Prezentace klienta

Vyzkoušejte extra jemný krém sebamed

Czech News Center, a. s.

Otestujte tu nejjemnější péči se sebamed Baby

Hlavní obrázek testování

Sebamed je německá rodinná společnost, která již od roku 1967 vyrábí zdravotní kosmetiku pro péči a hygienu pokožky celého těla. Své produkty vyvíjejí speciálně pro citlivou, suchou a problematickou pleť. Proto jsou jejich výrobky hypoalergenní a vhodné i jako podpora léčby kožních nemocí. Oblíbili si je tak například v Olivové dětské léčebně atopiků v Říčanech u Prahy. Za svou Dětskou péči s měsíčkem je navíc sebamed držitelem certifikátu ECARF, který dokládá, že je produkt na základě testování a splnění podmínek vhodný pro alergiky. 

Péče o citlivou a velmi suchou pokožku miminek a dětí

Sebamed dětský krém extra jemný byl speciálně vyvinut pro citlivou dětskou pokožku miminek, batolat a dětí. Díky svému pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu přirozeného ochranného pláště a vhodný je i do nadcházejícího sychravého a vlhkého počasí, kdy potřebuje dětská pokožka ještě intenzivnější péči. 

Na opruzený zadeček i faldíky

Krém je pro své extra jemné složení ideální na mazání celého těla včetně obličeje, kolínek a dalších citlivých míst, kde může docházet k poškozování kůže, a to včetně oblastí pod plenkami. Pomáhá totiž zároveň předcházet vzniku opruzenin a stimuluje hojení. To si měly možnost ověřit maminky již dříve, kdy se krém i další produkty z řady sebamed Baby umístily na předních příčkách v oblíbenosti při testování na jiných rodičovských webech.

Maminky i tatínkové ocení také snadné nanášení a rychlé vstřebávání krému, díky kterému bude jejich každodenní pečující rutina s miminkem zase o něco rychlejší a zároveň pro ně i miminko příjemnější. A příznivé je také samotné složení, jehož součástí jsou panthenol, alantoin, heřmánkový extrakt a hydratační a ochranný komplex, který zklidňuje a podporuje regeneraci podrážděné kůže.

Jak se do testování zapojit? 

Pokud jste rodičem dítěte do 2 let, klikněte níže na Chci testovat, odpovězte na otázky a odešlete svou odpověď nejpozději do 30. 10. 2022. My následně vybereme 10 z vás, kteří od nás obdrží Sebamed dětský krém extra jemný výměnou za recenzi. 

Jak testování dopadlo? Zjistíte v recenzích níže nebo v tomto článku. 

K testu se již nelze přihlásit.

Otestováno recenze