VTÍPKY

Hana N. (DDomii) ID 1909
mimibazar.cz/hanka27
Oblast: Trutnov
+PŘIDAT K OBLÍBENÝM (přihlášení)
Registrace: 18.4.2005
Naposledy: 16.2.2019 14:58 DNES
Aktualizace: 16.2.2019 14:58 DNES
INZERTNÍ FOTOGRAFIE 45|2
prodám | koupím
vyměním | věnuji | půjčím
zdarma k objednávce
slevy | akce | vzkazy
odkazy na aukce
PROBÍHAJÍCÍ AUKCE
PODMÍNKY PRODEJE
HODNOCENÍ 1432
VŠECHNY FOTOGRAFIE 9
Rodinné fotky
Scrapbook
Módní show
Spokojení zákazníčci
Moje hobby
Zahrada
Naše bydlení
Dekorace
Poradna
Domácí mazlíčci
Sběratelství
Naše úlovky
KOMENTÁŘE
VTÍPKY 8
RECEPTY 0
NÁVODY 0
Celkem: 8 (zobrazuje se 1-8)
O MUŽÍCH
Tak na to sem ted narazila - upřímě mě rozesmál
V květinářství.
On: Poraďte mi jaké květiny mám koupit své dívce.
Prodavačka: Pokud ji chcete hladit, tak růže, pokud ji chcete líbat, tak narcisy.
On (zamyšleně): Hmm, tak mi dejte kaktus.
KOMENTÁŘE (2) poslední: 7.2.2013, 22:31 | PŘIDAT KOMENTÁŘ
OSTATNÍ
To nemá chybu..........
Koukala jsem jak vítají děti tatínky z mise, a narazila jsem jak vítají pejskové páníčka z mise.Neskutečný jak to i ti psy prožívají.
KOMENTÁŘE (4) poslední: 4.8.2010, 16:52 | PŘIDAT KOMENTÁŘ
OSTATNÍ
Kontrola IČO
"To je krásná bunda kolik stojí?" "pěset." "Aha a jak se jmenujete?" "štyžista." "A máte ičo?" "šista." "a už tady někdy byla kontrola?" "dájek
KOMENTÁŘE (1) poslední: 16.4.2010, 20:15 | PŘIDAT KOMENTÁŘ
O DĚTECH
JAK CHOVAT PUBERTÁKA V ZAJETÍ
Jak chovat puberťáka - Rady pro začínající chovatele.
Puberťák obecný je domácí zvíře, které je velmi náročné na chov. Rozhodnete-li se chovat doma Puberťáka, budete mu muset vyhradit dostatečný prostor. Rozpínavost těchto živočichů, pokud jde o teritorium, totiž spolu s věkem stoupá. Níže jsou uvedeny znaky společné tomuto savci, ať už je chován na svobodě nebo v zajetí. Komunikace
Komunikace s puberťákem je závislá na úrovni dosažené při výcviku (viz níže bod Denní režim). Chovatel se musí naučit řeč těla, aby byl schopen z trhavých pohybů hlavou, případně ramen, vyčíst nesouhlasnou reakci. Pozitivní reakce nedává chovaný puberťák v žádném případě najevo. Z našich zkušeností ovšem víme, že po cca 200 trhnutí ramenním kloubem již většina chovatelů ví, na čem je.
Puberťáka je nutno podrobit komplexnímu výcviku. Od přírody je to tvor líný, který je schopen veškerou svou energii vynaložit na správné oddechování při spánku, resp. na změnu polohy na gauči z levého boku na pravý a naopak. Výcvik sestává z výuky jednoduchých příkazů, jako například "Jdi do školy", "Vyčisti si zuby", případně "Umyj nádobí". Někteří puberťáci reagují na výcvik příznivě a po pár letech jsou schopni reagovat na cca 4 příkazy z 20. Jiní puberťáci výcviku odolávají a osvojí si pouze jeden příkaz. Většinou jde o povel "Jdi se najíst", v menší míře "Jdi spát".
Nutno podotknout, že by bylo omylem domnívat se, že v rámci denního režimu je puberťák živočichem pasivním nebo snad dokonce laxním. Při vědeckém výzkumu chování tohoto druhu byly objeveny autentické písemné záznamy, dokazující, že jedinci ve vyšším stadiu vývoje některé své činnosti plánují. Tento fenomenální objev osvětlil některé dlouho nepochopitelné jevy jako např. prohlášení ležícího puberťáka "...mám toho moc" a potvrdil domněnku, že puberťák je schopen cíleného písemného projevu, o čemž se vedly vášnivé vědecké spory. Tato skutečnost ve svém důsledku též vysvětluje, proč je v pozdějších vývojových stadiích chov téměř nemožný a výcvik a priori iluzorní. Vědci po dlouhém váhání uvolnili pro veřejnost část objevené písemnosti, takže vám jí můžeme jako prvním na těchto stránkách nabídnout.
Řada puberťáků vykonává pravidelně určité rituály. Rituály se liší podle pohlaví jedince. Například mladé samičky si nanášejí na tělo vrstvy maskovacího materiálu, zatím co mladí samci tráví ve strnulé poloze jogína celé hodiny a plní tzv. Quesy, zejména pak WoW Questy Během rituálu jsou ponořeni zcela do sebe a jejich komunikační kanály s okolním reálným světem jsou vypnuty.
