Prezentace klienta

Otestujte čisticí prostředky Larrin

Druchema, družstvo pro chemickou výrobu a služby

Otestujte čisticí prostředky Larrin

Hlavní obrázek testování

Česká značka prostředků Larrin se zaměřuje na kvalitní domácí čisticí a uklízecí prostředky a je tu s námi již více než 30 let. Je jedním z předních výrobců prostředků bytové chemie skvěle účinkující např. na rez a vodní kámen, na čištění kuchyní, koupelen, sprchových koutů, atd. Zaměřujeme se na tři hlavní kategorie výrobků - NANO, EKO, Klasik.

Výrobky z řady NANO se vyznačují inovativní technologií, díky níž dojde k potažení čištěného povrchu ultratenkým oxidem křemičitým, tedy mikroskopickou vrstvičkou skla v podobě miniaturních nano – částic. Povrchy ošetřené prostředky s touto technologií lze snadno omýt vodou, mají samočisticí efekt, chrání proti následnému znečištění, vytváří hygienický povrch. Čisticí prostředky s nanotechnologií odstraňují rez a vodní kámen, nezanechávájí šmouhy, zaručují vysoký lesk, vytváří ochranný film již po prvním použití a při pravidelném používání zabraňují opětovnému usazování nečistot.

Výrobky, které si poslední dobou získávají velkou oblibu, jsou z řady EKO Green Wave. Obsahují aktivní mycí složky na přírodní rostlinné bázi, jsou šetrné k čističkám odpadních vod, nemají konzervační látky a bývají bez zbytečné parfemace. Přírodní čisticí prostředky se přirozeněji a lépe rozkládají a nezatěžují životní prostředí. I když jsou přípravky ekologičtější, neztrácí na kvalitě a dokážou stejně účinně a dlouhodobě čistit domácnost.  

Řada Klasik pak obsahuje naše klasické výrobky se skvělými čisticími vlastnostmi, které zaručují dlouhodobou účinnost. Řada je zaměřená například na čištění rzi a vodního kamene, sprchových koutů, koupelen, kuchyní, sklokeramických desek, koberců, nerezových povrchů, spotřebičů, grilů, trub, krbových skel, plastů apod. – tedy téměř na vše, co vás napadne..  

Jak se do testování zapojit?

Nyní máte možnost si Larrin vyzkoušet a podělit se svými zkušenostmi s ostatními. Stačí kliknout níže na Chci testovat a odpovědět na jednoduchou otázku nejpozději do 23.5.2021. Vybereme 10 testerek, které budou mít možnost důkladně prověřit tyto čisticí prostředky: 

  • GW Tekutá soda 1000ml, 
  • GW Čistič koupelny s rozprašovačem 500ml, 
  • GW Na mytí nádobí 1000ml, 
  • GW Octový čistič 1000ml, 
  • Larrin Nano čistič zrcadel a skel s rozprašovačem 500ml, 
  • Larrin na rez a vodní kámen classic 500ml

Své zkušenosti pak zprostředkují ostatním v blogu na Mimibazaru. Přihlaste se, třeba vybereme právě Vás. 

Zajímá Vás jak testování dopadlo? Čtěte tady!

K testu se již nelze přihlásit.

Otestováno recenze

TESTOVÁNÍ PŘÍPRAVKŮ LARRIN

Do testování s čistícími přípravky Larrin jsem se chtěla zapojit z důvodu vyzkoušení přírodních produktů Green wave. Chtěla bych je používat nejen doma, ale hlavně na chatě. Také mne láká vyzkoušet čistič s nano efektem. Je to novinka, takže jsem zvědavá, jaké bude mít vlastnosti a jak bude fungovat. Postupně budu čistit, fotit a dokumentovat :-)

  • 11,8k

Testování nových českých čistících prostředků LARRIN

\"Doba covidová\" nám přinesla kromě jiného nové roušky, ne jen ty, které jsme znali z operačních sálů, nebo respirátory, které se používají ve stavebnictví ap. Najednou tu byly i nanoroušky a my jsme začali slyšet na předponu \"nano......\" Zkrátka co je \"nano\", je lepší. Takže uvidíme, jak se dokáže ekologie a nano utkat s již \"zajetou\" klasikou v oblasti domácího úklidu.

  • 636

TESTOVÁNÍ - čistící prostředky LARRIN green wave

Čistící prostředky značky LARRIN - green wave jsou velice šetrné k přírodě. Značku Larrin u nás doma používám už pár let. Dávám přednost české značce a ceny jsou dobré. Velice ráda otestuji novou řadu Green wave - Eco a nano effect. Již jsem zkoušela pár Eco výrobků od konkurence tak mohu porovnat a podělit se o zkušenosti. BĚHEM 3TÝDNŮ jsem otestovala u nás doma a mohu s čistým svědomí doporučit a pochválit.MOC RÁDA BYCH PŘESVĚDČILA VŠECHNY ČTENÁŘKY MÉHO BLOGU, VRAŤTE SE K ČESKÝCH KVALITNÍCH PŘÍPRAVKŮM, CO FUNGUJÍ A ŠETŘÍ NAŠI PŘÍRODU .......

  • 628