Prezentace klienta

XeraCalm A.D

Péče o pleť se sklonem k atopii

Pierre Fabre

Konečně péče určená pro pleť se sklonem k atopii vhodná i na oční víčka

Hlavní obrázek testování

Francouzská dermokosmetika Avène již 30 let pečuje o citlivou pleť a pomáhá jí navrátit přirozenou krásu a zdravíZákladní aktivní látkou všech přípravků je Termální voda Avène, která pramení na jihu Francie. Tato voda se stálým a neměnným složením má ve své přírodní podobě unikátní schopnost působit proti podráždění, zklidňovat a zjemňovat všechny typy citlivé pleti včetně atopické. 

Jak zvládnout úporné svědění a suchost kůže se sklonem k atopii?

Atopická dermatitida je chronické, zánětlivé kožní onemocnění, které se vyznačuje narušenou kožní bariérou, suchou kůží a svěděním. Sklon k onemocnění bývá dědičný. Narušený mikrobiom atopické pokožky vede ke zhoršení zánětlivých projevů, kůže neplní ochrannou funkci. Základem léčby atopické dermatitidy je udržení a obnova kůže jako přirozené bariéry proti škodlivým vnějším vlivům. K tomu se používají emoliencia, která zvláčňují kůži. Vždy by měla být preferovaná taková emoliencia, která obsahují aktivní pečující látky, označená EMOLIENT PLUS. Naše řada přípravků XeraCalm A.D  byla speciálně vyvinutá ke zmírnění nepříjemných projevů atopické dermatitidy. Patentovaná účinná aktivní přírodní látka I-modulia® (komplex aktivních molekul tvořených mikrobiotou Aqua.dolomiae) pochází z Termální vody Avène. I-modulia® má přímý účinek na zmírnění svědění, zánětu, podporuje vrozenou imunitu kůže a napomáhá udržet její mikrobiom v rovnováze. Řada XeraCalm A.D obsahuje koncentrovanou péči s okamžitým účinkem proti škrábání vhodnou i na oční víčka a přípravky pro hygienu i péči.

Otestujte komplexní péči 3 vzájemně se doplňujících produktů XeraCalm A.D pro suchou kůži trpící svěděním a kůži se sklonem k atopii. Jako dárek navíc získáte malé balení Termální vody Avène 50 ml ve spreji.

Jak se do testování zapojit?

Trpíte-li Vy či Vaše dítě (nebo oba) atopickou dermatitidou či suchostí kůže doprovázející svěděním a chcete vyzkoušet řadu XeraCalm A.D, klepněte níže na tlačítko Chci testovat a následně zodpovězte všechny otázky, a to nejpozději do 12.10.2020. Napište nám, co je Váš aktuální problém proč byste chtěli řadu XeraCalm A.D vyzkoušet. Uvítáme, pokud se do testování zapojí rodič s dítětem společně. Po odeslání přihlášky Vás budeme kontaktovat a požádáme Vás o zaslání fotografie postižených míst, na které budete přípravky aplikovat. Bez poskytnutí těchto fotografií Vás nemůžeme do výběru pro testování zařadit. 

10 vybraných zájemců o testování od nás obdrží balíček s komplexní péčí o suchou svědící kůži se sklonem k atopii obsahující XeraCalm A.D: Zklidňující koncentrovanou péči 50 ml, Relipidační mycí olej 400 ml, Relipidační balzám 400 ml a Termální vodu Avène 50 ml ve spreji.

Jak testování dopadlo? Čtěte tady.


 

K testu se již nelze přihlásit.

Otestováno recenze

Avène XeraCalm A.D. - testování

Atomický ekzém jsem měla v dětství, kdy mi postupně zmizel, ale navrátil se mi v dospělosti a od té doby zkouším všechno možné, abych jeho příznaky zm.írnila. Jsem proto ráda, že jsem mohla vyzkoušet řadu XeraCalm A.D. od Avène.

  • 698