Prezentace klienta

Rádi trávíte čas s rodinou aktivně, třeba na kole? Otestujte s námi cyklo doplňky!

Relaxworld, a.s.

Bezpečí na prvním místě! Cyklistické doplňky od české značky R2

Hlavní obrázek testování

Česká značka. Co si pod tím pojmem představíte? Brand, který zastřešuje produkty nebo služby, za nimiž stojí parta „lokálů“ nadšených pro danou věc? Dobře, může být. A ve většině případů tak i je. My však tohle slovní spojení vnímáme v mnohem širším měřítku a zároveň jako poslání, vytvářet pod „českou značkou“ spektrum iniciativ.

Rozhodli jsme se tak hned na začátku, před dvaceti lety, kdy jsme jako parta nadšenců do kola značku R2 založili. Prahli jsme po tom vyvinout a designovat brýle, které budou kompatibilní s přilbami, budou aerodynamické, lehké, nabité technologiemi a stane se radostí je vozit na klikaté silnici i hluboko v lese na trailu. Brýle, které budou přesně šité požadavkům cyklistů a bikerů. Postupem času jsme vám díky našemu novému vývojovému centru připravili kolekci rozšířenou o přilby, batohy, rukavice a další výbavu na kolo.

Chcete se do testování zapojit?

Pokud jste aktivní a dobře naladěná rodina, příp. maminka či táta s dětmi, kteří si často užívají výlety na kole, bezpečnost a komfort je pro vás na prvním místě, pak jste pro naše testování ti praví. 
Pokud vybereme právě vás, pak dospěláky vybavíme helmou a rukavicemi. Na děti čeká helma a rukavice, případně sportovní brýle (rozhodující je věk). Produkty budete testovat pár týdnů a pak o tom všem napíšete recenzi, do které nezapomenete přiložit i pár fotek z vašich cykloakcí. Testované produkty Vám poté zůstávají a budou zpříjemňovat další výlety. 

Jdete do toho? 

Pak už stačí kliknout níže na Chci testovat, odpovědět několik otázek a přihlásit se, a to nejpozději do 1. 5. 2022. Pokud vybereme vaši rodinu, dostanete od nás zprávu. Držíme palce!

K testu se již nelze přihlásit.

Otestováno recenze