Puberťák je všežravec, který občas přechází do fáze monožravce. Dle vědeckých výzkumů stráví puberťák, ač má na rozdíl od krávy toliko jeden žaludek, jakoukoli potravu, která se momentálně nachází v dosahu. Spásání potravy probíhá celodenně, prakticky nepřerušovaně. Ve fázi monožravé se však může stát, že se puberťák dlouhodobě živí pouze jedním druhem potravy, například tradičními českými brambůrky nebo hamburgery. Veškeré snahy ze strany chovatele o přikrmování zdravou výživou přicházejí nazmar a je potřeba se s touto skutečností smířit. Většina puberťáků má po celou dobu chovu obzvláště vysokou spotřebu prémiového krmiva, a proto je nutné, aby puberťáky chovali pouze chovatelé, kteří si to mohou finančně dovolit, případně mají možnost úvěru či půjčky. Častokrát puberťák čeká, až se v noci situace uklidní, poté potichu opouší kotec a následně rabuje ledničku a přilehlé okolí.
Puberťák je zvíře s neobyčejně silně vyvinutým smyslem pro nepořádek. Pelíšek má často vystlaný bramborovými lupínky nebo jinou krmnou směsí. V kotci to zpravidla vypadá jako po výbuchu v uprchlickém táboře. U mladých samic žijících ve společném kotci je přibližně 4x větší nepořádek, než v prasečím chlívku, a jedna samička svádí vinu za nepořádek na druhou. U mladých samců, bez ohledu na počet jedinců v kotci, je nepořádek konstantně na 100%. Udržování kotce v čistotě je u Puberťáka zhola zbytečné. Bez ohledu na vynaložený čas, námahu a finance je kotec nejpozději do 24 hodin zaneřáděn stejně jako před úklidem. Nepořádek v kotcích je často provázen i pachovými stopami, které bývají tak silné, že se dají krájet. Mnohdy v nevětraných rozích kotce nalezneme i plísně, nejvíce plíseň hlavičkovou, která se drží na pohozených chlebových skývách.
Puberťák je zvíře náchylné k depresím. Léčba a předcházení depresím spočívá v kupování značkových přehozů a podkůvek, želatinových medvídků Haribo a počítačových her, aby se váš puberťák nenudil.
Puberťák je zvíře náchylné k depresím. Léčba a předcházení depresím spočívá v kupování značkových přehozů a podkůvek, želatinových medvídků Haribo a počítačových her, aby se váš puberťák nenudil.
společných kotců (nebo internačních táborů, dříve Pionýrský tábor) vede k nepředvídatelným následkům! Zejména mladé samičky jsou schopné přivést svým vábivým tokáním mladé samce až k nepříčetnosti. Mladý samec, kterému se bouří kladélko, je schopen poté, co pochopí, že si na něm mladá samice "pouze" zkoušela sílu svých feromonů, spáchat až sebevraždu.
Ke zvyšování početního stavu v chovu Puberťáků slouží jiné metody, například řízkování nebo roubování. V první řadě je potřeba mít neustále na paměti, že Puberťák je pouze larvální (juvenilní) stádium ve vývojovém cyklu druhu Sapiens. Pravděpodobně druhu Homo Sapiens, i když příznaky napovídají na Homo Erectus (člověk se ztopořením) nebo Emo Sapiens (Tokio Hotel). Zde badatelé dosud nemají jasno, což je chovatelům šuma fuk.
Pokud přesto chovatel dopustí, že Puberťáka připustí, musí okamžitě bez zbytečného odkladu sáhnout hluboko do peněženky a koupit mladému zhrzenému samci Sony PlayStation 3 nebo jiný adekvátní aktuálně módní super cool gadget (například Nokia n-gage), se kterým bude moci sekat patky.
Puberťák je domácí zvíře chované výhradně na ozdobu a nelze očekávat, že z něj vydolujete jakoukoli činnost generující přínos pro rodinu. Návratnost investic je dlouhodobá, někdy trvá i deset let, než zjistíte, zda chovaný jedinec bude schopen samostatného života.
Někteří jedinci zůstávají u svých chovatelů do pozdního věku a znamenají pro ně nemalé náklady. Proto by si měl každý chovatel řádně rozmyslet, než se do chovu vůbec pustí. V případě, že si není jist, měl by si raději pořídit jiné méně náročné domácí zvíře.
Před chovem puberťáků jsou varováni Puberťáky zásadně nerozmnožujeme! Umisťování mladých samců a samic z různých chovů do zejména kardiaci a další osoby, které špatně odolávají stresu.
Na druhou stranu je nutno říci, že žádné jiné domácí zvíře vám nepřilne tolik k srdci jako právě Puberťák obecný. V tom jsou naprosto nenahraditelní.
KOMENTÁŘE (8) poslední: 24.3.2010, 22:53 | PŘIDAT KOMENTÁŘ
VIDEA
Izer Telebazar - Vietnamec
Stačí spustit.....
KOMENTÁŘE (4) poslední: 27.3.2008, 21:50 | PŘIDAT KOMENTÁŘ
O ŽENÁCH
Úkol:Jít do GAPu koupit kalhoty
KOMENTÁŘE (14) poslední: 30.1.2007, 0:30 | PŘIDAT KOMENTÁŘ
OSTATNÍ
Nákup u Vietnamců
NAKUPOVÁNÍ U VIETNAMCŮ:

