VTÍPKY

Zuzana Adamcova (zuzicka8) ID 222661
Dětský obchůdek Žirafa
mimibazar.cz/zuzicka8
Oblast: Lanškroun
Telefon: 777765525
+PŘIDAT K OBLÍBENÝM (přihlášení)
Registrace: 25.5.2009
Naposledy: 2.3.2021 16:08
Aktualizace: 26.2.2021 9:12
INZERTNÍ FOTOGRAFIE 80
prodám | koupím
vyměním | věnuji | půjčím
zdarma k objednávce
slevy | akce | vzkazy
odkazy na aukce
PROBÍHAJÍCÍ AUKCE
PODMÍNKY PRODEJE
74712381
DIČ CZ7661283487
HODNOCENÍ 959
VŠECHNY FOTOGRAFIE 7
Rodinné fotky
Scrapbook
Módní show
Spokojení zákazníčci
Moje hobby
Zahrada
Naše bydlení
Dekorace
Poradna
Domácí mazlíčci
Sběratelství
Naše úlovky
KOMENTÁŘE
VTÍPKY 4
RECEPTY 1
NÁVODY 2
Prodej kočárků, autosedaček, hraček. Nabízíme kočárky od narození, kočárky sportovní i kočárky golfové.
Celkem: 4 (zobrazuje se 1-4)
ČERNÝ HUMOR
Opatření sněmovny k žádostem policie o vydání poslanců k trestnímu stíhání!!! Aktuální....
Opatření sněmovny k žádostem policie o vydání poslanců k trestnímu stíhání
Datum: 15.6.2012 Zdroj: Hospodářské noviny

Tempo žádostí policie o vydání poslanců nabralo tento týden rychlost jedna za den. Tato situace si žádá zcela nový přístup celé sněmovny.

Vzhledem ke zvyšujícímu se počtu žádostí policie o vydání poslanců k trestnímu stíhání vydává předsedkyně Poslanecké sněmovny po konzultaci s poslaneckými kluby toto opatření.
Předsedkyně sněmovny Miroslava Němcová přijímá žádosti o vydání ve své kanceláři každý pracovní den sněmovny, od úterý do čtvrtka, v úředních hodinách od devíti do půl šesté.
Vzhledem k předpokládanému zájmu se příslušníkům Policie České republiky doporučuje, aby si ve vrátnici sněmovny vyzvedli u automatu lísteček se svým pořadovým číslem a pozorně pak sledovali na tabuli své průběžné pořadí. Pokud příslušník policie nevyužije svého pořadí ani po třetím vyzvání, jeho místo propadá ve prospěch další žádosti.
Kvůli omezené kapacitě prostorů Poslanecké sněmovny vyzývá předsedkyně policii, aby se během jednoho pracovního dne omezila maximálně na deset žádostí.
Mimo určený čas je předsedkyně sněmovny připravena vyhovět žádosti policie v nevyhnutelných případech kdykoliv po telefonické konzultaci, v případě opozičních poslanců i bez telefonické konzultace. Sněmovna zřídí pro tyto případy zvláštní bezplatnou telefonní linku.
Poslanecká sněmovna žádá policii, aby ve své žádosti pro větší srozumitelnost jasně uvedla, zda jde o „policejní šikanu nepohodlného opozičního poslance“ či „hon na čarodějnice“. Průběžný poměr obviněných mezí koalicí a opozicí bude každé ráno aktualizován na webu sněmovny.
Předsedkyně Poslanecké sněmovny vyzývá poslance, aby pro přehled o usnášeníschopnosti sněmovny vždy po příchodu na schůzi do prezenčního archu výslovně uvedli svůj stav, a to tiskacím písmem a slovy odsouzen/ obviněn/požádáno o vydání/prozatím nevinen – čeká.
Poslanecká sněmovna je znepokojena únikem informací z vyšetřovacích spisů a pověřuje poslance Radka Johna, aby v zájmu zamezení zavádějícím a tendenčním informacím po každém zasedání mandátového a imunitního výboru sdělil veřejnosti své dojmy, včetně výroku o vině a předpokládané výši trestu.
Poslanecká sněmovna dále vyzývá ministra vnitra a spravedlnosti, aby neprodleně zamezili výskytu fotografií vazebně stíhaných poslanců v hromadných sdělovacích prostředcích, a pověřuje předsedu mandátového a imunitního výboru Bohuslava Sobotku, aby sám uspořádal průběžně aktualizovanou výstavku těchto fotografií v prostorách výboru.
Poslanecká sněmovna jako celek bude po příslušné novele svého jednacího řádu hlasovat o vydání svých členů každý celý druhý týden v měsíci. Zároveň žádá justiční stráž, aby při převozu vazebně stíhaných poslanců respektovala časový harmonogram zasedání a programové schéma ČT24.
Poslanecká sněmovna nabízí orgánům činným v trestním řízení k úvaze, aby na její půdě zřídily provizorní vazební věznici v kancelářích již zadržených poslanců, čímž by zůstala zachována plná suverenita a zároveň funkčnost sněmovny.
Poslanecká sněmovna žádá ministra vnitra Jana Kubiceho, aby na začátku každé schůze sněmovny informoval o seznamu poslanců, kteří by mohli být pravděpodobně vydáni v následujícím měsíci. Poslancům to lépe umožní plánovat si program pro následující dny, případně roky.

Poslanecká sněmovna upozorňuje, že má pouze dvě stě členů a po vyčerpání tohoto množství bude příjem žádostí zastaven.
KOMENTÁŘE (4) poslední: 14.7.2012, 19:27 | PŘIDAT KOMENTÁŘ
O ŽENÁCH
Krásné oči
ZAKAZNICE: "Chtela bych manzelovi koupit peknou kravatu, ktera by zvyraznila jeho oci".

PRODAVACKA: "Kazda kravata zvyrazni chlapovi oci, jen je treba ji poradne utahnout"...:-)))
KOMENTÁŘE (3) poslední: 13.11.2011, 12:24 | PŘIDAT KOMENTÁŘ
ČERNÝ HUMOR
Adopce Řeka:-)
Adoptuj si svého Řeka za 500euro.
Bude za Tebe dělat, na co Ty nemáš čas, spát do 11dopoledne, držet dlouhou polední siestu, vysedávat v restauraci dlouho do noci, a Ty můžeš dřít v klidu od rána do večera:-)))
KOMENTÁŘE (7) poslední: 21.9.2011, 18:30 | PŘIDAT KOMENTÁŘ
ČERNÝ HUMOR
Duchodova reforma
Poslanci se shodli na podobe duchodove reformy - od roku 2013 mohou duchodci prechazet silnici na cervenou a od roku 2015 to budou mit povinne...:-D
KOMENTÁŘE (17) poslední: 14.9.2011, 21:56 | PŘIDAT KOMENTÁŘ
Celkem: 4 (zobrazuje se 1-4)
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt