Prezentace klienta

Otestujte kvalitu plenek Pampers!

Czech News Center, a. s.

Vyzkoušejte komfort plenek a plenkových kalhotek Pampers

Hlavní obrázek testování

Pohodlí a dokonalá ochrana děťátka je pro každého rodiče prioritou, ať už jde o novorozence nebo třeba batole. Proto se značka Pampers neustále snaží přinášet na trh nové produkty a inovace, které reagují na měnící se potřeby dětí i rodičů. A vy teď máte šanci jednu ze dvou jejich novinek v rámci našeho testování zdarma vyzkoušet.

Co budeme testovat?

Prvním testovaným produktem jsou plenky Pampers Premium Care, které jsou vybaveny jedinečnou vrstvou DermaComfort, která skvěle odvádí vlhkost a nečistoty pokožky miminek a umožňuje vzduchu volně proudit dovnitř plenky, čímž citlivou pokožku děťátka udržuje hebkou a suchou. 

Díky jedinečnému systému zabezpečení ve 3 směrech plenky rychle absorbují tekutinu a pomáhají předcházet protečení v pase nebo kolem nožiček. Nadýchané ultra hebké materiály šetrně zabalí pokožku vašeho děťátka do pohodlí a poskytnou jí dokonalou ochranu. 

Speciální je také tvar plenek. Jsou přizpůsobeny pupíku děťátka, takže jsou pohodlné, netlačí a perfektně padnou. Plenky jsou opatřeny indikátorem vlhkosti, který vás změnou barvy upozorní, kdy je čas přebalit. 

Pampers Premium Care jsou dermatologicky testované, neobsahují žádný z 26 parfémů klasifikovaných směrnicí EU jako alergeny, a jsou tak osvědčenou jedničkou pro udržení zdravě vypadající a suché pokožky děťátek.

U plenek Pampers Premium Care máte na výběr z těchto velikostí:

  • S2 – 4-8 kg
  • S3 – 6-10 kg
  • S4 – 9-15 kg

Druhým testovaným produktem jsou plenkové kalhotky z limitované edice Paw Patrol s motivy ikonických štěněcích hrdinů z oblíbeného dětského pořadu, které potěší děti i jejich rodiče. Kromě veselých motivů jsou totiž vybavené inovativní kapsou Stop & Protect, která zachytí tekutinu a uzamkne ji tak, aby nehrozilo protečení v okolí nožiček či na záda miminka. 

Navíc se plenkové kalhotky snadno oblékají a sundavají jedním tahem. A když je plenka špinavá, stačí ji na bocích roztrhnout, srolovat a zajistit páskou. Plenkové kalhotky jsou navíc vybavené 360stupňovým střihem, takže se snadno přizpůsobí jakkoli napapanému bříšku miminka. Proti protečení bojují i zesílené manžetky kolem nožiček. 

Značka Pampers ví, jak moc jsou pohádky pro děti a jejich rozvoj důležité, a jak rádi svá pohádková dobrodružství sdílí se svými rodiči. Právě díky pohádkám se děti učí rozumět světu, rozvíjet své sociální dovednosti a jsou povzbuzovány k nalézání řešení ve složitých situacích. 

Vybavte se novými plenkami na svou další záchrannou misi! Hrdinové Skye, Chase, Marshall a Rubble budou dětem dělat společnost při prvních krůčcích, objevitelských hrách i klidném spánku. A když je potřeba plenku vyměnit, stačí jen zavolat a nové plenkové kalhotky Pampers Paw Patrol jsou připravené, aby vám pomohly. Žádná práce není příliš velká, žádná nečistota není příliš malá, záchranářská parta štěňátek je na každou kakamitu vybavená. Plenkové kalhotky Paw Patrol jsou nachystané na další záchrannou misi proti protečení!

U plenkových kalhotek Pampers Paw Patrol máte na výběr z těchto velikostí:

  • S4 – 9-15 kg
  • S5 – 12-17 kg
  • S6 – 14-19 kg

Jak se do testování zapojit?

Stačí být rodičem alespoň jednoho dítěte vážícího od 4 kg do 19 kg. Přihlaste se k testování nejpozději do 14. 6. 2023, uveďte, které ze dvou výše uvedených plenek máte zájem vyzkoušet a ve které velikosti a my následně vybereme 10 z vás (5 zájemců o plenky Pampers Premium Care a 5 zájemců o plenkové kalhotky Pampers Paw Patrol), kterým zašleme balík plen značky Pampers od společnosti Procter & Gamble. Tento balíček získáte zdarma výměnou za zveřejněnou recenzi s fotografiemi.

Jak testování dopadlo? Čtěte v recenzích níže nebo v tomto článku.

K testu se již nelze přihlásit.

Otestováno recenze

Plenkové kalhotky Pampers

Poznatky z testování plenkových kalhotek Pampers. Byly to vůbec první kalhotky, které jsme vyzkoušeli, takže shrnu veškeré rozdíly mezi kalhotkami a klasickými plenkami.

  • 224