Prezentace klienta

Testujeme nové ovocné želé RAKYTNÍČEK frutty

Czech News Center, a. s.

Vyzkoušejte naše nové ovocné želé RAKYTNÍČEK frutty

Hlavní obrázek testování

Blíží se čas návratu do školek, škol a kroužků, kdy vaše děti budou opět v kolektivu hodně dětí, ve kterém je potřeba být hodně odolný. Pomoci k tomu dětem může mimo kvalitní stravy, spánek, pohyb i nějaký ten vitamin navíc. Doplněk stravy RAKYTNÍČEK frutty je přesně to pravé, co budou vaše děti milovat. Ovocné želé ve tvaru hvězdiček s obsahem rakytníku na podporu imunity a 2 miliardami probiotik v denní dávce jsou vyrobeny bez konzervačních látek. Mají skvělou chuť, a to díky obsahu 95 % ovoce. Obsahují pouze cukry přirozeně se vyskytující v ovoci.

Nechte vaše děti zhodnotit, jak jim želé chutná. Naopak vy můžete prozkoumat složení, které jsme připravili pro zdraví dětí, a hlavně bez konzervačních látek.

Jak se do testování zapojit? 

Pokud jste rodičem dítěte od 3 do 10 let, klikněte níže na Chci testovat a zodpovězte několik otázek. Následně vybereme 20 testerů, kteří obdrží RAKYTNÍČEK k vyzkoušení výměnou za recenzi. Dále se vybraní testeři mohou těšit na dárkový balíček obsahující Baby Imun sirup, Vitamin D3 kapky a Hlívu ústřičnou s rakytníkovým olejem. 

K testu se již nelze přihlásit.

Otestováno recenze

RAKYTNÍČEK

TEREZIA... OVOCNÉ ŽELÉ S RAKYTNÍKEM FRUTTY

  • 47

RAKYTNÍČEK FRUTTY

RAKYTNÍČEK FRUTTY ovocné žlé na podporu obranyschopnosti s probiotiky

  • 116