Prezentace klienta

Vyzkoušejte dietu šitou na míru právě Vám

CWP  výživové poradenství s.r.o.

Výživový program The 1:1 Diet vám pomůže zredukovat váhu trvale bez jojo efektu

Hlavní obrázek testování

Oblíbený redukční program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan existuje na trhu téměř 50 let, byl vyvinut britskými vědci a lékaři a má skvělé výsledky jak v Česku, tak po celém světě. Program je založen na 3 principech, které vás celou dobu budou programem provázet a pomohou vám nejen zredukovat váhu, ale nastavit zdravější životní styl tak, abyste si svou novou váhu udrželi dlouhodobě. Jaké jsou tedy tyto 3 zásadní principy? 

3P neboli 3 pilíře

PORADCE

Poradce je po celou dobu zapojení v programu mentorem, který má potřebné vzdělání a mnohdy i osobní zkušenost s redukcí váhy. Ví tedy, jak je tento proces náročný a jak i drobné zaškobrtnutí může být demotivující. Proto je tím, kdo klienta nejen vede a radí mu, ale také jej po celou dobu podporuje a motivuje, a to během pravidelných schůzek a měření, ale k dispozici je neustále i na telefonu a e-mailu a klient se na něj může obrátit kdykoliv potřebuje. 

PLÁN

Dalším pilířem je komplexní výživový plán, který je sestavený na míru individuálním potřebám každého klienta. Ten je rozdělený do tří fází, přípravné, redukční a poslední stabilizační a udržovací. „Jeho cílem je postupně si osvojit zdravé stravovací a pohybové návyky, změnit svůj životní styl a dostat se do fáze, kdy bude klient se svým tělem spokojený jak po fyzické, tak zdravotní stránce,“ upozorňuje Lukáš Vrána, výživový poradce a školitel programu The 1:1 Diet s tím, že úkolem je naučit klienty jíst tak, aby jejich jídelníček byl vyvážený a dlouhodobě udržitelný i po ukončení redukce a nedocházelo k opětovnému nárůstu váhy.

PRODUKTY

V neposlední řadě program stojí na chutných a nutričně vyvážených jídlech, díky kterým je ze začátku jednoduché hlídat si správný poměr živin a energie. Všechny pokrmy lze připravit velice snadno a rychle, několik produktů je zároveň „ready to eat“, takže je možné mít je kdykoliv po ruce. 

Díky poradcům a osobnímu přístupu představuje The 1:1 Diet jedinečný výživový program, který u nás nemá obdoby. V České republice od svého založení v roce 1999 pomohl s redukcí váhy už tisícům lidí. 

Jak se do testování zapojit? 

Rádi byste ve svém životě udělali změnu? Chcete se naučit zdravějšímu životnímu stylu a konečně zhubnout? Přihlaste se k testování nejpozději do 10. 1. 2022 a my následně vybereme 3 z vás, které zdarma získají redukční program na 8 týdnů. Součástí bude vstupní konzultace, produkty a pravidelné konzultace jednou za 7-10 dní. Před odesláním přihlášky si prosím přečtěte podmínky testování

www.one2onediet.cz 

Recenze testerek najdete níže. Také si můžete přečíst souhrnné články o průběhu testování a závěrečný článek s vyhodnocením

K testu se již nelze přihlásit.

Otestováno recenze

Testování s The 1:1 diet

Nikdy jsem nic nevyhrála a tak mě mile překvapilo když jsem byla vybrána do testování s The 1:1 diet by Cambridge Wheigth Plan.

  • 10,5k

A jde se do toho s The 1:1 Diet

A jde se do toho s ... The 1:1 Diet. O tomto programu jsem slyšela, ale neměla jsem ještě možnost vyzkoušet. Když jsem se dověděla o testování na Mimibazaru, tak jsem si řekla, že zkusím štěstí a ejlhle je to tu ;)

  • 8 091