Prezentace klienta

Zhubněte jednou pro vždy! Otestujte výživový program The 1:1 Diet

Czech News Center, a. s.

Komplexní redukční program The 1:1 Diet vám pomůže snížit váhu trvale bez jojo efektu

Hlavní obrázek testování

Oblíbený redukční program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan existuje na trhu téměř 50 let, byl vyvinut britskými vědci a lékaři a má skvělé výsledky jak v Česku, tak po celém světě. Program je založen na 3 principech, které vás celou dobu budou programem provázet a pomohou vám nejen zredukovat váhu, ale nastavit zdravější životní styl tak, abyste si svou novou váhu udrželi dlouhodobě. Jaké jsou tedy tyto 3 zásadní principy? 

3P neboli 3 pilíře

PORADCE

Poradce je po celou dobu zapojení v programu vaší oporou a parťákem. Má potřebné vzdělání a mnohdy i osobní zkušenost se samotným programem. Ví tedy, jak celý proces funguje a jak i drobné zaškobrtnutí může být demotivující. Proto je tím, kdo klienta nejen vede a radí mu, ale také jej po celou dobu podporuje a motivuje, a to během pravidelných schůzek a měření, ale k dispozici je neustále i na telefonu a e-mailu. Klient se na něj může obrátit kdykoliv potřebuje. 

PLÁN

Dalším pilířem je komplexní výživový plán, který je sestavený na míru individuálním potřebám každého klienta. Ten je rozdělený do tří fází, přípravné, redukční a poslední stabilizační a udržovací. „Jeho cílem je postupně si osvojit zdravé stravovací a pohybové návyky, změnit svůj životní styl a dostat se do fáze, kdy klient dosáhne svých vysněných cílů,“ upozorňuje Lukáš Vrána, výživový poradce a školitel programu The 1:1 Diet s tím, že úkolem je osvojit si zdravý životní styl, změnit jídelníček tak, aby byl vyvážený a dlouhodobě udržitelný i po ukončení programu a nedocházelo k opětovnému nárůstu váhy.

PRODUKTY

V neposlední řadě program stojí na chutných a nutričně vyvážených jídlech, které jsou zakomponovány do jídelníčku na míru. Ten je sestaven v kombinaci s běžným potravinami. Jídla The 1:1 Diet ze začátku napomáhají jednoduše hlídat vyvážený poměr živin a energie. Všechny pokrmy lze připravit velice snadno a rychle, několik produktů je zároveň „ready to eat“, takže je možné mít je kdykoliv po ruce.  

„Díky poradcům a osobnímu přístupu představuje The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan (dříve Cambridge Diet) jedinečný program, který u nás nemá obdoby. V České republice od svého založení v roce 1999 pomohl s redukcí váhy už tisícům lidí,“ potvrzuje Pauline Janebová, ředitelka The 1:1 Diet.  

Jak se do testování zapojit? 

Rádi byste ve svém životě udělali změnu? Chcete se naučit zdravějšímu životnímu stylu a konečně zhubnout? Přihlaste se k testování a získejte redukční program na 2 měsíce. Součástí bude vstupní konzultace, produkty a pravidelné konzultace jednou za 7-10 dní. Před odesláním přihlášky si prosím pečlivě přečtěte podmínky testování. Vaši přihlášku zaevidujeme a vyzveme Vás k doručení fotografií, které nám s výběrem do testování pomohou. 

www.spolukiladolu.cz 

Jak testování dopadlo? Čtěte v recenzích níže nebo v tomto článku.

K testu se již nelze přihlásit.

Otestováno recenze

3,2,1..2/2/23 začínám testovat The 1:1 Diet

Leden, všichni jsou v posilovnách a plní si novoroční předsevzetí. Mně rozjezd trvá déle, než náhodou narazím na možnost účastnit se testování s The 1+1 Diet by Cambridge Weight Plan. Registruji se, posílám fotky postavy a kola se začínají pomalu otáčet.

  • 1 121