Prezentace klienta

Testujeme batolecí mléko HiPP 3 Junior Combiotik® od 1. roku

Czech News Center, a. s.

Otestujte s námi batolecí mléko HiPP 3 Junior Combiotik® od 1. roku

Hlavní obrázek testování

I mezi prvním a třetím rokem se děti velmi rychle vyvíjí. Rostou jim zoubky, vlásky a kosti. Vyvíjí se imunitní systém a mozek. Proto vyžadují dostatečný příjem důležitých vitamínů a živin. Kvalitní batolecí mléko, jako je HiPP 3 Junior Combiotik®, jim poskytuje důležité živiny klíčové pro toto specifické věkové období. 

Na rozdíl od jiných batolecích mlék či kravského mléka jim každodenně doplní PROBIOTIK® a PRAEBIOTIK® a kyselinu listovou v naštěpené formě**. Oproti kravskému mléku má také redukované množství bílkovin odpovídající věku dítěte*, takže nezatěžuje zbytečně dětské ledviny.  Důležité vitamíny a minerály jsou samozřejmostí. Pravidelná konzumace batolecího mléka obohaceného jódem, železem a vitamínem D přispívá ke správnému vývoji prvních zoubků a k silným kostem. Na kvalitě batolecího mléka záleží.

HiPP 3 Junior Combiotik mimo jiné obsahuje:

  • PROBIOTIK®: Mléčné kultury L. fermentum, které se vyskytují v mateřském mléce. Mateřské mléko přirozeně obsahuje probiotické kultury – v individuální variabilitě a množství.
  • PRAEBIOTIK®: Galaktooligosacharidy GOS z laktózy. Laktóza je hlavním sacharidem mateřského mléka. Složky GOS jsou tak přirozeně obsaženy v mateřském mléce.
  • Metafolin®**: Zdroj kyseliny listové v naštěpené formě inspirovaný mateřským mlékem.
  • Vápník a vitamín D: malé děti potřebují až 3x více vápníku a 7x více vitamínu D ve srovnání s dospělými***Vápník: přispívá k normálnímu vývoji kostí, vitamín D: přispívá k normálnímu vývoji kostí a zubů.
  • Jód: přispívá k rozvoji poznávacích schopností a k normální funkci štítné žlázy
  • Vitamín C: podporuje správnou funkci imunitního systému a vstřebávání železa

Jak podávat HiPP 3 Junior Combiotik®?

Pravidelně, každý den, ideálně jako nápoj po ránu či večer před spaním.

Může být podáváno samostatně v hrnečku, popřípadě lze připravit s ranními cereáliemi. 

Tip: Každé batole si rádo hraje na kuchaře. Nechte ho, ať si připraví cereálie s batolecím mlékem ke snídani samo☺. Bude na sebe pyšné a snídaně bude zábavnější pro vás oba.

Do jakého věku podávat HiPP 3 Junior Combiotik?

Až do 2 let. Ideální je pak plynule pokračovat s HiPP 4 Junior Combiotik. 

Rozhodně se nedoporučuje uspěchat přechod na kravské mléko, které je mnohem chudší na živiny a vitamíny a obsahuje příliš vysoké množství bílkovin*, takže zbytečně zatěžuje ledviny batolat. Nemluvě o zvýšeném riziku obezity.

Batolecí mléko HiPP 3 Junior Combiotik® je stejně jako ostatní výrobky HiPP vyrobeno v harmonii s přírodou.

Respekt k přírodě a trvalá udržitelnost jsou naším posláním. Proto se snažíme dělat věci tak, aby dopad na přírodu byl co nejmenší. Pro HiPP batolecí mléko například balíme do  plně recyklovatelné papírové krabice. Tiskařské barvy, které používáme, jsou na přírodním základu. Mléka jsou vyráběna v CO2 neutrálním závodě. Původ a kvalitu surovin ocenila i společnost Greenpeace.

Řídíme se heslem: To nejlepší z přírody, to nejlepší pro přírodu.

Tip: Pokud toužíte po praktickém skladovacím obale, je možnost si u vybraných partnerů pořídit plastovou HiPP dózu. Zatímco pravidelnými nákupy papírové krabice se i vy zapojujete do ochrany přírody a podporujete  trvalou udržitelnost.

Chcete s námi HiPP 3 Junior Combiotik® vyzkoušet a podělit se s ostatními maminkami o své zkušenosti? Pokud máte děťátko ve věku 1 – 2 roky, nic Vám v tom nebrání. Stačí kliknout na tlačítko „Chci testovat“ a zodpovědět několik otázek. My pak vybereme 20 testujících, kteří obdrží testovací balíček v hodnotě 770,- (2 ks HiPP 3 Junior Combiotik® 500 g a box na mléko).

Důležité upozornění: Kojení je nejlepší. Výživu konzultujte s lékařem, další info na obalech a combiotik.cz.

*HiPP 3 JUNIOR Combiotik® – 1,0 g/100 ml, kravské mléko – 3,3 g/100 ml
**Metafolin® je registrovaná ochranná známka společnosti Merck KGaA, Darmstadt, Německo. HiPP je jediné pokračovací mléko s bioaktivním folátem Metafolin®.
***Malé děti (12 kg) potřebují více živin na kg hmotnosti než dospělí (80 kg), EFSA 2013, WHO Growth standards.

K testu se již nelze přihlásit.