˝Kolik stojí ta bunda?˝
˝Pětet˝
˝Tady je nějaký flek.˝
˝Čyrysta˝
˝Dáte mi paragon?˝
˝Dvětě˝
˝Máte vůbec povolení k pobytu?˝
˝Dájek˝
KOMENTÁŘE (7) poslední: 10.12.2006, 0:25 | PŘIDAT KOMENTÁŘ
OSTATNÍ
Jak nakupovat u Asiatů
V ASIJSKÝCH RESTAURACÍCH


BÍDEN - Dobrý den.
PANI MA VYSRÁNO? - Vybrala jste si, slečno?
PÁNEK HOLÍÍ-KŮŮ - Párek v rohlíku.
HODÓÓK- Hot Dog.
HAN BŮR- Hamburger.

CO KOMU - Jakou si přejete přílohu?
HANOIKÍ- Hranolky.
SELE NINU- Chcete zeleninu?
SEŠUPÉM - S kečupem?
HO ŠI SÍ - S hořčicí?
KPISÍ MÁSESÓ? - K pití máte co?
ČUS - Džus.
SRAJT - Sprite.
DOUCHUT - Dobrou chuť.
NECHESÍ CHUNÁT - Dobrou chuť.
DVASÁT ŠEST - Nutno usoudit podle cifry na pokladně , buď 26 nebo 96.
NAŠANOU - Na shledanou.

NA TRŽIŠTI

NEMIŠESKY - univerzální odpověď
ČITA PADE - univerzální cena
KVALITA CHODINKY, ŽLATO, CIBRO, CI MESICE DOU - prostě skvělé hodinky
TET KABELU? - chcete zboží zabalit
ŠUŠI PANI, ŠUŠI - model je podle poslední doby
TOJEMÁLO - za tuto cenu vám to neprodám
POŽKEJ, POŽKEJ, TAKDOBŽE - počkejte pane, určitě se nějak domluvíme
DITISOU - velikost akorát
ČISLO DOBLÝ, VYVELKEJ - potřebujete větší velikost
KOMENTÁŘE (10) poslední: 28.7.2009, 22:21 | PŘIDAT KOMENTÁŘ
Celkem: 8 (zobrazuje se 1-8)
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt