĚNÝCH LISŮ! Velmi Vás prosím, berte na vědomí, že oblečky nejsou nové, ale bazárkové, i když oblečky pečlivě prohlížím, může se stát, že nějaký kazík přehlédnu, pokud se tak stane, kontaktujte mě, věřím, že společně vše vyřešíme k oboustranné spokojenosti. K tomu, abychom problém vyřešili, budu potřebovat fotografii případného kazu. Pokud se tak stane, očekávám info do dvou dnů od převzetí zboží, vady hlášené po delší době nemohu akceptovat. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

Vzhledem k velkému množství nabízeného zboží oblečky nepřefocuji, děkuji za pochopení.

99% oblečků, které Vám nabízím, jsou značkové, např. NEXT, CHEROKEE, GEORGE, GAP, REBEL, DISNEY, MOTHERCARE, LADYBIRD, TU, ADIDAS, NIKE, RALPH LAUREN a spoustu dalších známých značek….

GARANTUJI – oblečky zasílám vždy čisté-90% oblečení je vyprané a voňavé, takže si můžete se svými ratolestmi ihned po doručení zahrát na módní přehlídku:-) I když se opravdu snažím, je nutné počítat s případným zaprášením či ušmudláním při manipulaci se zbožím ve skladu. Oblečení maximálně zhodnotíte vypráním!

ČÍSLO ÚČTU: 1698716063/0800, do zprávy pro příjemce vždy napište svoje jméno.

Zboží můžete vrátit do 14ti dnů od převzetí a to bez udání důvodu. Před odesláním mě informujte písemně do mailu. Po přijetí balíčku zkontroluji stav a budu Vás informovat o dalším postupu. Obsah balíčku je před odesláním vždy nafocen. Zboží musí odpovídat stavu při odeslání.
V souladu s ustanovením §1820 odst.g) Občanského zákoníku v platném znění Vám bude vrácena cena za zboží, nikoliv za poštovné.

VYHRAZUJI SI PRÁVO NEOBCHODOVAT S TĚMI, KTEŘÍ mi již např. bezdůvodně zrušili rezervaci, nezaplatili, nebo mají nesmyslné či přehnané požadavky ohledně mého zboží, děkuji za pochopení! :-)

Dále velmi důležitá informace, OBLEČKY VÁM NEPRODÁVÁM NA ČERNO, ALE NA ZÁKLADĚ ŽIVNOSTENSKÉHO OPRÁVNĚNÍ, IČ 01438671.

Děkuji za přečtení, přeji příjemné nakupování:-)

Ivka
Podmínky byly naposledy upraveny: 11.3.2019, 7:55
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt