Prezentace klienta

Vyzkoušejte šetrné výrobky k dětské pokožce od české značky Linteo Baby

Melitrade, a.s.

Linteo Baby pro citlivou pokožku miminek

Hlavní obrázek testování

Víte, že dětská kůže je až 5x tenčí a obsahuje až o 80 % více vody než kůže dospělého? Dětská pokožka je velmi jemná a citlivá, proto o ní musíme s láskou pečovat. Česká značka Linteo Baby se zaměřuje na citlivou pokožku miminek a nabízí velkou škálu výrobků – vlhčené ubrousky, dětskou kosmetiku, vatové výrobky i dětské jednorázové plenky. 

Co budeme testovat? 

České prémiové plenky, které zamezují nežádoucímu úniku tekutin. Zároveň se vaše miminko bude cítit v suchu. Absorbující kanálky okamžitě tekutinu pohltí a rovnoměrně rozprostřou do kanálků, které tekutinu uzamknou. Mají sametově hebký a prodyšný materiál tak, aby pokožka miminka mohla dýchat. Jsou dostupné v pěti velikostech dle váhy miminka. 
 

Mycí mléko a šampon je šetrné k očím i pokožce při koupání. Dětskou pokožku jemně vyčistí, vyživí a následně i chrání před vnějšími vlivy. Neobsahuje žádný alkohol. Místo toho ve složení najdete jemné čistící látky a BIO měsíček lékařský, který je známý pro své hojivé účinky. 

Tělové mléko má 100% přírodní složení, obsahuje bambucké máslo, BIO měsíček lékařský, kyselinou mléčnou či přírodní pečující oleje. Také obsahuje Biolin P, který na pokožce vytváří ochranný antimikrobiální štít. Neobsahuje žádné parabeny ani PEG emulgátory. Dětskou pokožku dlouhodobě hydratuje a zabraňuje vysoušení. 

Vlhčené ubrousky 100% Biodegradable zvlhčují a hydratují pokožku. Jsou šetrně nejen k dětské pokožce, ale i k přírodě – jsou totiž rozložitelné a kompostovatelné. Ve složení najdete 98 % vody, zbylé dvě procenta tvoří vysoce kvalitní extrakt z aloe vera, které zklidňuje a zjemňuje pokožku. 

 

Jak se do testování zapojit? 

Stačí být rodičem alespoň jednoho dítěte do věku 2,5 let. Přihlaste se k testování nejpozději do 8. 5. 2022 a my následně vybereme 10 z vás, kterým zašleme balíček od Linteo Baby, který bude obsahovat balení dětských plenek (velikost si zvolíte sami dle váhy děťátka), mycí mléko a šampon, tělové mléko a vlhčené ubrousky. Tento balíček získáte zdarma výměnou za recenzi s fotografiemi.

Jak to dopadlo? 
Čtěte recenze Linteo Baby níže nebo v tomto článku.

K testu se již nelze přihlásit.

Otestováno recenze

Testování s Linteo Baby

Díky mimibazaru jsme měli doma možnost ozkoušet plenky - vel. 4, dále vlhčené ubrousky , sprchový gel na koupání a tělové mléko.

  • 238

Testování výrobků Linteo

Se svou devítiměsíční dcerou testujeme výrobky značky Linteo, plenky, vlhčené ubrousky, tělové mléko a mycí mléko se šamponem.

  • 4 845

Linteo Baby - recenze

Tak zkouším něco nového pro dcerku. Značku Linteo. Dcera má 18 měsíců, je atopická a tak hledáme, co by bylo pro ni dobré a šetrné k pokožce. Vyzkoušeli jsme toho nepřeberně mnoho. Něco bylo fajn, něco naprosto nevyhovovalo. Tak uvidíme.

  • 334

Testování se značkou Linteo Baby

Se synem jsme testovali u nás produkty každodenní spotřeby značky Linteo. Testování jsme si užili a jsme rádi, že jsme se mohli zúčastnit a podělit se o naše dojmy.

  • 291

Výrobky Linteo Baby

Měla jsem možnost vyzkoušet od značky Linteo Baby pleny velikost 4, Mycí mléko a šampon, Tělové mléko a vlhčené ubrousky 48ks.

  • 221